• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn

    Těžba kryptoměn pomoci ASIC, procesoru, grafickych karet...tipy ohledně alternativních coinů, poolů, multipoolů, doporučená nastavení pro konkretní težební zařízení, aplikace pro těžbu, přetaktovávání, fotky rigu, chlubení se vytěženým množstvím coinů atp.
    Smyslem je trochu odlehčit Bitcoin klubu, kde podobně specializované informace nemusí zajímat každého.


    CST, GMT, UTC= Central Standard Time, Greenwich Mean Time, Coordinated Universal Time
    EST= Eastern time = GMT-5 (tzn pro čechy -6)
    Čechy se nacházejí v pásmu CST+1, GMT+1, UTC+1


    Start nových mincí
    http://cryptodir.com/calendar/#action=calp_month
    http://www.shiliwu.com/
    http://www.altcoincalendar.info/
    rozbalit záhlaví
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    MICA: na ETH zrovna je asi potreba ty tezici drivery, resi nejaky problem s DAGem ktery pri zvetsovani na win znejakeho duvodu zpomaloval hashrate
    MICA
    MICA --- ---
    SOONIC: Jojo BIOS by měl bejt poladěnej, takty 1100/1900. Řikám si, že asi bude problém v OS (Win 7 x64) nebo v driverech (18.3.4). Neni nutný použivat nějaký beta drivery na těžení?
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    MICA: aktuální hodnoty jsou stejně aktuální, jak ty z před dvou let. Nebo jestli porovnáváš 17 a 27, tak určitě jsi pod průměrem.
    gen1 jsi v biosu nastavil ? strapy jsi v biosu přestavil ?
    MICA
    MICA --- ---
    Hmm těžíte někdo na RX 470 4GB ethereum? Jakého hashrate dosahujete?
    (Nebyl jsem schopnej vygooglit žádný aktuální hodnoty a karta co mám teď na stole sype jen 17MH/s což mi přijde nějak málo)
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    PEPPE_LOPEZ: mrkni na Aukro
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    SOONIC: jo díky, jen kdyby někdo věděl o českým eshopu
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    ROMANICAK: karta nema pridavny napajeni
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    RUSSIANBLUE:
    OTAVA:
    To je dost divny, ze to neslo. Na tech riserech moc neni co podelat. Pridavny napajeni primo do karty shora zapojeny je?
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    Nemáte někdo tip na risery kde z PCIexpress slotu na desce směřuje USB horizontálně z a ne vertikálně, díky napájecímu konektru mám u krajního slotu málo místa a nejde mi to tam
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    RUSSIANBLUE: mam k dispozici asi tri druhy riseru tak to zkusim pomenit ale myslim ze nejmne ve dvou to neslo. kazdopadne diky za tipy
    RUSSIANBLUE
    RUSSIANBLUE --- ---
    OTAVA: V mé konfiguraci to nešlo, takže jsem RX580 dal do desly a tam vše frčelo OK. Nicméně, bych z toho nedělal závěr. Zkusil bych vymenit riser a pak by to bylo na tuty...

    byl to tento typ riseru.
    UNIBOS UNRI-104 Riser card PCIe x1 to PCIe x16 + 4-pin power cable | T.S.BOHEMIA
    https://www.tsbohemia.cz/...=srovnavac&gclid=EAIaIQobChMIzaOTx6eJ2gIV7bftCh2_BA-TEAQYASABEgIs4fD_BwE
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    RUSSIANBLUE: a slo to nejak vyresit nebo na AMD mam radsi zapomenout?
    RUSSIANBLUE
    RUSSIANBLUE --- ---
    OTAVA: stavalo se mi to s RX580. V riseru fungovaly n1070.
    EXX
    EXX --- ---
    MICA: napis mu ze tvoje banka neumoznuje IBAN platby mensi nez 50000czk a ze mu teda posilas pade (doloz fake printscreen kterej vypada jako original) a cislo uctu na kterej at posle zpatky prebytek (a historku o tom ze ten prebytek musi poslat hned bo mas umirajici babicku pro kterou potrebujes zbytek tech penez na antibiotika) a doufej..treba je to zacinajici podvodnicek a cyhtne se do tyhle basic pasti..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MICA: hlasuju pro dobrej den :)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    MICA: negr z Lagosu ti prodava gpu, obvious
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    MICA: neblbni, to ti za to nestojí.
    MICA
    MICA --- ---
    Jak moc častý jsou podvodníci s grafičkama na bazoši? Teď jsem našel až příliš výhodnej inzerát na RX 470.
    Týpek je z Hodonína a když jsem mu napsal, že to chci poslat na dobírku, tak mi poslal IBAN číslo učtu, ať mu to zaplatím předem a že "Po přijetí platby zasílám první třídou".
    Když jsem mu odpověděl, že mi nenapsal, kolik chce za poštu a že je divný, že posílá IBAN místo normálního čísla účtu, tak mi odpověděl, že:
    "Jako poštovné je samozřejmě. Sem myslel, že si ho k té ceně automaticky připíšete. A vždyť IBAN se už používá všude."

    Obvious scam is obvious? Přemejšlim, jestli se na něj mám vykašlat, nebo si z něj udělat dobrej den x)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam