• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    CUKI
    CUKI --- ---
    MERTLAS: Tak s A40 je to bez problémů. Dávám ale mínus za to že to tam není jednoznačněji uvedeno.
    A tedy dneska jsem to zkoušel v sic docela silném větru a zklamala mě výdrž cca 15 (max 20) minut letu v normal módu. Nevím tedy jak moc pomůže několikeré naformátování, ale 31min do 31min to má fakt daleko.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Máte někdo zkušenosti s toroidními vrtulemi?
    Teoreticky by měly být o poznání tišší než klasické listové, a ještě navíc by měly být i efektivnější a dávat větší tah...

    Tady k tomu je něco málo včetně nějakých dat:

    Toroidal propellers: A noise-killing game changer in air and water
    https://newatlas.com/aircraft/toroidal-quiet-propellers
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    CUKI: 🤷🏻‍♂️ MARASAN:

    ale jak rikam, nejjednodussi a nejmensi pain in the ass reseni je mit bud https://www.dji.com/cz/rc nebo https://www.dji.com/cz/rc-pro ktery je ale pro normíky overkill...
    CUKI
    CUKI --- ---
    MERTLAS: To si to jádro raději zkompiluju než abych šáhnul po ohryzanym jablku :-D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    CUKI: nemas-li chut na takovyhle hratky, zacni pouzivat iOS, na ktery je primarne DJI aplikace optimalizovana. Chodi nam do servisu lidi a dovolim si tvrdit, ze velka vetsina z nich ma problemy podobnyho typu prave na Androidech, ktery se ti ale na iOS nestanou. Staci si na to koupit jakykoliv klidne i starsi stroj za mensi penize, ktery budes mit dedikovany jen na tuhle cinnost... pripadne dokup ovladac s integrovanym displejem a budes to mit uplne bez starosti a nebudes ani resit, ze ti mobil v zime vymrzne a vypne se a podobny taskarice :)
    CUKI
    CUKI --- ---
    MARASAN: Hmm to je zajímavý protože A21 je tam vyloženě vypsanej... Ale otázka jestli tam byl v době popisku

    Protože mi přijde rozumné fullHD tak koukám konkrétně na A40 dá se schrastit asi za 1800Kč... Ale do Prahy no :-(
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    CUKI: good luck then.
    CUKI
    CUKI --- ---
    MARASAN: Po zkušenostech bych samsung preferoval. Nechci čínu a nechci nic neobvyklého. Telefony kupuji zásadně z bazaru. Mě moc nevydrží. A velikost jak už jsem psal dřív je dost problém. Pokud to komunikuje ve fullHD tak bych toto rozlišení asi preferoval ale není podmínkou. Hlavně aby to bylo něco častého, co seženu ve vedlejší vesnici... :-D
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    CUKI: musis Samsung? Koupil bych neco blizky tabletu ~ velky displej, co neni uplne pomaly a ma aspon 4GB RAMky. Kdyz koupis motorolu nebo nokii, tak mas cistej Android bez sracek, ja mam k Phantomu ASUS Zenphone a funguje dobre.
    CUKI
    CUKI --- ---
    COMODOR_FALKON: Aha dobrý vědět, na takové hrátky nemám moc chuť obětovat čas.
    Takže další telefon :-(

    Koukám že je v podpoře A20 a A21 a A40 to je v inzerci docela časté. Měl bych preferovat nějaký z nich? Moc rozdílů tam nevidím A40 je nejmenší a má větší paměť..
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    CUKI: Řešil jsem stejný problém se svým A320FL

    Snažíš se nainstalovat 64bit aplikaci.

    J3 (2016) - alias nejspíš J320FN - pohání 32bit Cortex-A7 - tam to nenainstaluješ nikdy

    J3 (2017) - alias nejspíš J330F/DS - pohání 64bit Cortex-A53 pod 32bit OS - tam by to za určitých okolností jít mohlo, pokud by se Ti povedlo sehnat 64bit CustomROM, se kterým by appka byla kompatibilní…
    Mně se to nepovedlo…
    CUKI
    CUKI --- ---
    SKID: A nedá se někde stáhnou nějaká starší nebo jiná verze? Vždyť je to naprosto jednoduchá aplikace
    SKID
    SKID --- ---
    CUKI: mrkni to release notes, pravděpodobně ano. Zrovna v posledním releasu přidávali podporu konkrétních MT.
    CUKI
    CUKI --- ---
    CUKI: Requires Android 7.0 or above.

    Compatible with:

    Samsung Galaxy S21,Samsung Galaxy S20,Samsung Galaxy S10+,Samsung Galaxy S10,Samsung Galaxy Note20,Samsung Galaxy Note10+ ,Samsung Galaxy Note9,HUAWEI Mate40 Pro,HUAWEI Mate30 Pro,HUAWEI P40 Pro,HUAWEI P30 Pro,HUAWEI P30,Honor 50 Pro,Mi 11,Mi 10,Mi MIX 4,Redmi Note 10,OPPO Find X3,OPPO Reno 4,vivo NEX 3,OnePlus 9 Pro,OnePlus 9,Pixel 6,Pixel 4,Pixel 3 XL

    Tak předpokládám že nejsou podporované pouze tyto telefony... :-(
    CUKI
    CUKI --- ---
    JIMX: Asi 2,6 GB ta samotnej balíček má asi 460MB, takže nepředpokládám že bych se nevešel. Zkoušel jsem i ten tvůj zdroj a stále stejný. Kdyby to hodilo alespoň nějakou chybovou hlášku ze které by se dalo něco vyčíst... Ale z "alpikace se nepodařila naistalovat dvakrát moudrej tedy nejsem. :-(


    SKID: Tedy nejde jen o verzi androida ale i o telefon? Je to J3 2016 a 2017...
    SKID
    SKID --- ---
    CUKI: napadá mě, jestli je tvůj MT podporovaný? Včera jsem stahoval z DJI.com, reinstaloval a vše v pohodě.
    JIMX
    JIMX --- ---
    CUKI: máš tam dost místa?
    CUKI
    CUKI --- ---
    jj povolený to je a kdyby nebylo tak se to ani nezačne instalovat a navíc se to zeptá.
    JIMX
    JIMX --- ---
    CUKI: ani tady to nejde https://www.dji.com/cz/mobile/downloads/djiapp/dji-fly ... máš povoleny instalace z neznámých zdrojů?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam