• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    MAJA: podle me chces od Mavica Mini hodne
    MAJA
    MAJA --- ---
    W_NOICE78: Ještě žádného, když nepočítám jednu čínskou hračku. Chci to primárně na focení a jsa zmlsaný z fullframe nikona a profi objektivů mi nějak zatím nesedí kvalita fotek - 1/2.3" nebo 1" snímač ... tak nějak čekám na další generaci.

    Líbí se mi velikost Mavic 2 Mini (250g) jenom bych chtěl v tom balení lepší snímač/kvalitu fotek, víc autonomie ...
    B3DA
    B3DA --- ---
    W_NOICE78: ..jen na jablecnym tabletu :D
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    MAJA: Co mas za drona? Pro DJI drony (Mavic Pro, Phantom, Inspire) je aplikace Ground Station Pro, akorat funguje jen na tabletu. Nebo Litchi
    MAJA
    MAJA --- ---
    Rád bych s dronem fotil z výšky opakovaně ta samá místa v čase. Ideálně si to místo/výšku poprvé najít ručně a uložit si něco jako bookmark (souřadnice, výška, natočení ...) a pak jen dronu za měsíc říct ať zaletí znovu na bookmark ?
    TOMMYKNOCKER
    TOMMYKNOCKER --- ---
    MICTECH: To me laka, udelat upgrade z Mavic Air.
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    REVIEW of the DJI Mavic Air 2
    http://www.youtube.com/watch?v=I-Lnvt-wWaU
    B3DA
    B3DA --- ---
    MERTLAS: mavic jede na ocusync, coz neni uplne lightbridge (prestoze sdileji radu vyhod oproti wifi prenosu). btw vsecko to jede v pasmech, ktera pouziva i wifi.
    COMODOR_FALKON: nicmene je to opravdu omezene jen softwarem. rozdilna modelova cisla imho mohou byt kvuli atestaci, mrknu jestli to ma obe loga jak dorazim domu..
    NOHME
    NOHME --- ---
    Na ty modely sem taky koukal. A už jsem to zprovoznit pomocí ty fake gps. Jen kdyz se startuje musí být odpojeny mobil. A zapojit ho az když se roztočí vrtle. Jinak se sam přepne. Pozna se to v nastaveni vysilani. Ce mód ma 13kanálů a FCC 11
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    NOHME: To nevím, ale FCC a CE verze mají 2 různá modelová čísla dronů a ovladačů.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    NOHME: Když jsem to zkoušel na P3 tak na něj byla modlá apk, která FCC mod vynucovala, při použití standardní apk to okamžitě zase šlo do CE.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    NOHME: Mno, jestli si uloží home point podle GPS z ovladače (telefonu) tak nevim nevim jestli na návrat vystačí baterka :-)
    NOHME
    NOHME --- ---
    Tak sem to teď zkoušel na miniho. A ta potvora se hned sama vrátí na CE. Bez jakyhokoli dotazu. Leda mít pořád zapnutou fake gps. Ale to nevim jak se bude líbit venku..
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    NOHME: u mavic air to tak je, a funguje to velmi dobře. jen to po každym připojení dronu řekne že se gps zmenila a ze ti to přepne nastaveni wlan. tam staci dat cancel a fungujes dal v fcc..
    NOHME
    NOHME --- ---
    COMODOR_FALKON: A není to jen softwarové? Viděl jsem někde jak se přes fake gps v mobilu sám přepne na fcc. Ale ještě jsem to nezkoušel.
    COSMY
    COSMY --- ---
    tak koukam ze ja dopadl jeste dobre :-)
    ITISME
    ITISME --- ---
    Moje první větve. Couvačka směrem vzhůru na Sport mode. Nejdřív jsem chytl jeden strom a zlomil jednu nohu a pak se stal dron neovladatelný a letěl na druhý strom a tam se dojebal už úplně. Řeším Care refresh, tak jsem zvědav.

    SPECZ
    SPECZ --- ---
    MERTLAS: Tak teď už potřebuju silentbloky, antény a vrtule :-)
    A přeskládat kryt, je krapet pootevřenej. Koukam že poslední dobou to nějak padá ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam