• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    Takze parametry v claymore nepomohly, tak jsem se hrabal v logu claymore mineru a narazil jsem tam na hlasku "NVML API: failed to get device handle xy, error 15.". Googlenim jsem zjistil, ze to budou bud ovladace nebo hw problem (co jinyho, ze), ve windows syslogu jsem nasel, ze se to zarizeni prestalo hlasit. Taky jsem z toho vysledoval, ktery dve karty vypadavaj a jedina vec, ktera je spojovala, byl pciexp-molex kabel k riserum (oba na jednom). Takze jsem ho vyndal a ...


    Zahada odhalena, bohuzel muj zalozni pciexp-molex kabel taky nefunguje a moje moznosti jsou:
    1) zajet si do alzy pro pciexp-molex kabel https://www.alza.cz/napajeci-redukce-akasa-ak-d74767.htm?o=7 a k nemu prodluzku https://www.alza.cz/akasa-ak-cbpw02-30-4pin-molex-power-d2268475.htm?o=1
    2) zkusit to zapojit pres sata-molex redukce, ktery jsem mel k riserum a nejakej pciexp-sata kabel tu mam, ale co jsem tak pochytil tady i jinde na netu, tak ty sata redukce nejsou uplne idealni (= obcas horej)
    3) sehnat si risery, co budou mit pciexp-pciexp, prostor na zdroji na to mam, ale nejak hur se na to hledaj kabely (pres sata redukci to delat nechci)

    nejaky tipy?
    NETWORK
    NETWORK --- ---
    OTAVA: a jak to vidite? Ktere coiny zustanou a ktere se forknou?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    OTAVA: Podle prisunu novych minci a poklesu ceny bych rekl ze dele :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    SKAFF: urcite to smazej ve fabrice uz nejakej ten mesic. samo ze zalezi na tvurci coinu jestli ho chce Asic nebo ne.
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    OTAVA: jestli se upraví, tak jo. Ale zatim nemůžu nic najít a shipping Z9 je 30. června
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    SKAFF: tak staci aby coiny upravily algo, ne?
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    Tohle je pro mě docela dealbreaker vzhledem k tomu, že těžim Equihash...

    https://shop.bitmain.com/product/detail?pid=00020180503154806494uGcSyiu806FD

    Antminer Z9 mini - Hashing algorithm: Equihash = nVidia = ZenCash, ZCash, BTG atd

    Tahleta věc ma 3x vyšší hashrate než 6x 1080, 2,5x vyšší hashrate než 6x 1080Ti. Za 50k CZK
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    Ahoj, je momentálně něco co by se nadstandardně vyplatilo (jako svého času BIS) na Nvidia?
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    DUDEL:
    Jaje pouzivam, protoze jakykoliv jiny pro RX580 8GB co mam shodej ETH z 29+MHs na 15-19 MHs, tzn. uplne nepouzitelny. Win 10.
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    SOONIC: Zbezne jsem projel kabely, jestli neni neco povoleny nebo upaleny, ale vsechno vypada v poho. Zatim to jede v pohode, tak uvidim.
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    TUSIL: napájecí dráty u konektorů jsi kontroloval? umí se opotřebit..
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    TUSIL: ok, diky, taky vyzkousime, ale u nas jsou klimatizovane haly, ale je fakt, ze to tem kartam dava poradny zahul ta tezba :-)
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    TUSIL:
    MISTR_CHVEJ: Co jsem zatim vygooglil, tak jsem zkusil spustit s parametrem -tt 0, protoze prej obcas blbne monitoring teploty, kterej ty jednotlivy karty muze shodit. Zatim to jede, kdyztak poreferuju za delsi dobu.
    RIVA
    RIVA --- ---
    John McAfee Dick Line znate?

    Bitcoin Price Prediction Tracker
    https://fnordprefekt.de/

    Jestli jo tak se smazu... ;-)
    KAZMON
    KAZMON --- ---
    MCKIDNEY: Ok, dík..
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    KAZMON: Na ETH nema uz dost pameti.
    KAZMON
    KAZMON --- ---
    OTAVA: Sem si trochu myslel, ze to udela moc malo? Nebo to není vůbec reálný?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KAZMON: nema.
    KAZMON
    KAZMON --- ---
    Poradil by mi někdo jestli ma cenu zkusit těžit eth na RX 550? Popr Jakej použit ovladač? Měl sem to na xmr cca
    400H/s. Ale posral sem si to updtem ubuntu z 16.04 na 17.10 a začlo se to srat s tím, ze se mi zahlcuje ramka??
    Z formátoval sem to, nathnul vše na eth, ale po instalaci nového ovladače 18.10 se mi zacykli systém ještě před loginem do linuxu. ... zkoušel se nějaký starší verze a tam zase nenajde žádný GPU..
    DOMINIQUE
    DOMINIQUE --- ---
    DUDEL: :D 28 odpovedi jsem opravdu necekal.
    nove jsem nezkousel, jednoduse jsem pouzil stejny SW jako ve svem prvnim rigu ktery slapal na 100% se skvelymi vysledky. Jen jsem pouzil gigabyte MB namisto asrock a uprimne byla to osina v prdeli ale funguje to.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam