• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    MICA: jo uvazuju ze ether koupim za 300 dolaru, protoze muze dat 1x, 100 procent to je Mico moc hezke, 600 usd Ethereum price :)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    btw jestli neco bylo v bubline tak to byl Ether, cena ma byt 350 dolaru, ico bublina. ted uz neni ether potreba na ico. HODLujte do strhani tela, protoze jeste vyskoci na 800 dolaru to doufate, v tom pripade na te hladine okamzite prodat...
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    MICA: LOL
    MICA
    MICA --- ---
    KOCOURMIKES: Příštích 48 dní bude kritických
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    MICA: neni lepsi tezit Zcash ? co mas za kartu ? ale jinak ten ether zas da 800 dolaru to se neboj, ale trvale ze by sel pres 1200-2000 dolaru price moc neverim, je za nej nahrada, ico dofinancovane jiz nic nebude, uvidime kdyz se Vitalik bude hodne snazit.... mel by trochu pribrat a najit si divku v prve rade :) Co Divka Mico ? .) delam si legraci, nic jim tady nepis psychousum :)
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    PEPPE_LOPEZ: já za sebe držím a doufám že to klapne
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    VYHULENY_UFO: pane, vy jste anarchokapitalista
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    PEPPE_LOPEZ: walletinvestor je nesmyslny web, nesmyslna TA
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PEPPE_LOPEZ: v kryptu plati: nikomu never
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    Ethereum Price Prediction For 2018, 2019, 2020 And 2021 - Long Forecast
    https://longforecast.com/ethereum-price-prediction-2018-2019-2020-2021-eth-to-usd
    Ethereum Price Prediction: up to $1789.970! - ETH/USD Forecast, Long-Term & Short-Term Price Prognosis
    https://walletinvestor.com/forecast/ethereum-prediction

    komu věřit ??
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    MICA: Ether uz pujde na smetiste, dofinancovane ico, davno je za nej nahrada
    MICA
    MICA --- ---
    KOCOURMIKES: Méně než středně :)) ROI mi vychází asi na půl roku. Lepší, ale asi bude ty karty střelit :D
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    MICA: Vyplati se vubec ether tezit kdyz je na 500 usd price ?
    MICA
    MICA --- ---
    ROMANICAK: 24MH/s bez přetaktování

    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    MICA: na ETH zrovna je asi potreba ty tezici drivery, resi nejaky problem s DAGem ktery pri zvetsovani na win znejakeho duvodu zpomaloval hashrate
    MICA
    MICA --- ---
    SOONIC: Jojo BIOS by měl bejt poladěnej, takty 1100/1900. Řikám si, že asi bude problém v OS (Win 7 x64) nebo v driverech (18.3.4). Neni nutný použivat nějaký beta drivery na těžení?
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    MICA: aktuální hodnoty jsou stejně aktuální, jak ty z před dvou let. Nebo jestli porovnáváš 17 a 27, tak určitě jsi pod průměrem.
    gen1 jsi v biosu nastavil ? strapy jsi v biosu přestavil ?
    MICA
    MICA --- ---
    Hmm těžíte někdo na RX 470 4GB ethereum? Jakého hashrate dosahujete?
    (Nebyl jsem schopnej vygooglit žádný aktuální hodnoty a karta co mám teď na stole sype jen 17MH/s což mi přijde nějak málo)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam