• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    měnili jste někdo ventilatory na grafikach, kde koupit, kam zapojit kdyz jsou to specialy viz. foto
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    RUDY_CZ: mesic zpatky bylo za $60...
    RUDY_CZ
    RUDY_CZ --- ---
    GULAZ: To se jim asi spíš vyplatí začít těžit na těch grafárnách něco jiného ne? ETC stojí 30 USD
    OTZ
    OTZ --- ---
    GULAZ: timhle smerem jsem to myslel prave :)
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    RUDY_CZ: mrtvej, ale imho po prepnuti na ETH2 se do nej navali par tezaru a na chvili by mohla vyletet cena. Ale kristalovou kouli samozrejme nemam:)
    OTZ
    OTZ --- ---
    ok diky :)
    RUDY_CZ
    RUDY_CZ --- ---
    OTZ: ETC nebrat, mrtvý projekt. ETH 2.0 se přepne automaticky, nic nebude třeba převádět.
    OTZ
    OTZ --- ---
    cau, ma cenu kupovat ETC? BTC, LTC i ETH uz mam, tak ze bych lehce rozsiril portfolio :))
    a to chystany ETH 2.0 bude uplne nova mena, nebo se v to zmeni stavajici ETH?

    sry za OT ale nejak nevim kde se tady lip zeptat na krypto
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    taky jsem prodaval za 3-4 K pred rokem a pul... cumim co se deje a strilim to
    WAR_TIN
    WAR_TIN --- ---
    ja ji prave koupil od pigmana za 3500 v lednu tak ji asi taky strelim - ROI 100procent je fajn...
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    WAR_TIN: taky netusim. ale imho dobry cas prodavat. ja je nasadil za 8K, prodal realne tak po 6K byly pryc za 2 dny. a jednu uz jsem videl typka zkouset preprodavat za 9K :)
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    WAR_TIN: protože se vždycky nějaký kupce najde?
    WAR_TIN
    WAR_TIN --- ---
    cau netusite proc se i obyc rx 580 8gb prodava na aukru za 10k ?
    LIVE_RUSTY
    LIVE_RUSTY --- ---
    Děkuji všem za názory.
    IV0
    IV0 --- ---
    PALEONTOLOG: Souhlasím, akorát ľudí zapomínají započítat do nákladů cenu peněz resp inflaci.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    IV0: jedina myslenka tezby je, ze musi kryptotezba stat min nez nakup. ucgebky se musi platit prubezne a zbytek muzes hodlovat nebo shortovat.
    nekdo treba tezi s 10 letym planem prodeje
    IV0
    IV0 --- ---
    LIVE_RUSTY: Moje zkušenost je, že za české ceny elektřiny se nevyplatí těžit. Aby to začalo dávat smysl, musel jsem vždy přidat nebo navíc (typicky víc než jednu věc): Čekat s prodejem (= hrát si na burze), ne půjčovat si na investici ale naopak investovat peníze, které by jinak ztratily hodnotu; odpadním teplem nahradit jinou útratu za vytápění, která by ale nastala tak jako tak (pracovna v létě to asi nebude?); koupit hardware velmi levně (second hand); náklady na servis neplatit v komerčních cenách atd.
    Jakou má pro Tebe cenu to, že občas můžeš PC použít i na něco jiného, si asi musíš říct sám. Jestli se ptáš, co se víc vyplatí (investičně, pracností atd.), tak odpověď je koupit krypto rovnou na burze.
    MAJA
    MAJA --- ---
    LIVE_RUSTY: elektřina po novém roce zdraží cca o polovinu i těm, kteří mají klasické tarify ČEZ a nespekulovali s Bohemia Energy apod.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    LIVE_RUSTY: když si spoctes náklady na elektriku a morální zastarávání toho PC, vyjde té líp za ty prachy ( 100 kc / den tzn 36 500 ročně) nakoupit nějaký krypto rovnou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam