• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    tracer dmg mi pride balanced, ale skilled hrac je celkom nesmrtelny. ta schopnost pohybu nema konkurenciu
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    Jj .. zrovna se mi s ni loaduje prvni hra :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Tak prej je Tracer už na EU. Patch se taky stahuje. Tak to nakonec padlo už na 19.4.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    Towers of Doom

    Events in which three Altars spawn at once will now only occur twice per game, during the first and fifth Altar events.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Takovej malej patchík. Žádnej nerf a pár šikovnej změn. Těším se.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Jupí, to konečně začnu používat :). Nikdy se mi nechtělo to vypisovat

    Hotkey settings have been added for the “/Taunt” and “/Dance” chat commands, which can now be used to issue these emotes at the press of a single button.
    The “/Taunt” and “/Dance” hotkey settings default to Numpad 1 and 2, respectively, and can be found under the Hero Management header on the Advanced Hotkeys settings pane.

    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    kdo je este v praci a ma battle.net blokovanej at mi napise, poslu mu to postou

    (at me tu zase starojda nepeskuje ze sem mu rozbil mobil)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Je to tu, jdeme číst :)

    Heroes of the Storm Patch Notes — April 19, 2016
    http://eu.battle.net/heroes/en/blog/20099322
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: Upřesňuji - v EU to bude asi až 20.4. Tohle datum svítí v battle.net clientovi jako chystaná maintenance.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    JANDOS: fakt sem moc chtel, ale tech 60ecek si obhajit nedokazu. tretina ceny navic a v podstate nic tam neni. ani kdyz primhourim obe oci, tak tam nic nevidim :D
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    YASHAMARU: jojo 19. ale musis mit preorder na origin verzi
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    notykraso, tenhle hero me snad donuti to zase pustit :-)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    jestli si vybavuju dobre, tak tracer uz zejtra pro lidi, co mam predobjednany overwatch. tak sem zvedavej.

    videjko mela snad nejlepsi zatim co sem videl? pekne naaranzovany. takhle presne to ve hre vypadat nebude :D

    but bude batshitcrazyimba nebo bude mit malo hp a nebo low dps. shen by ji mel rektit. sem zvedavej.

    ten jeji teleport zpet je v podstate zeratulova wormhole pred nerfem, ktera byla uplne broken.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Tracer Spotlight - Heroes of the Storm
    https://www.youtube.com/watch?v=LzaMOGjKMXw
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    nezbudol. skor by som povedal ze z pohladu ze jug ma cd 70sec, v ramci tych 70sec kungfu hustle nahealuje viac ako nahealuje milion cups talent. to je velmi realne, hlavne ale zavisle od uptimu kedze fast feet proc je len na 1sec, takze sa hodi len ak sa predpokladas namiesto burstu skor sustain dmg
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    TURNPIKE: díky za výpočty. Nezapomněl si na Two for one? V talent calculatoru je, ale asi by se mělo přepočítat hps. I tak to ale asi nebude vycházet a je lepší prostě Jug of 1000 cups.
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    STAROJDA: no nemusis. su proste situacie ked je haymaker uprednostneny pred avatarom. a toto je boost pre tieto situacie

    STAROJDA: hodil som si trosku matematiky, healing brew healuje na lvl25 204.7hps pri 0% fast feet uptime a az 511.8hps pri 100% uptime fast feet. build: http://www.heroesfire.com/hots/talent-calculator/li-li#hERx
    na lvl25 jug of 1'000 cups healuje 1740.2hps (s talentom million cups na lvl 20)... stale 3.5x nasobok oproti full healing brew builde so 100% uptime fast feet
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    STAROJDA: na jeden target je klidně možný že nahealuješ víc Qčkem, to by asi nikdo ani učko nezapínal, ale na víc targetů určitě ne, Qčko má moc velkej CD... problém toho Učka je spíš easy interrupt
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    To mě spíš zajímá ten Waterdragon u Lili. Někde jsem viděl zmínku, že je vypočteno, že když místo healovací ultiny spamuješ Q, tak healuješ víc než s tou ultinou! A navíc u toho můžeš autoattackova a castit ostatní ability. Možná to ale platí až pro lvl20 když máš Kung-fu Hustle. Čili by se možná vyplatilo brát Waterdragon jako solidní CC a dmg.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    TURNPIKE: těžko to nazývat buffem, když to musíš vyměnit za Avatara. Tím že si nalvl 10 vezmeš Haymaker tak defakto tu postavu hned nerfneš :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam