• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    PYROMANEK: uz vcera me tam mail pro overeni prisel do par minut, takze zda se to byt uz v poradku
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    MISTR_CHVEJ: asi 4 dny nazpet vse v pohode.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    ACIDOFIL: Link pls?
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    PEPPE_LOPEZ: jj, mam to stejne, jsem se chtel prihlasit na jinem NB a cekal jsem na mail dlouho, tak jsem se na to vcera vykaslal a mail prisel az kolem 2h v noci, dneska to zkusim znovu
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    PEPPE_LOPEZ: noveho zarizeni? na coinbase? myslime oba stejnej coinbase? ;D ja ho pouzivam jen na nakup/prodej <=> banka
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ACIDOFIL: cetl jsem to, ale u me zadnej problem
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    PALEONTOLOG: ti asi jedou jen bitcoin, což?
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    ACIDOFIL: neregistruješ nějakjé problémy s verifikací nového zařízení , email s verifikaci chodí pozdě
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    *smulu )
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    PALEONTOLOG: s wbtcb fakt opatrne, viz moje story tady.. muzes mit spulu a pak si vezmou jeste vic ;D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CYBERWOLF: wbtcb na arbesaku me ted podrzelo, kdyz neprisla vcas vyplata :) sice si berou dost, ale da se pouzit. Borec poprve dobre poradil:)
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    používáte někdo coinbase?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    CYBERWOLF: Kdyz jsem se ptal po vanocich, tak rikali ze tahle funkce je rozbita.. nejlip prodas tady. :)
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    Jak mají v paralelním polis ten bankomat, kde se kupuje krypto za koruny - dá se tam taky vybrat koruny za krypto?
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    ROMANICAK: ahoj Romane. jak se mas ? :)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ACIDOFIL: Podivej se na moje prospevky tady. To pres mobil nevyresis.
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    neváli se někomu doma jakýkolôiv ASIC této konstrukce? Vzal bych si ho k experimentování. Jen ať topí a fouká.
    https://images.ua.prom.st/921391965_w640_h640_s9.jpg

    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    SKAFF: tak to mam zatim asi teda nejaky zahadny stesti, zadny takovy problemy zatim!! nenastaly)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PSILOCYBER: nachazel jsem se ve stadiu uvah, ale tvuj link je rozptylil. To srovnani mi smrdelo, proto jsem to sem nadhodil, ale byl jsem ochotnej to zkusit...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam