• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    CUKI: jeste muzes vzit china-phone podle rom supportu a flahnout si tam neco jinyho nez mi-ui
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    CUKI: prenasi se po wifi a jen tak njak podle displaye telefonu, ne? Nizsi jednotky megabitu/s.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    CUKI: tady: https://europeandronecompany.com/european-drone-authorities-and-nofly-zones/ ano bohužel skoro každá země ma svoje stránky a mapy, ale věttšinou je to dost přehledné. DJI appka hlídá jen něco, rozhodně tě nechá vzlétnout i tam kde bys neměl, často dostaneš upozornění že nesmíš létat někde poblíž. (kousek od vězení a pod)... j oa ificialni info s tím jak to máš s piloťákem nejdeš tady: https://letejtezodpovedne.cz/vse_o_letani/jaka_kategorie/otevrena
    CUKI
    CUKI --- ---
    MARASAN: že by obraz?
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    CUKI: prenos jakych dat?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    DOKKTOR: Bacha, Litchi neumí Mavic Mini 2 SE
    CUKI
    CUKI --- ---
    CUKI: Jinak bavíme se o 5" a HD (1280 x 720)
    Jo mohlo by to mít FHD ve kterém předpokládám budu i natáčet. Víc netřeba.

    Jakej obyč bazarovej samsung tohle splní? Jakou velikost displeje?

    BTW ten přenost dat to vůbec spolehlivě dá?
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ja uz treba dron a k nemu dedikovanej mobil do inetu vubec neprihlasuju, zaznamy jsou primo v microSD, ktera je v dronu a staci ji vytahnout a zkopirovat.
    CUKI
    CUKI --- ---
    DOKKTOR: No s spíš mi jde o to, že android vyžaduje google mail ten vyžaduje telefon,... Dá se to řešit ale myslím že je to zbytečné. Kdo si to má pamatovat? ak se vždy někam přihlašuju stylem že ověřuji zapomenutá hesla a pod.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    CUKI: to si musíš zkusit, jestli ti to bude stačit, nebo potřebuješ jenom větší rozlišení, nebo celkově větší náhled.
    CUKI: a je ti jasné, že veškeré záznamy o lítání máš přiřazené k osobnímu účtu a "číňan" to jaksi samozřejmě vidí?
    KEL
    KEL --- ---
    CUKI: Jasný, ale bavíme se o tom jako o displeji ke dřinu že jo...
    CUKI
    CUKI --- ---
    BTW kde seženu ty mapové podklady kde jsou letové omezení. Našel jsem mapu na webu, ale jen pro ČR. Ale chápu, že je to taky nějaká appka, která neumožní v těch místech snad ani vzlétnout.

    KEL: Mě nevadí čínské výrobky, ae telefon nebo počítač jsou zařízení kde se předpokládá nějaký přístup někam, kam to čiňanovi umožnovat nechci :-)
    KEL
    KEL --- ---
    CUKI: DJI je taky Čína.
    CUKI
    CUKI --- ---
    KEL: No čínu asi nikdy, ale telefon je na tohle mě napadl taky.
    DOKKTOR: No natáčet chci samo taky. Jak velkej displey je tedy ok?
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    CUKI: pro mě, který tím filmuju, to dost problém je. pokud potřebuješ sledovat jenom údaje, spoléhat na senzory a obraz tě nezajímá, tak to problém být nemusí.
    KEL
    KEL --- ---
    CUKI: Si pořiď za 2,5 Xiaomi jen na to :)
    CUKI
    CUKI --- ---
    Hmm to jsi mě moc nepoštěstil, ale kvůli občasnému využití nosit u sebe celou dobu nějakou cihlu nechci. Navíc čím větší telefon tím menší životnost v mých rukou. Je to fakt takový problém?
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    CUKI: eště je third party litchi, umí víc věcí, není zadarmo
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    CUKI: lítat s malým displayem je celkem pain in the ass
    CUKI
    CUKI --- ---
    A to DJI fly je jediná aplikace kterou k tomu potřebuju/využiju? Nebo i něco dalšího?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam