• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn

    Těžba kryptoměn pomoci ASIC, procesoru, grafickych karet...tipy ohledně alternativních coinů, poolů, multipoolů, doporučená nastavení pro konkretní težební zařízení, aplikace pro těžbu, přetaktovávání, fotky rigu, chlubení se vytěženým množstvím coinů atp.
    Smyslem je trochu odlehčit Bitcoin klubu, kde podobně specializované informace nemusí zajímat každého.


    CST, GMT, UTC= Central Standard Time, Greenwich Mean Time, Coordinated Universal Time
    EST= Eastern time = GMT-5 (tzn pro čechy -6)
    Čechy se nacházejí v pásmu CST+1, GMT+1, UTC+1


    Start nových mincí
    http://cryptodir.com/calendar/#action=calp_month
    http://www.shiliwu.com/
    http://www.altcoincalendar.info/
    rozbalit záhlaví
    PIGMAN
    PIGMAN --- ---
    SHINIGAMI: Ty už jsem všechny prodal :D
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    PIGMAN: to kdybys mel prebytecnou grafarnu, cece.. Sliboval jsem mrnousum lepsi zelezo po vanocich a zas stouply Bitcoiny a spol:/.
    BALOS
    BALOS --- ---
    SOONIC: vetsinou ten pool vytezi transakci za 1 gwei, kterou sam vytvoril
    PULP121
    PULP121 --- ---
    HYENA: Nic no. Jdu nakoupit :-D
    HYENA
    HYENA --- ---
    PULP121: Ale to se teď tak trochu mění, ne? :)
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    TRUMPETKA: trošku si užírají pro sebe, stejně pořád mají velmi pěkný denní zisk pro provoz jejich serverů.
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    a já přemýšlím, kdo platí gas na vytěženém ethereu při payoutech poolu jestli to je ve feečku poolu, nebo mi to s přehledem ztrhnou z výplaty
    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    jeste k tomu nicehashi ... tady jsem namatkou zkusil na whattomine.com 1x1080ti (a to sem si myslel, ze tu ma nicehash reklamu nebo co placenou primo na tom webu) vylozene na eth:

    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    JUNGLER: nooo me to taky ukazovalo az po nejakej delsi dobe myslim, mas spravne adresu v .bat?
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    TRUMPETKA: tak v tom dashboardu mi to ukazuje rovnou nulko po celé noci těžení. Mám asi něco špatně nastavené
    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    a muzes skloubit metamask (plugin do chromu) s trezorem :)
    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    do walletky to tece porad, i kdyz je offline uplne, vcetne trezoru...

    na etherminu zadas jen adresu, do ktere kopes, vpravo nahore do hledace, tam ti to pak ukaze vsechno, je tam i zalozka settings a v prostrednim okynku je, pri kolik eth se to ma poslat, odesilaji to po 24 hodinach (maji to v infu, ze jen 1x denne)
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    TRUMPETKA: tak jsem stáhnul phoenix, nastavil bat soubor a těžba na ethermine.org se spustila. Jen si nejsem jistej jak je to tam s tim vyplácením. U Nicehash hezky vidim kolik mi to cca tahá ale tady vidim vlastně prd :D je v pořádku, když jsem si v Trezoru vytvořil Ethereum walletku a její adresu jsem prostě vložil do toho bat souboru? Vyplatí se mi tam ty peníze i když budu mít ten Trezor odpojenej? Sorry za lama dotazy, ale jsem naprostej laik a nerad bych aby se mi ty coiny kutálely někam do háje :)
    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    MIKE23: tezba se nevyplati leda v pripade, ze btc dropne pod 200k kč ... ale ono vyraz nevyplati je dost spatnej .... vzdy tu bude doba, kdy bude tezba vychazet +- 0 vs vydelek, nicmene staci par mesicu a je to zpatky nahore (tzn dotace ele z vlastni kapsy, popr z vydelku)
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    JUNGLER: jen pro tvoje info, v létě to bude topit taky (teď ušetřís na topení) a do tří let budeš v mínusu. Pokud nemáš elektřinu zadarmo, případně pod 2Kč/kWh, tak se to velmi brzo nevyplatí. Za sebe bych ti podporučil investovat (nakoupit za) 100$ měsíčně BTC a za 2-3 roky budeš na dvojnásobku investice. Také jsem kdysi dávno těžil, teď raději pravidelně nakupuji.
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    MORPHLER: jojo, s tim počítám. Tohle jsem jenom chtěl otestovat jestli to fachá :)
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    JUNGLER: grat. doporucuju u BTC vybirat "co nejvetsi" castky, cim vic nizsich vstupu v penezence, tim vysi budou tve poplatky v budoucnu...
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    VYHULENY_UFO: jako topí to fest :D ale karta si furt drží teplotu pod 70°
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    VYHULENY_UFO: s tim, že jsem zkusmo zkusil vybrat minimální možnou částku což je 0,001BTC abych věděl, že to z toho systému vůbec dostanu. Během asi minuty jsem to měl v Trezoru a poplatak za převod byl v přepočtu asi 50kč
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JUNGLER: ja ti drzim palce a ted v zime z toho mas aspon teplo....
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    VYHULENY_UFO: jo.. spíš tak 46kW protože jsem neměl měřák zapojenej od počátku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam