• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    NOMM
    NOMM --- ---
    Tomuhle já říkám "Vyšší dívčí", natočit takhle hladký, rovný (neklepající se) videa racerem. Taky to není bezpečnostně úplně košer, točí hodně blízko lidí, ale ty o tom alespoň vědí a souhlasili.
    Another World (ft. Sam Kolder and ChelseaKauai)
    https://www.youtube.com/watch?v=J0bweUDGX9o
    SHAMAN23
    SHAMAN23 --- ---
    H2O: ja uz s nim par tydnu litam a je super. pokud najdes nejaky zajimavy tipy tak se podel :-)
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    PETJU: Ta hlucnost je snizena jinym typem vrtuli a ty jdou i na normalniho Mavica.
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    ESY: Mrskej sem co chces - ja porad jeste nesestrihal video ze zacatku unora, tak se aspon rad podivam na neco jinyho :)
    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    H2O: Tak at dobře slouží a dělá radost :D
    H2O
    H2O --- ---
    tak dnes jsem vyzvedl mavic air fly more... moc moc se tesim. Jdu to tu cele procist :)
    VEXCZ
    VEXCZ --- ---
    ESY: Já jsem rád že to tudává na nyx chodím častěji tak aspoň se můžu kouknout ;)
    NOMM
    NOMM --- ---
    ESY: Spis ne. Zkus byt soudny a pastovat jen zajimave veci. Dik.
    ESY
    ESY --- ---
    NOMM: nevim tahkhle ja to neberu. Ja ty videa delam kvuli zaznamenani progresu. Takze bud to nekoho zajima nebo ne :)
    NOMM
    NOMM --- ---
    ESY: Tak me to zatim moc neobtezuje, ale sam si devalvujes svou tvorbu, nezda se ti?
    Za chvili uz to nikomu nebuide stat za kliknuti.
    ESY
    ESY --- ---
    NOMM: hela ja se na to ptal jestli to sem mam sypat nebo ne:) bylo me receno jo, pokud to nekoho bude obtezovat tak nemusim:)
    NOMM
    NOMM --- ---
    ESY: Obvykle sem lidi davaji ZAJIMAVA videa, neni nutne sem pridavat video pokazde kdyz dostanes stroj do vzduchu :P
    ESY
    ESY --- ---
    Ted koukam ze jsem zapomel na tohle :))
    Jak jsem rikal na folimance uz je hrozne moc lidi, tak tohle vzniklo jako rozlouceni nez bude zas zima a lidi fuc :)

    GOOD BYE FOLIMANKA
    http://www.youtube.com/watch?v=b0YmPDvT4nc
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    MERTLAS: Homeland si něco produkuje sám? Na mě vždycky působili jako firma o jednom zaměstnanci s pár makléři na schwarz, co si na všechno najímá externisty :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    H2O: Dobra knizka ;) minimalne dva lidi z tohoto auditka se podileli na obsahu ;)

    Jinak na zahranicni regulace doporucuju zaklady hledat zde:

    | Global Drone Regulations Database
    https://droneregulations.info

    Ale samozrejme je treba info overovat. Nekdy tam byvaji starsi informace :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JAVOR: Tusim, ze jsou trohu efektivnejsi motory, takze o par minut delsi dolet a pak tissi vrtule.

    JAVOR
    JAVOR --- ---
    PETJU: jakej je rozdíl mezi platinum a pro.? krome barvy a ceny.? :)
    SHAMAN23
    SHAMAN23 --- ---
    H2O: co dji store? tak sem ho kupoval ja a prisel za par dni...
    H2O
    H2O --- ---
    Nevíte kde sehnat mavic air fly more combo? Všude co jsem koukal tak vyprodáno :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam