• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    ASACHI: jasně, pouštěli kohokoliv, fronty byly jen snad první den dopoledne
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    LEDOFREDO: listky totalne vyprodane a zklamani navstevou? Tam se dalo dostat i kdyz listky byly vyprodany?
    To mi nerikejte, pac ja listek nesehnal a kvuli toho sedel doma.
    HLEN
    HLEN --- ---
    dobra hra to byla :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Ale po ty devaty dame a budu ve forme !!! :-)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Hosi omlouvam se za tu hru, mel sem nejdriv deci burcaku a pak si vzal brufen tak sem byl trochu jalovej :-D
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Oslabej wave-clear u obou, u leorica to neni ciselne vyjádřený tak se uvidí, u johanny mi to papirove neprijde tak moc (snizeni knight takes pawn z 400% na 300% a zkraceni stunu). U johanny o 0,25 vteriny taky zkratej stun na blessed shield

    Blizzcon za me supr dneska, ale prej organizatori byli zklamany navstevou rikal nakej pohunek. Detem sem pritah panacky Tyraela, Chef stitchese a Etc a jsou nadseny :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Prosimvas, treba tebe Starojdo, ty si takovy vseznalek :-) jaky bude nerf Leorica a Johanny? Sem se vratil z Blizzconu (btw byla to pecka!) a sem unavenej to hledat, co bude lepsi hrat Johannu nebo Leorica? Dekuji za info, muzete i ostatni :-)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Po přečtení jednoho hype threadu na redditu jsem si koupil Murkyho a tyjo koukám co je to za borce. Líbí se mi jeho dive styl, kdy nevadí smrt. Má neskutečnej push (tak rychle zabije miniony snad jen Leoric, kterýho čeká nerf) a hlavně šokující dps. V 1v1 jsem si podal Leorica, Illidana a další. A to jsem ani nejel 1v1 build. Vše teda zatím jenom v QM (než ho naskillím víc), ale tuším že bude ownit i v HL. Je to hlavně asi tím, že proti němu numěj lidi hrát :)
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    KORAL: yeap. Kazdy si muze vybrat. Kamos tam byl 1h a pak sel koukat domu na stream. Overwatch jsem mel 30m cekani, 20m hrani, pohodicka.
    Mohlo byt vice SC2 ale co , HOTS jsou taky super.
    HLEN
    HLEN --- ---
    nekdo par her ?
    KORAL
    KORAL --- ---
    XSOFT: slečen tam bylo fůra :-D Ale já mám ve svém srdci jen jednu a tak jsem ty ostatní nechal jiným ;-) :-D
    Overwatch byla moc velká fronta a stát se mi v ní nechtělo ... Já tam šel na HOTS a to bylo fajn, jen jsem čekal víc lidí na něm. Z toho jsou ty rozpaky ... :)
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    KORAL: zalezi, jestli tam jdes sam nebo ne ;) a slecen na pokec tam bylo taky dost, pak pareni Overwatch, ...
    KORAL
    KORAL --- ---
    XSOFT: Však jak píšu od 13 žádná fronta :) Ale akce na celý den ? No Ano pokud tam jdeš opravdu jako fanda do některé z těch 3 her co se tam hráli. Ale jinak tě tam nic nedrželo ... hodně lidí co jsem slyšel, si to jen prošli a zahodinku zase prostě šli, protože tam nic dalšího nebylo.
    A od těch 16 už tam snad ani nidko z venku nepřišel a postupně se to vyprazdnovalo. V těch 19:20 co jsme odcházeli, tam v podstatě na to "finále" nikdo nebyl, což byla velká škoda ....

    nejlepší atmosféra tam byla na začátku, kdy to bylo narvané k prasknutí, lidi se bavili a žilo to tam. Pak to pomalu vymíralo ... :(

    Mám z toho rozporuplné pocity.
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    KORAL UNCLE_JIMBO: vstup byl free (tj i bez listku). Jasne na 12:00 bylo 7k lidi, ale je to prutokova akce. Sel jsem tam na 14h a nikde zadna fronta, primo jsečm prosel na akci a byl jsem tam az do 20h. Super akce, zitra jdu zase.

    Mrknete sami: https://twitter.com/hashtag/RtB2015?src=hash
    KORAL
    KORAL --- ---
    Odcházel jsemv 19:25 a fronta na OW byla už docela malá.
    Jinak od cca 13 už venku fronta nebyla a dovnitř se dalo dostat v pohodě. Naopak večer už tam nikdo pomalu nebyl. Se to vyprázdnilo hrozně ... a to se jelo konečně pořádné fajty.

    Divné
    ABNORMAL
    ABNORMAL --- ---
    Byl jsem tam skoro cely den, rano byla fronta fakt brutalni (kdo nemel zaplaceno). Od 15-16 hodin to bylo s lidma lepsi, v 17-18 hodin zmizelo strasne moc lidi - fronta na Overwatch byla stale relativne velka.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    HLEN: tak lidi chodej ven a vracej se, vždycky když se hraje, tak se tma nasunou a jakmile zazni gg tak se vyhrnuou.. během her je to nacpaný k prasknutí
    HLEN
    HLEN --- ---
    SKY_MAX: no koukam na stream a polovina sedadel nema na sobe posazenej zadnej zadek
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    prázdno jo? :D ta fronta co se táhla až na to parkoviště zatim, kde se 5x zohnula do hada mi jako prázdno nepřipadá
    HLEN
    HLEN --- ---
    G2 FTW !
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam