• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    TOXICMAN: Kupovana 18.4.2022. Letela asi 3x, proto ji i prodavam.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    INSOMNIA: jak je stará?
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    Nechcete nekdo RunCam Orange 5 za 2k vcetne dvou ND filtru a drzaku z TPU?

    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Defakto ne. Vzhledem k prilisne vaze a tedy nutne velikosti a vykonu to je nevyhodny pomer vzhledem k cene.
    CTALKEP
    CTALKEP --- ---
    mozno to tu niekto bude vediet, existuju drony na spalovaci motor? (alebo akykolvek pohon co umoznuje dlhsi let)
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    Tak uz ho mam doma
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ACID: Baterky to umi vsechny od Phantoma 3 tusim.

    Nabijet na storage umel nabijeci hub na baterky k phantomu 4 a to byla funkce, kterounjsem mel strasne rad, protoze to nabijelo vsechny tri baterky zaraz, takze jsem to pouzival i jako takovou rychlonabijecku aspon do tech 60%, kdyz byla nouze 🙂 a zaroven jsem vedel, ze to dam nabijet a nemusim se o to starat, pac se to u tech cca 60% zastavilo 🙂. Velky ujednoduseni starosti 🙂

    Mavicy ani huby na inspire ani matrice to bohuzel neumi.
    ACID
    ACID --- ---
    MERTLAS: lepší je vybíjet na storage napětí, ale nevím jestli to cajky k dji umí..
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    MERTLAS: už jsem jí stáhnul, ale proč tam není by mě zajímalo?
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    B3DA: V pohode 😂 mit baterku, ktera da 15hodin ve vzduchu na 10 cyklu, tak prodavam ledvinu 😂😂😂
    B3DA
    B3DA --- ---
    MERTLAS: lol, ja jsem evidentne unaven vice. pardon :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    THAIGRR: Jj musis appku stahovat primo ze stranek dji.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    B3DA: Nevim jestli se nemyjime 😅

    3 baterky kazda ma 10cyklu. Tedy kazda jednotliva baterka ma 10 cyklu. Coz mi vychazi 10x30min letu. Tedy cca 5 letovych hodin na baterku 🙂 a pak bych chapal tvych 15 hodin jako soucet vsech baterek, tedy celkova letova doba dronu 🙂

    (Uz jsem dneska trochu unaven, tak se kdyztk omlouvam za pripadne nepochopeni) 🙂
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    MERTLAS: a DJI Fly zmizelo z google play?
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    KURE: Storage mod neboli skladovaci napeti je v rozmezi 40%-60% nabiti. Zapnout to nijak nejde, jen nabitim batrky v tomto rozmezi 40-60%.

    Nebo se to resi nabitim baterek do 100% a nastavenim automatickyho vybiti na tuto hodnotu 40-60%.

    V appce dji go4 slo to zahajeni vybiti nastavit v rozmezi 1 den az 10 dnu. Tedy nabil si baterku do 100% a nastavil ji, aby se automaticky zacala vybijet napriklad za 3 dny bez cinnosti na tu skladovaci hodnotu tedy 60%.

    U appky dji fly toto jiz nejde nijak ovlivnit a je to tusim natvrdo nastaveny prave na tech 10 dnu.
    B3DA
    B3DA --- ---
    MERTLAS: na ja nepredpokladam, ze by nekdo udaval celkovej pocet cyklu pro skupinu baterek :D ale mozny to je
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    B3DA: 10 cyklu mi na 15h letu nevychazi 🤔 doba letu je max 34 minut, realne cca 30min 300minut na 10 cyklu mi vychazi cca na 5hodin na baterku 🙂 tedy pokud si nemyslel dohromady na ty tri baterky, ze to je letova doba dronu 🙂
    B3DA
    B3DA --- ---
    jsou za ruznych okolnosti odpojeny od zbytku zarizeni. vetsinou do toho muzes uzivatelsky zasahovat maximalne tak, ze pripojis nabijecku :)
    KURE
    KURE --- ---
    MERTLAS: co to znamená "storage mode" a dá se zapnout?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam