• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    ORIEN
    ORIEN --- ---
    BTC007: Zní jako příprava na ukázkový scam. Shame, shame, shame.
    BTC007
    BTC007 --- ---
    Ahoj. Měl bych zájem o koupi prázdné bitcoinové adresy, splňující následující podmínky:

    - k adrese bude dodán i privátní klíč prokazující vlastnictví
    - bitcoiny z adresy byli prodány za částku minimálně 2.000.000 Kč či ekvivalent v jiné měně a tento prodej je na blockchainu viditelný (respektive převod někam, ale nejlépe ne na adresu směnárny, ale optimálně na HODL adresu kde pořád jsou, případně odkud byli zase převedeny jinam)
    - případně výše uvedené formou převodu na jinou adresu stejného majitele pro HODL, což se IMHO v blockchainu od prodeje jiné osobě nijak neliší...
    - bitcoiny byli vytěženy či koupeny v době velmi levné ceny
    - bitcoiny byli prodány či převedeny v roce 2017

    Podotýkám že jsem pouhým zprostředkovatelem.

    Nabídky prosím do pošty...
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    [ LKA @ Bitcoin - digital peer-to-peer cryptocurrency ]
    [ VYHULENY_UFO @ Bitcoin - digital peer-to-peer cryptocurrency ]

    A za me...no jo, ale vybudovat kolem odpadniho zdroje tepla neco, kde ho vyuzijes je dneska tak drahy, ze se to mozna nevyplati.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ORIEN: to je překvapivý, dokonce natolik, že to zřejmě do dvou měsíců před posláním strojů sami netusili
    ORIEN
    ORIEN --- ---
    PALEONTOLOG: Nene, problém je v tom, že na grin není vytvořená RTL vrstva a musí se napsat na zelené louce. Zatímco na DCR a SIA si lze koupit na RTL licenci.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XSOFT: jo, zřejmě celá řada GRN1
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    PALEONTOLOG: GRN1 != GRIN ?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: "An ASIC project is incredibly expensive, and we hit several barriers to getting enough funding to finish the project." já nevím, mají za sebou DCR a SIA a tohle nedají, bo nemají prachy, ačkoliv jim posílali btc v únoru a lednu. co na to říct.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: ty vole, co na to rict.
    moc teda nerozumim, co maj za problem s algoritmama...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: nákup za únorovou cenu btc :/
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    /do piči

    GRN1 Cancellation
    We’re sad to announce that we’ve cancelled the GRN1 project. All buyers will be refunded in full in the next several days. We've written a blog post detailing the decision.


    https://medium.com/obelisk-blog/grn1-cancellation-announcement-54782c6e3e83
    DRZEEF
    DRZEEF --- ---
    zakaz btc se blizi :)

    Bitcoin And Crypto Suddenly Branded A 'National Security Issue'
    https://www.forbes.com/...9/07/16/bitcoin-and-crypto-suddenly-branded-a-national-security-issue/amp/
    DRZEEF
    DRZEEF --- ---
    Lil Nas X - Old Town Road (Bitcoin Version)
    https://www.youtube.com/watch?v=M3TzVgGyBFs&feature=youtu.be
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    zkus se odlepit z 1M grafu a vem si naky prasky..
    MATT
    MATT --- ---
    Canada's Sustainable Bitcoin Mining Used To Farm Fish And Crops - Bitcoinist.com
    https://bitcoinist.com/canadas-sustainable-bitcoin-mining-used-to-farm-fish-and-crops/
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    SN0008102070570:
    Promin mi to, ale s tebou je to jak do dubu. Zajimalo by me proc stale nechces pochopit, ze nema zadnej smysl diskutovat o dodavatelich, kdyz se s cenou za kwh ve standardni domaci konfiguraci stejne nemas sanci dostat na takovou castku, aby se vyplatilo tezit.

    Ohledne primotopove sazby...ja bych rad vedel jak se to teda kua posuzuje, protoze me opravdu dva nezaviski revizaci (Eon a Pre) rekli to samy. Driv stacilo mit jen stykac a papiry o tepelnych ztratach. Ted uz musis mit fyzicky to vytapeni a revizi ze je spravne zapojeny. A hlavne by se prej stejne cukali, kdyz mame zavedenej plyn. Tak ja nevim, asi jsem jim byl nesympatickej nebo jsem po nich chtel praci ;-)
    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    co vim, tak nejnizs se dostat na asi 2,7kč/kwh ... niz uz to nejde, protoze sice klesne cena tarifu samotnyho, ale vykompenzuje to rocni platba za jistic ... jenze na takle nizkou cenu el. uz musis mit minimalne primotopy + bojler + podlahovku .... 40A hlavni jistic pro barak 3faze a hned si na 10k jen za ten jsitic rocne (mozna i vic, kamos ma tarif takovej, ze uz mu nizsi nedaji tj 1,7 bez jistice ... tu 1 korunu dorovnava jistic samotnej + kdejaky posrany poplatky) .... a ja za cenu 2,7 tezim ...

    jo zisk neni kdovi jakej, ale je (tady musim podotknout, ze zatim sem vymenil BTC na CZK jen velmi malinko na podzim 2017, kdyz byl kolem 350k) ... i kdyz i tahle veta je podivne recena, protoze splacim HW z vyplat, ale to je jedno, hw se da prodat (i kdyby za 1/4 ceny) nebo pronajmout

    tezim xyz kryptomen (resp vzdy jen 1nu v danou chvili) a prevadim na btc, neco malo mam v portfoliu (ale to jde vlivem kuzu btc nahoru a dolu uplne do kopru a hlavne sem je kupoval ve spatnou dobu) a btc proste nerpodavam, dokud neni vhodny kurz ....

    jasny, pocitam to na "denni" prijem vs vydej a zatim jsem porad v plusu vs el. a to mi staci ...


    tezit za vic jak 3kc/kwh je dneska totalni nesmysl
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam