• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    JIMX
    JIMX --- ---
    JOPS: ja ten prvni pokus dával v podstatě s vedomostma "nekde jsem neco zaslechl" a pulce otazek jsem ani poradne nerozumnel ... pak jsem kouknul na nejaky video na trubce, otevrel si to pdfko a napodruhy uz na pohodu ...
    COSMY
    COSMY --- ---
    JOPS: asi na to nemam bunky taky litam hodne malo :(
    JOPS
    JOPS --- ---
    JIMX:
    COSMY:

    ty vogo hosi, vy me desite, ja to dal na prvni dobrou. Musel jsem si teda najit nektere zkratky, ale chtel jsem napsat, ze prumerne vycvicenej simpanz by to mel dat :))

    a priznam se, ze jsem nic necetl, ze mi stacil obrazek s rozdelenim dronu a co muzou a nemuzou.
    COSMY
    COSMY --- ---
    SPECZ: ten musel bejt pak zasiflenej ne :D
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    SPECZ: Zajímavý je to hlavně od 0:48 dál :-)
    JIMX
    JIMX --- ---
    Tak jsem dal ten test napodruhé ... poprvé 24/40, napodruhé 32/40 :-)
    HULIK
    HULIK --- ---
    COMODOR_FALKON: říkám že podobné dva nefunkční už doma mám, tedy nabíjejí, ale DJI apku nepodporují.
    Takže teď bych od někoho rád nějaký vyzkoušený co už má a nekupovat další do krabice :-)
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    HULIK: A nĕco takového odzkoušeno máš...?
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HULIK: a kdes koupil poloorigos? Ja koupil original na alze a ta USB-C strana ma blbej kontakt, tak chci jinej...
    HULIK
    HULIK --- ---
    ZVIRATKO: Ahoj ja koupil takovy poloorigos, ten funguje, ale ma zahnute konektory jako original.
    Pak uz jsem koupil 2x rovny, ale oba jen nabijely a datove nefungovali. :(
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HULIK: az najdes tak napis. Ja to potreboval k Mavic Pro (puvodnimu) a tam je to USB-C dost novota, jinak bych tipoval ze jakykoliv USB-C - Micro-USB kabel bude fungovat a holt bude mit obe strany rovny....
    HULIK
    HULIK --- ---
    Ahoj
    Měl bych takovou prosbu, sháním (ideálně u nás) kabel mezi ovladač DJI Mavic mini a tablet.
    Nějaký odzkoušený kabel, ne jen odkaz. (už mám dva nefunkční)
    Tedy micro USB na USB-C.
    Délka stačí asi 20cm
    Ale USB-C nesmí být lomené, musí jít o rovný konektor. Na tabletu mám totiž masivní voděodolný kryt a zalomený USB-C konektor je příliš krátký.

    Děkuji za pomoc.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIMX: nebo na zbrojak "jakou bezpecnostni tridu musi plnit vrata obchodu se strelivem, ktere ma ve skladu vice jak XY kg strelneho prachu..." - presne vec, co jako strelec potrebujes vedet, ze :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    MHO: stejna demence jako testy na řidičák ... :-/
    MHO
    MHO --- ---
    No tak absolovovano na poprve po asi hodinovem cteni materialu. Ale ty otazky jasou naprosto kretenske.

    Otazka s dvojitou negaci? Otazky s vyctem parametru?
    Realne je to test na pozorne cteni a ne o pravidelch provozu.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    COMODOR_FALKON: Jen upresnim... "C" je vaha dronu, zatimco "A" je prostor povoleneho provozovani :D badum tss :D
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    JIMX, JIMX: Jen (zjednodušeně) upřesním, že "C*" je velikost dronu, zatímco "A*" je způsob povoleného provozování.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JIMX: Na alze pisou to, aby prodali. Ne to, co je aktualni dle pravidel :)

    Mini nespada v soucasne dobe do A1, ale A3.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam