• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    možná jste zaznamenali nárust SIA v posledních dnech zpět k zimním hodnotám. s cenou antmineru A3 á 520usd je teď roi 1-1,5měsíce. sia se mi jako projekt líbí a s pořizovačkou A3 za deset klacků je to vhodný pro začátečníky, co chtějí něco natěžit na hodl
    Siacoin Price Prediction: up to $0.0363! - SC/USD Forecast, Long-Term & Short-Term Price Prognosis
    https://walletinvestor.com/forecast/siacoin-prediction
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    PIGMAN: na jakym poolu tohle jde ?
    PIGMAN
    PIGMAN --- ---
    KERB: Ted jsem na chvili prepnul na XHV, ale jinak jo. Od te doby co presli na CryptonightV7 to bylo nejvyhodnejsi
    KERB
    KERB --- ---
    tezite nekdo xmr na rx580kach?
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    PYROMANEK: uz vcera me tam mail pro overeni prisel do par minut, takze zda se to byt uz v poradku
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    MISTR_CHVEJ: asi 4 dny nazpet vse v pohode.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    ACIDOFIL: Link pls?
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    PEPPE_LOPEZ: jj, mam to stejne, jsem se chtel prihlasit na jinem NB a cekal jsem na mail dlouho, tak jsem se na to vcera vykaslal a mail prisel az kolem 2h v noci, dneska to zkusim znovu
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    PEPPE_LOPEZ: noveho zarizeni? na coinbase? myslime oba stejnej coinbase? ;D ja ho pouzivam jen na nakup/prodej <=> banka
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ACIDOFIL: cetl jsem to, ale u me zadnej problem
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    PALEONTOLOG: ti asi jedou jen bitcoin, což?
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    ACIDOFIL: neregistruješ nějakjé problémy s verifikací nového zařízení , email s verifikaci chodí pozdě
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    *smulu )
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    PALEONTOLOG: s wbtcb fakt opatrne, viz moje story tady.. muzes mit spulu a pak si vezmou jeste vic ;D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CYBERWOLF: wbtcb na arbesaku me ted podrzelo, kdyz neprisla vcas vyplata :) sice si berou dost, ale da se pouzit. Borec poprve dobre poradil:)
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    používáte někdo coinbase?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    CYBERWOLF: Kdyz jsem se ptal po vanocich, tak rikali ze tahle funkce je rozbita.. nejlip prodas tady. :)
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    Jak mají v paralelním polis ten bankomat, kde se kupuje krypto za koruny - dá se tam taky vybrat koruny za krypto?
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    ROMANICAK: ahoj Romane. jak se mas ? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam