• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PSILOCYBER: nachazel jsem se ve stadiu uvah, ale tvuj link je rozptylil. To srovnani mi smrdelo, proto jsem to sem nadhodil, ale byl jsem ochotnej to zkusit...
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    ja mam za 200,- sonoff a pres wifi funguje paradne. A kdyz nejde wifi, tak s tezenim stejne udelam prd.
    Jinak teda tezim pres nicehash na W10 a uptime mam momentalne skoro 2mesice...
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    PALEONTOLOG: tak to sem rad, sebe sem zachranil taky hele... resp. znamyho
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    ja mamza 1200 zaduvmu co jde ovladat pres wifi a ma mereni proudu. kdyz ji rychle zapnu a vypnu komp se restartne protoze si mysli ze vypadl proud.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HESPELER: jo, tu sem si taky nakonec poridil.... poslat smsku a vyreseno :D
    HESPELER
    HESPELER --- ---
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    SKAFF: porid si nejaky po siti ovladatelny pdu - APC ma pekny, ale drahy, uz to myslim zacli delat i mensi vyrobci (akorat casto wifi, coz bych nechtel). Zkusim najit neco vhodnyho
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    ACIDOFIL: napriklad GPU hang - projevuje se to tak, ze GPU z neznamyho duvodu zmizi ze systemu, miner to zjisti a sice sam sebe restartuje, ale nenajde GPU takze nemajnim. Proste se to musi otocit. A zkouset to otocit skrz SSH zpusobi jen to, ze vsechny procesy se po reboot ukonci, ja se odriznu od SSH ale rig porad bezi, seknutej v polorebootu. Ani fyzicky tlacitko nereaguje, musim rig doslova odriznout od elektriny a znovu nahodit. Zatim jsem nenasel reseni jiny, nez tam prijit nebo nekomu zavolat, pokud tam nekdo je, aby to udelal. Stalo se to zatim dvakrat za 4 mesice ale stejne je to oser, mam to pres celou prahu...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ACIDOFIL: popravde nevim, jak je to s tezitkama a gpu rigama ted, ja sem tezil fakt pred lety, ale jednou dvakrat do mesice bylo potreba masinu otocit, popripadne, jalapena od bfl nemela firmware a cgminer v sobe, ale musel si je pripojit usb kabelem naprilkad k raspberry pi, pres aktivni usb hub a to raspicko mivalo obcas problem. napriklad ti necekane zdechla sd karta s os... nepocitaje v to, ze tenkrat teamviewer snad jeste ani neexistoval, natoz pro linux, arm a rasppi... ;0)
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    VYHULENY_UFO: jasne to chapu ale nechapu v cem muze bejt technicky problem.. zatim sem nemel problemy ani s win updatama.. kazdopadne i na mobilu facha teamviewer :D
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    Nevim jestli to tu probehlo, ale Drangonmint prej funguje prekvapive dobre. Akorat prej dost huci:)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PSILOCYBER: diky za link, zachranils me. tuhle sajtu o scamech jsem neznal. Me ty prodejni ceny od baikalu s tou sajtou vubec nekorespondovaly, ackoliv jiny masinky mely ceny rozumny..
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ACIDOFIL: ted uz ne, ale predstav si situaci, ze je vikend, sedis vecer v hospode a nejednou na mobilu zjistis, ze tva tezitka v serverovne nereaguji a netezi. a protoze cas jsou penize.... tak bezis :D
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    VYHULENY_UFO: proc behas?)
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    PALEONTOLOG: každopádně jsou na badlistu http://www.badbitcoin.org/thebadlist/index.htm - Asicminermarket.com This site has been on our watchlist, now it's in our badlist. Another scammer. 7/22/17
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KRYZSTOFF: no ja nevim, co myslis tim pasivnim prijmem, ale rozhodne nez spustis tezbu musis vykonat spoustu aktivit. ale takhle to je se vsema byznysama, ktery vymejslis, aby ti z nej par let prichazely penize. a nepocitaje v to, ze okolo tezitek furt behas.
    KRYZSTOFF
    KRYZSTOFF --- ---
    Ahoj, pro zpravodajský server INFO.CZ zpracovávám článek o kryptoměnách a hledám někoho, s kým bych si mohl popovídat o jejich těžbě. Ideálně nějakou formou rozhovoru s vámi, jde mi o to na nějakém konkrétním případu = vašem .) popsat, jak to celé funguje, co vše je s těžbou spojené. Jak moc nyní jste nebo nejste happy, že jste na těžbu nakoupili železo, jak moc to naplňuje vaše třeba původní plány o pasivním příjmu, kolik se tím dá vydělat a kde vidíte budoucnost kryptoměn. Snad tak 15-20 minut času, nejlíp neanonymně. Kdyby mi chtěl někdo, kdo se těžbě nějak víc věnu, pomoci, prosím PM. Díky. V.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ja bych to vpohode vyrsil 50 cisel pohoda. :)
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    DUDEL
    DUDEL --- ---
    PEPPE_LOPEZ: pretoze bitcoin vystrelil o 1000 ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam