• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    CREMAC
    CREMAC --- ---
    GULAZ: jako scam to beru tak jako tak.. ale kdyby se to dalo spustit v emulatoru 1000x (tomu brani ta sms autorizace), tak to na 2mesice zapnu a pak to dumpnu.. jejich "marketing" toho "tezeni" na mobilech je ted postaveny na tom, ze to muzou "tezit" lidi v africe a pak si za to platit u operatoru pristup na internet (such coin, much internet, many data)
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    me cely ETN prijde jako scam uz od zacatku teda...
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    CREMAC: nevim, nemam s tim zkusenosti. Ale BlueStacks je docela dobrej ne? A jestli nejde sam o sobe spustit vicekrat, tak neni problem udelat par Virtual PC a na nich to spustit...

    Jen by me zajimalo jak maj tohle poreseny obecne, pac jestli to nejde ted, z nejakyho duvodu, tak brzo se najde nekdo, kdo ten emulator upravi, aby to slo;)
    CREMAC
    CREMAC --- ---
    VYHULENY_UFO:
    OTAVA: ta aplikace v dusledku nic netezi (nezatezuje cpu).. domely hashrate to pocita jen podle typu mobilniho CPU a jeho momentalniho (ne)vytizeni.. takze nejlepsi cesta je zvolit v tom emulatoru, ze to je nejaky mobil s "vykonnym" cpu..

    nicmene ja na to kaslu.. ta SMS a email verifikace mi nedovoli to jednoduse pustit na velkem (50+) mnozstvi virtualnich mobilu.. a ikdybych rozchodil 10, tak za tech par $1 denne mi ten babysitting nestoji..
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    nestacil by jeden emulovanej miner kterej pustis treba na Core i7? Vecer to zkusim, vykon by mel byt brutal vejs ne?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CREMAC:
    GULAZ: ty emulatory jsou hrozne pomaly a pokud si nainstalujete x86 android, tak proste ta aplikace nemusi chodit.
    CREMAC
    CREMAC --- ---
    CREMAC: aha...
    Provide a mobile phone number to which you have access right now. Electroneum will send a confirmation code to this mobile numbers (a precaution to prevent spammers from creating multiple accounts). When the SMS message arrives, key in the confirmation code.
    CREMAC
    CREMAC --- ---
    GULAZ: uz jsem na to taky koukal.. mas nejaky tip na emulator kde by se dalo spustit aspon 100 instanci? :)
    KERB
    KERB --- ---
    ja to zkusit nemohl, porad rikaj jak pripravujou pro ios a prd.. .
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    co brani lidem to tezit na Android emulatoru?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    hodi mi to deset minci jednou za jeden az dva dny. nic to nezere takze to nechavam bezet porad.
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    OTAVA: ok ted sem to zapl na Xiaomi Redmi4 a jede mi to 30,8 tak to zas necham bezet ,)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Mam LG G6 a tam to ukazovalo tak 25 - 35 hs/sec, delalo mi to tak 5 - 10 minci za den. po updato mi to jede tak 35+ a kolik to natezi zatim nevim
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    ad ETN, dneska stoupla rychlost tezby na 30,5 H/s z asi 23. po kazdych natezenych 10 jednotkach se to automaticky posila do wallet.
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    KERB: Jak to vůbec funguje tohle, když podle infa v aplikaci ten telefon těží "jenom jako"? Co to má pro provozovatele té aplikace za smysl?
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    OTAVA: no mi ten muj tezi tak 2-3 za den max ,)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    tezim a mam asi 150 minci - zadarmo.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    DOSTA: no nevim ten telefon "tezi" tolik jako jedna gtx 1080 asi.
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    KERB: zkousel jsem, ale jo to spis takova hracka, vzhledem k tomu kolik toho vytezis...
    KERB
    KERB --- ---
    btw. tezite nekdo electroneum na telefonu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam