• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn

    Těžba kryptoměn pomoci ASIC, procesoru, grafickych karet...tipy ohledně alternativních coinů, poolů, multipoolů, doporučená nastavení pro konkretní težební zařízení, aplikace pro těžbu, přetaktovávání, fotky rigu, chlubení se vytěženým množstvím coinů atp.
    Smyslem je trochu odlehčit Bitcoin klubu, kde podobně specializované informace nemusí zajímat každého.


    CST, GMT, UTC= Central Standard Time, Greenwich Mean Time, Coordinated Universal Time
    EST= Eastern time = GMT-5 (tzn pro čechy -6)
    Čechy se nacházejí v pásmu CST+1, GMT+1, UTC+1


    Start nových mincí
    http://cryptodir.com/calendar/#action=calp_month
    http://www.shiliwu.com/
    http://www.altcoincalendar.info/
    rozbalit záhlaví
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    TUSIL: napájecí dráty u konektorů jsi kontroloval? umí se opotřebit..
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    TUSIL: ok, diky, taky vyzkousime, ale u nas jsou klimatizovane haly, ale je fakt, ze to tem kartam dava poradny zahul ta tezba :-)
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    TUSIL:
    MISTR_CHVEJ: Co jsem zatim vygooglil, tak jsem zkusil spustit s parametrem -tt 0, protoze prej obcas blbne monitoring teploty, kterej ty jednotlivy karty muze shodit. Zatim to jede, kdyztak poreferuju za delsi dobu.
    RIVA
    RIVA --- ---
    John McAfee Dick Line znate?

    Bitcoin Price Prediction Tracker
    https://fnordprefekt.de/

    Jestli jo tak se smazu... ;-)
    KAZMON
    KAZMON --- ---
    MCKIDNEY: Ok, dík..
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    KAZMON: Na ETH nema uz dost pameti.
    KAZMON
    KAZMON --- ---
    OTAVA: Sem si trochu myslel, ze to udela moc malo? Nebo to není vůbec reálný?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KAZMON: nema.
    KAZMON
    KAZMON --- ---
    Poradil by mi někdo jestli ma cenu zkusit těžit eth na RX 550? Popr Jakej použit ovladač? Měl sem to na xmr cca
    400H/s. Ale posral sem si to updtem ubuntu z 16.04 na 17.10 a začlo se to srat s tím, ze se mi zahlcuje ramka??
    Z formátoval sem to, nathnul vše na eth, ale po instalaci nového ovladače 18.10 se mi zacykli systém ještě před loginem do linuxu. ... zkoušel se nějaký starší verze a tam zase nenajde žádný GPU..
    DOMINIQUE
    DOMINIQUE --- ---
    DUDEL: :D 28 odpovedi jsem opravdu necekal.
    nove jsem nezkousel, jednoduse jsem pouzil stejny SW jako ve svem prvnim rigu ktery slapal na 100% se skvelymi vysledky. Jen jsem pouzil gigabyte MB namisto asrock a uprimne byla to osina v prdeli ale funguje to.
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    TUSIL: ano, take nam to dela pri tezeni ETH, pak to jede klidne mesic v pohode a pak se zase hlasi jen 1 karta, karty menime casto, takze v nich to problem nebude
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    VONBONBON, VYHULENY_UFO: snad krom postovani na nyx neposilal taky nejaky transacke :)

    ale abych nebyl jen OT, na rigu (4xgtx1070, win10, claymore eth miner), na kterej jsem relativne dlouho nesahal, mi posledni dobou vzdycky po par dnech vypadnou 2 karty a tezi se jen na 2. Po restartu najdou vsechny 4, tezi to par dni a dve zase zmizej. Nesetkal se s tim nekdo?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Nebo pouziva androidiho klienta v metru :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VONBONBON: no co, nejspíš byl na lambo party v pořádně rozjetym stavu.
    VONBONBON
    VONBONBON --- ---
    Pochopim to 2x, ale 28x?! :D:D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    Olol
    DUDEL
    DUDEL --- ---
    DOMINIQUE: mierne OT. preco stale pouzivas blockchain drivery?
    priebezne updatujem a podla mna tie nove idu uplne vpohode. nemusis sa spoliehat na rok stare...
    DOMINIQUE
    DOMINIQUE --- ---
    MCKIDNEY: vyreseno, reinstall driveru na MB pomohl.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DOMINIQUE: Fast Boot nikoliv, jine nastaveni v BIOSu mozna.
    DOMINIQUE
    DOMINIQUE --- ---
    Ma nekdo zkusenost se zakladni deskou Gigabyte b250 finetech pro 12gpu. Co ctu na netu tak na ni jsou pozitivni nazory typu “ mining straight out of the box”. Uz se v tom hrabu 3 den ani za boha na tom nemuzu rozjet vice jak 5 amd karet. Pouzivam blockchain beta driver, win 10 je tweaklej atd atd. Bios jsem otevrel jednou zkontroloval nastaveni a vse uz bylo prednastavene tak jak by to melo bejt. Ovsem moje blbost zapnul jsem fast boot. Takze jsem se do biosu zpatky nedostal ani pres gigabyte utility ani pres win troubleshooter. Myslite si ze muze byt problem diky tomu fast bootu? Diky za rady.
    DUDEL
    DUDEL --- ---
    cryptonote miner SRBMiner je zatial asi najlepsi co som skusal. pouzival som predtym claymore ale tento dava este vyssi hashrate a je docela premakany.
    btw, claymore ukoncil vyvoj. 11.3 je posledna verzia pre cryptonote
    len tak keby ste nevedeli :)
    KERB
    KERB --- ---
    PIGMAN: koukam jak spadlo diff zacatkem dubna tak to furt drzi dole. na jakym poolu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam