• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    VONBONBON
    VONBONBON --- ---
    Pochopim to 2x, ale 28x?! :D:D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    Olol
    DUDEL
    DUDEL --- ---
    DOMINIQUE: mierne OT. preco stale pouzivas blockchain drivery?
    priebezne updatujem a podla mna tie nove idu uplne vpohode. nemusis sa spoliehat na rok stare...
    DOMINIQUE
    DOMINIQUE --- ---
    MCKIDNEY: vyreseno, reinstall driveru na MB pomohl.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DOMINIQUE: Fast Boot nikoliv, jine nastaveni v BIOSu mozna.
    DOMINIQUE
    DOMINIQUE --- ---
    Ma nekdo zkusenost se zakladni deskou Gigabyte b250 finetech pro 12gpu. Co ctu na netu tak na ni jsou pozitivni nazory typu “ mining straight out of the box”. Uz se v tom hrabu 3 den ani za boha na tom nemuzu rozjet vice jak 5 amd karet. Pouzivam blockchain beta driver, win 10 je tweaklej atd atd. Bios jsem otevrel jednou zkontroloval nastaveni a vse uz bylo prednastavene tak jak by to melo bejt. Ovsem moje blbost zapnul jsem fast boot. Takze jsem se do biosu zpatky nedostal ani pres gigabyte utility ani pres win troubleshooter. Myslite si ze muze byt problem diky tomu fast bootu? Diky za rady.
    DUDEL
    DUDEL --- ---
    cryptonote miner SRBMiner je zatial asi najlepsi co som skusal. pouzival som predtym claymore ale tento dava este vyssi hashrate a je docela premakany.
    btw, claymore ukoncil vyvoj. 11.3 je posledna verzia pre cryptonote
    len tak keby ste nevedeli :)
    KERB
    KERB --- ---
    PIGMAN: koukam jak spadlo diff zacatkem dubna tak to furt drzi dole. na jakym poolu?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CREMAC: bud s dph nebo to odectes, ja na alibabe sehnal alternativni zdroje, jakoze gold, link viz hysterie
    CREMAC
    CREMAC --- ---
    PALEONTOLOG: "...á 520usd.." + $105USD zdroj + cca $250 shipping + cca $200 clo a poplatky = á 1100usd.. ale ano, SC slo pekne nahoru..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    možná jste zaznamenali nárust SIA v posledních dnech zpět k zimním hodnotám. s cenou antmineru A3 á 520usd je teď roi 1-1,5měsíce. sia se mi jako projekt líbí a s pořizovačkou A3 za deset klacků je to vhodný pro začátečníky, co chtějí něco natěžit na hodl
    Siacoin Price Prediction: up to $0.0363! - SC/USD Forecast, Long-Term & Short-Term Price Prognosis
    https://walletinvestor.com/forecast/siacoin-prediction
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    PIGMAN: na jakym poolu tohle jde ?
    PIGMAN
    PIGMAN --- ---
    KERB: Ted jsem na chvili prepnul na XHV, ale jinak jo. Od te doby co presli na CryptonightV7 to bylo nejvyhodnejsi
    KERB
    KERB --- ---
    tezite nekdo xmr na rx580kach?
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    PYROMANEK: uz vcera me tam mail pro overeni prisel do par minut, takze zda se to byt uz v poradku
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    MISTR_CHVEJ: asi 4 dny nazpet vse v pohode.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    ACIDOFIL: Link pls?
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    PEPPE_LOPEZ: jj, mam to stejne, jsem se chtel prihlasit na jinem NB a cekal jsem na mail dlouho, tak jsem se na to vcera vykaslal a mail prisel az kolem 2h v noci, dneska to zkusim znovu
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    PEPPE_LOPEZ: noveho zarizeni? na coinbase? myslime oba stejnej coinbase? ;D ja ho pouzivam jen na nakup/prodej <=> banka
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ACIDOFIL: cetl jsem to, ale u me zadnej problem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam