• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINLenovo Mobile
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    nemáte tu někdo zkušenost s telefonem LENOVO A1000 ??? Zajímalo by mne zda li je normální že velmi kolísá signál , nikdy nevypadne uplně ale dost často kolísá mezi jednou a třemi čárkami ... přitom jsem v místech kde T-mobile má 100% pokrytí a jiné telefony mají signál plný ... plný signál neni skoro nikdy
    BLAMI
    BLAMI --- ---
    IMUM_COELI: Dela to ten root. V KingRootu proste root vypni (jen na ten OTA update). To by melo pomoct.
    JAKES
    JAKES --- ---
    JAKES: Takže jsem pořídil, zatím spokojenost.
    Vypadá, že kabely a krytky jsou potenciálně vyměnitelné, až odejde kabel, půjde vyměnit.
    Jinak zapojení je CTIA.
    JAKES
    JAKES --- ---
    Nemáte někdo sluchátka, headset P190 ?
    Sluchátka In-Ear Headset P190 černé - LenovoOnline.cz
    http://www.lenovoonline.cz/...islusenstvi-repro-a-sluchatka/sluchatka-in-ear-headset-p190-cerne/7610
    Zkušenosti, jak to hraje ?
    Co jsem koukal na google, tak to má hliníkový obal a v tom zacvaknuté měniče.
    Tj, když odejde kabel, mohlo by to jít otevřít, vyměnit, zacvaknout zpět ?
    BLAMI
    BLAMI --- ---
    Nevite nekdo k cemu jsou u P70-A ty kontaktni plochy pod baterii? Prip. kde by se to dalo zjistit?
    BLAMI
    BLAMI --- ---
    352610000051N: nema, ale funguje KingRoot (mam P70 od CZC, coz predpokladam je stejna vec)
    PYRO
    PYRO --- ---
    nemá GPS modul, ale jenom A-GPS, takže si polohu tahá přes data nebo ze sítě
    To je příšernej nesmysl.
    A-GPS tahá normálně data ze satelitů, jen je vylepšen o možnost stáhnout si almanachy z netu (ale i to se dá vypnout, jen potom nalezení místa trvá o něco déle.)

    viz.
    A-GPS – GeoWiki
    http://wiki.geocaching.cz/wiki/A-GPS
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    máte někdo Lenovo A6000? Jakou to má GPS?
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    Prodám outdoor telefon Lenovo a 660.Prasklé sklo(nové 500Kč),jinak OK.v záruce,Cena 1500Kč.
    352610000051N
    352610000051N --- ---
    Zdravim, muzete mi prosim rict zda-li Lenovo P70 od Alzy, pripadne jinych prodejcu ma root? Dekuji
    ONLY_Q
    ONLY_Q --- ---
    Ahoj, hledám nějaký soft který mi zobrazí na LTE frekvenci na které telefon zrovna maká.. poraďte..
    Díky
    BABBA
    BABBA --- ---
    ALIENJEDNA: uz ho taky mam ;)
    ALIENJEDNA
    ALIENJEDNA --- ---
    Aktuální testy rychlosti LTE u T-Mobile
    Lenovo P70
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/3205869/Screenshot_2015-03-17-17-14-25.jpeg
    ALIENJEDNA
    ALIENJEDNA --- ---
    BABBA: co by tě zajímalo ? :)
    Jsem maximálně happy
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Nema nekdo zkusenost s S850? Libi se mi parametry a cena neni zla..
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    máte někdo zkušenost jak fungujou apps když si je všechny prehodite na sd kartu ( ne jen jako odkaz, ale úplně celý a v paměti ti na nich zůstane odkaz v řádech par kb )
    352610000051N
    352610000051N --- ---
    @faekal, nevim jak s offline mapy.cz, ale muzes zkusit mapfactor navigator app...spis je to navigace nez jen mapy, ale offline rezim neni problem..mapy jsou celkem spolehlive s castymi updaty..

    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    funguje vam na lenovu aplikace offline mapy.cz ? me to bohuzel neumoznuje nainstalovat a nevim o jinych offline cz mapach ...
    BOROMIR007
    BOROMIR007 --- ---
    ahoj, existuje mobil od lenova, který sá dá ovládat jednou rukou, resp. napsat rychlou sms palcem? řekla bych, že je to tak mobil s max. velikosti 3,5, tedy pro ženskou ruku... Máte někdo takovou zkušenost?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam