• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    MICA: Vyplati se vubec ether tezit kdyz je na 500 usd price ?
    MICA
    MICA --- ---
    ROMANICAK: 24MH/s bez přetaktování

    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    MICA: na ETH zrovna je asi potreba ty tezici drivery, resi nejaky problem s DAGem ktery pri zvetsovani na win znejakeho duvodu zpomaloval hashrate
    MICA
    MICA --- ---
    SOONIC: Jojo BIOS by měl bejt poladěnej, takty 1100/1900. Řikám si, že asi bude problém v OS (Win 7 x64) nebo v driverech (18.3.4). Neni nutný použivat nějaký beta drivery na těžení?
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    MICA: aktuální hodnoty jsou stejně aktuální, jak ty z před dvou let. Nebo jestli porovnáváš 17 a 27, tak určitě jsi pod průměrem.
    gen1 jsi v biosu nastavil ? strapy jsi v biosu přestavil ?
    MICA
    MICA --- ---
    Hmm těžíte někdo na RX 470 4GB ethereum? Jakého hashrate dosahujete?
    (Nebyl jsem schopnej vygooglit žádný aktuální hodnoty a karta co mám teď na stole sype jen 17MH/s což mi přijde nějak málo)
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    PEPPE_LOPEZ: mrkni na Aukro
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    SOONIC: jo díky, jen kdyby někdo věděl o českým eshopu
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    ROMANICAK: karta nema pridavny napajeni
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    RUSSIANBLUE:
    OTAVA:
    To je dost divny, ze to neslo. Na tech riserech moc neni co podelat. Pridavny napajeni primo do karty shora zapojeny je?
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    Nemáte někdo tip na risery kde z PCIexpress slotu na desce směřuje USB horizontálně z a ne vertikálně, díky napájecímu konektru mám u krajního slotu málo místa a nejde mi to tam
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    RUSSIANBLUE: mam k dispozici asi tri druhy riseru tak to zkusim pomenit ale myslim ze nejmne ve dvou to neslo. kazdopadne diky za tipy
    RUSSIANBLUE
    RUSSIANBLUE --- ---
    OTAVA: V mé konfiguraci to nešlo, takže jsem RX580 dal do desly a tam vše frčelo OK. Nicméně, bych z toho nedělal závěr. Zkusil bych vymenit riser a pak by to bylo na tuty...

    byl to tento typ riseru.
    UNIBOS UNRI-104 Riser card PCIe x1 to PCIe x16 + 4-pin power cable | T.S.BOHEMIA
    https://www.tsbohemia.cz/...=srovnavac&gclid=EAIaIQobChMIzaOTx6eJ2gIV7bftCh2_BA-TEAQYASABEgIs4fD_BwE
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    RUSSIANBLUE: a slo to nejak vyresit nebo na AMD mam radsi zapomenout?
    RUSSIANBLUE
    RUSSIANBLUE --- ---
    OTAVA: stavalo se mi to s RX580. V riseru fungovaly n1070.
    EXX
    EXX --- ---
    MICA: napis mu ze tvoje banka neumoznuje IBAN platby mensi nez 50000czk a ze mu teda posilas pade (doloz fake printscreen kterej vypada jako original) a cislo uctu na kterej at posle zpatky prebytek (a historku o tom ze ten prebytek musi poslat hned bo mas umirajici babicku pro kterou potrebujes zbytek tech penez na antibiotika) a doufej..treba je to zacinajici podvodnicek a cyhtne se do tyhle basic pasti..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MICA: hlasuju pro dobrej den :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam