• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    MATT
    MATT --- ---
    SOONIC: na co bys tam mel kompresor? jen dalsi spotreba navic. nebo je potreba je chladit na min, nez bejva bezny okoli?
    a jen takova fyzikalni poznamka pod carou: nejde ziskavat chlad, jen odebirat teplo.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    tohleto je transformátorovej olej a viceversa, ne ?
    МАЙНИНГ. Иммерсионное охлаждение 36 antminer.
    https://www.youtube.com/watch?v=R5YuWNn-gO8
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SOONIC: je to složitější a nechce se mi do toho moc zabrušovat. měl jsem to za obdobu vodního bloku, tmam stačí glykoly nebo glyceriny, jestli je to chlazený kompresorem chce to něco jinýho. nemají to tady popsaný...
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    PALEONTOLOG: propylenglykol je "nemrznoucí voda". to není chladivo kompresorového chlazení (r407c a pod). Jde o COP (kolik chaldu dostaneš za spotřebovanou elektřinu) a vůbec možnosti strojního chlazení u tak malých aplikací, náklady vs. úžitek..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SOONIC: uvažuju nahlas, uzavřený chladící okruhy, to můžou mít jako chladivo propylenglykol za hubičku.
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    PALEONTOLOG: stále v tom hnije ta monopolizace a centralizace
    Ale ok. Na začátek dobrý.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SOONIC: tohle může být systém budoucnosti
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    PALEONTOLOG: Utilizace tepla přinese další zákazníky mimo těžebných farem z lokalit s nízkou cenou energií.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SOONIC: určitě, to co píšeš dává smysl. standartní konzole a chladící panely. ale v dnešním konkrurenčním prostředí se bude kopat leda tak za svůj patent :/
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    PALEONTOLOG: krásné. Co s tim za rok, za dva ? Líbilo by se mi, kdyby se udělal standard desky a mohl bych si je časem měnit v jednom systému chlazení. To potom jo.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    Buy ASICminer 8 Nano online | Bitcoin Miners & Bitcoin Mining Equipment | ASICminer Company Shop.
    https://asicminer.co/shop?id_webmaster=29
    MATT
    MATT --- ---
    pouzivate nekdo moneropool.com?

    ted tam meli chvili, ze si clovek ma dat do passwordu email a pak se tim prihlasit na webu. funguje vam to? je potreba funkcni login na payment, nebo to posilaj automaticky po nejaky castce?
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    Fun fact: to fully mine the very last whole bitcoin it will take approximately the same time of mining the first 20,943,044 bitcoins (i.e. about 34 years)

    https://twitter.com/FedericoTenga/status/982988138292432896
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    CREMAC: porad ale potrebujes 50 cisel, ne? s tim by se mi nechtelo srat :D kvuli tomu co vytezis :D
    E2E4
    E2E4 --- ---
    JOHNNYCAGE: Nebude v tom nejakej malware? :)
    CREMAC
    CREMAC --- ---
    GULAZ: jako scam to beru tak jako tak.. ale kdyby se to dalo spustit v emulatoru 1000x (tomu brani ta sms autorizace), tak to na 2mesice zapnu a pak to dumpnu.. jejich "marketing" toho "tezeni" na mobilech je ted postaveny na tom, ze to muzou "tezit" lidi v africe a pak si za to platit u operatoru pristup na internet (such coin, much internet, many data)
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    me cely ETN prijde jako scam uz od zacatku teda...
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    CREMAC: nevim, nemam s tim zkusenosti. Ale BlueStacks je docela dobrej ne? A jestli nejde sam o sobe spustit vicekrat, tak neni problem udelat par Virtual PC a na nich to spustit...

    Jen by me zajimalo jak maj tohle poreseny obecne, pac jestli to nejde ted, z nejakyho duvodu, tak brzo se najde nekdo, kdo ten emulator upravi, aby to slo;)
    CREMAC
    CREMAC --- ---
    VYHULENY_UFO:
    OTAVA: ta aplikace v dusledku nic netezi (nezatezuje cpu).. domely hashrate to pocita jen podle typu mobilniho CPU a jeho momentalniho (ne)vytizeni.. takze nejlepsi cesta je zvolit v tom emulatoru, ze to je nejaky mobil s "vykonnym" cpu..

    nicmene ja na to kaslu.. ta SMS a email verifikace mi nedovoli to jednoduse pustit na velkem (50+) mnozstvi virtualnich mobilu.. a ikdybych rozchodil 10, tak za tech par $1 denne mi ten babysitting nestoji..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam