• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    Tohle je pro mě docela dealbreaker vzhledem k tomu, že těžim Equihash...

    https://shop.bitmain.com/product/detail?pid=00020180503154806494uGcSyiu806FD

    Antminer Z9 mini - Hashing algorithm: Equihash = nVidia = ZenCash, ZCash, BTG atd

    Tahleta věc ma 3x vyšší hashrate než 6x 1080, 2,5x vyšší hashrate než 6x 1080Ti. Za 50k CZK
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    Ahoj, je momentálně něco co by se nadstandardně vyplatilo (jako svého času BIS) na Nvidia?
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    DUDEL:
    Jaje pouzivam, protoze jakykoliv jiny pro RX580 8GB co mam shodej ETH z 29+MHs na 15-19 MHs, tzn. uplne nepouzitelny. Win 10.
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    SOONIC: Zbezne jsem projel kabely, jestli neni neco povoleny nebo upaleny, ale vsechno vypada v poho. Zatim to jede v pohode, tak uvidim.
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    TUSIL: napájecí dráty u konektorů jsi kontroloval? umí se opotřebit..
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    TUSIL: ok, diky, taky vyzkousime, ale u nas jsou klimatizovane haly, ale je fakt, ze to tem kartam dava poradny zahul ta tezba :-)
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    TUSIL:
    MISTR_CHVEJ: Co jsem zatim vygooglil, tak jsem zkusil spustit s parametrem -tt 0, protoze prej obcas blbne monitoring teploty, kterej ty jednotlivy karty muze shodit. Zatim to jede, kdyztak poreferuju za delsi dobu.
    RIVA
    RIVA --- ---
    John McAfee Dick Line znate?

    Bitcoin Price Prediction Tracker
    https://fnordprefekt.de/

    Jestli jo tak se smazu... ;-)
    KAZMON
    KAZMON --- ---
    MCKIDNEY: Ok, dík..
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    KAZMON: Na ETH nema uz dost pameti.
    KAZMON
    KAZMON --- ---
    OTAVA: Sem si trochu myslel, ze to udela moc malo? Nebo to není vůbec reálný?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KAZMON: nema.
    KAZMON
    KAZMON --- ---
    Poradil by mi někdo jestli ma cenu zkusit těžit eth na RX 550? Popr Jakej použit ovladač? Měl sem to na xmr cca
    400H/s. Ale posral sem si to updtem ubuntu z 16.04 na 17.10 a začlo se to srat s tím, ze se mi zahlcuje ramka??
    Z formátoval sem to, nathnul vše na eth, ale po instalaci nového ovladače 18.10 se mi zacykli systém ještě před loginem do linuxu. ... zkoušel se nějaký starší verze a tam zase nenajde žádný GPU..
    DOMINIQUE
    DOMINIQUE --- ---
    DUDEL: :D 28 odpovedi jsem opravdu necekal.
    nove jsem nezkousel, jednoduse jsem pouzil stejny SW jako ve svem prvnim rigu ktery slapal na 100% se skvelymi vysledky. Jen jsem pouzil gigabyte MB namisto asrock a uprimne byla to osina v prdeli ale funguje to.
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    TUSIL: ano, take nam to dela pri tezeni ETH, pak to jede klidne mesic v pohode a pak se zase hlasi jen 1 karta, karty menime casto, takze v nich to problem nebude
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    VONBONBON, VYHULENY_UFO: snad krom postovani na nyx neposilal taky nejaky transacke :)

    ale abych nebyl jen OT, na rigu (4xgtx1070, win10, claymore eth miner), na kterej jsem relativne dlouho nesahal, mi posledni dobou vzdycky po par dnech vypadnou 2 karty a tezi se jen na 2. Po restartu najdou vsechny 4, tezi to par dni a dve zase zmizej. Nesetkal se s tim nekdo?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Nebo pouziva androidiho klienta v metru :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VONBONBON: no co, nejspíš byl na lambo party v pořádně rozjetym stavu.
    VONBONBON
    VONBONBON --- ---
    Pochopim to 2x, ale 28x?! :D:D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    Olol
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam