• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    MISTR_CHVEJ: asi 4 dny nazpet vse v pohode.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    ACIDOFIL: Link pls?
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    PEPPE_LOPEZ: jj, mam to stejne, jsem se chtel prihlasit na jinem NB a cekal jsem na mail dlouho, tak jsem se na to vcera vykaslal a mail prisel az kolem 2h v noci, dneska to zkusim znovu
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    PEPPE_LOPEZ: noveho zarizeni? na coinbase? myslime oba stejnej coinbase? ;D ja ho pouzivam jen na nakup/prodej <=> banka
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ACIDOFIL: cetl jsem to, ale u me zadnej problem
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    PALEONTOLOG: ti asi jedou jen bitcoin, což?
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    ACIDOFIL: neregistruješ nějakjé problémy s verifikací nového zařízení , email s verifikaci chodí pozdě
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    *smulu )
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    PALEONTOLOG: s wbtcb fakt opatrne, viz moje story tady.. muzes mit spulu a pak si vezmou jeste vic ;D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CYBERWOLF: wbtcb na arbesaku me ted podrzelo, kdyz neprisla vcas vyplata :) sice si berou dost, ale da se pouzit. Borec poprve dobre poradil:)
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    používáte někdo coinbase?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    CYBERWOLF: Kdyz jsem se ptal po vanocich, tak rikali ze tahle funkce je rozbita.. nejlip prodas tady. :)
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    Jak mají v paralelním polis ten bankomat, kde se kupuje krypto za koruny - dá se tam taky vybrat koruny za krypto?
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    ROMANICAK: ahoj Romane. jak se mas ? :)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ACIDOFIL: Podivej se na moje prospevky tady. To pres mobil nevyresis.
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    neváli se někomu doma jakýkolôiv ASIC této konstrukce? Vzal bych si ho k experimentování. Jen ať topí a fouká.
    https://images.ua.prom.st/921391965_w640_h640_s9.jpg

    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    SKAFF: tak to mam zatim asi teda nejaky zahadny stesti, zadny takovy problemy zatim!! nenastaly)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PSILOCYBER: nachazel jsem se ve stadiu uvah, ale tvuj link je rozptylil. To srovnani mi smrdelo, proto jsem to sem nadhodil, ale byl jsem ochotnej to zkusit...
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    ja mam za 200,- sonoff a pres wifi funguje paradne. A kdyz nejde wifi, tak s tezenim stejne udelam prd.
    Jinak teda tezim pres nicehash na W10 a uptime mam momentalne skoro 2mesice...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam