• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn

    Těžba kryptoměn pomoci ASIC, procesoru, grafickych karet...tipy ohledně alternativních coinů, poolů, multipoolů, doporučená nastavení pro konkretní težební zařízení, aplikace pro těžbu, přetaktovávání, fotky rigu, chlubení se vytěženým množstvím coinů atp.
    Smyslem je trochu odlehčit Bitcoin klubu, kde podobně specializované informace nemusí zajímat každého.


    CST, GMT, UTC= Central Standard Time, Greenwich Mean Time, Coordinated Universal Time
    EST= Eastern time = GMT-5 (tzn pro čechy -6)
    Čechy se nacházejí v pásmu CST+1, GMT+1, UTC+1


    Start nových mincí
    http://cryptodir.com/calendar/#action=calp_month
    http://www.shiliwu.com/
    http://www.altcoincalendar.info/
    rozbalit záhlaví
    CREMAC
    CREMAC --- ---
    GULAZ: jako scam to beru tak jako tak.. ale kdyby se to dalo spustit v emulatoru 1000x (tomu brani ta sms autorizace), tak to na 2mesice zapnu a pak to dumpnu.. jejich "marketing" toho "tezeni" na mobilech je ted postaveny na tom, ze to muzou "tezit" lidi v africe a pak si za to platit u operatoru pristup na internet (such coin, much internet, many data)
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    me cely ETN prijde jako scam uz od zacatku teda...
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    CREMAC: nevim, nemam s tim zkusenosti. Ale BlueStacks je docela dobrej ne? A jestli nejde sam o sobe spustit vicekrat, tak neni problem udelat par Virtual PC a na nich to spustit...

    Jen by me zajimalo jak maj tohle poreseny obecne, pac jestli to nejde ted, z nejakyho duvodu, tak brzo se najde nekdo, kdo ten emulator upravi, aby to slo;)
    CREMAC
    CREMAC --- ---
    VYHULENY_UFO:
    OTAVA: ta aplikace v dusledku nic netezi (nezatezuje cpu).. domely hashrate to pocita jen podle typu mobilniho CPU a jeho momentalniho (ne)vytizeni.. takze nejlepsi cesta je zvolit v tom emulatoru, ze to je nejaky mobil s "vykonnym" cpu..

    nicmene ja na to kaslu.. ta SMS a email verifikace mi nedovoli to jednoduse pustit na velkem (50+) mnozstvi virtualnich mobilu.. a ikdybych rozchodil 10, tak za tech par $1 denne mi ten babysitting nestoji..
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    nestacil by jeden emulovanej miner kterej pustis treba na Core i7? Vecer to zkusim, vykon by mel byt brutal vejs ne?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CREMAC:
    GULAZ: ty emulatory jsou hrozne pomaly a pokud si nainstalujete x86 android, tak proste ta aplikace nemusi chodit.
    CREMAC
    CREMAC --- ---
    CREMAC: aha...
    Provide a mobile phone number to which you have access right now. Electroneum will send a confirmation code to this mobile numbers (a precaution to prevent spammers from creating multiple accounts). When the SMS message arrives, key in the confirmation code.
    CREMAC
    CREMAC --- ---
    GULAZ: uz jsem na to taky koukal.. mas nejaky tip na emulator kde by se dalo spustit aspon 100 instanci? :)
    KERB
    KERB --- ---
    ja to zkusit nemohl, porad rikaj jak pripravujou pro ios a prd.. .
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    co brani lidem to tezit na Android emulatoru?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    hodi mi to deset minci jednou za jeden az dva dny. nic to nezere takze to nechavam bezet porad.
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    OTAVA: ok ted sem to zapl na Xiaomi Redmi4 a jede mi to 30,8 tak to zas necham bezet ,)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Mam LG G6 a tam to ukazovalo tak 25 - 35 hs/sec, delalo mi to tak 5 - 10 minci za den. po updato mi to jede tak 35+ a kolik to natezi zatim nevim
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    ad ETN, dneska stoupla rychlost tezby na 30,5 H/s z asi 23. po kazdych natezenych 10 jednotkach se to automaticky posila do wallet.
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    KERB: Jak to vůbec funguje tohle, když podle infa v aplikaci ten telefon těží "jenom jako"? Co to má pro provozovatele té aplikace za smysl?
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    OTAVA: no mi ten muj tezi tak 2-3 za den max ,)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    tezim a mam asi 150 minci - zadarmo.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    DOSTA: no nevim ten telefon "tezi" tolik jako jedna gtx 1080 asi.
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    KERB: zkousel jsem, ale jo to spis takova hracka, vzhledem k tomu kolik toho vytezis...
    KERB
    KERB --- ---
    btw. tezite nekdo electroneum na telefonu?
    VONBONBON
    VONBONBON --- ---
    Jen tak pro info: Jestli to někoho zajímá, tak včera vyšla plná verze Coinomi pro iOS.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam