• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINLenovo Mobile
    OTZ
    OTZ --- ---
    SM3: zkus to poresit ve spravci zarizeni android na google play, ale ne pres tel. - normalne pres pc. smazat a znovu pridat..
    OTZ
    OTZ --- ---
    zdary, jsem pomerne cerstvym majitelem A 2010-a, a nemuzu si skoro stezovat, vykon velice dobry a baterka zatim dost silna (2000 mAh). jediny, co me vadi, je pomerne rychle dochazejici volny misto v telefonu. rootnout se mi ho nepodarilo ani kingrootem, ani dle navodu.. tak nevim, esli to nechat byt, a nejak operovat s tim malem mista, co zbylo, nebo doufat, ze je i nejaka jina moznost (nez root), jak dostat aplikace z pameti telefonu na sd..nevi nekdo?

    jo a pozor, pokud si telefon zasifrujete (android 5.1), budete moct pouze volat (a to pouze z 1. ze dvou sim). sms ani mobilni data pak nefunguji, nevim proc..takze pak nezbyva, nez reset do tovarniho nastaveni.

    jinak pouzivam ho pod tremi Google ucty zaroven a vetsi potize mu to necini
    SM3
    SM3 --- ---
    Na Lenovo A536 mi nejde stahovat z Google Play, resp. začne příprava na stahování, ale nezačnou běžet procenta a to vydrží cca 15min a pak to přestane. Kód chyby 495. Když chci zkusit znovu nainstalovat tak mi napíše, že je aplikace již instalována, přesto že nikdy v telefonu neni.
    Když procvakam a udělam všechny kroky nápovědy na vyřešení problému, tak to nepomůže. Verze systému v telefonu je podle kontroly aktuální. Je dostatek místa apod. Restart telefonu nepomohl a připojení je stabilní.
    Napadá vás co s tím?

    Občas mi blbne GPS, nezáleží na oblasti nebo podmínkách, prostě funguje jak se jí chce. Stáhnul jsem GPS Status a stahuje to občas A-GPS data, je to o trochu stabilnější, ale stále to není ono. Napadá vás jak to vylepšit? Když jsem spal do servisů, tak mi jeden napsal, že to opraví za litr, druhý že to opravit nejde a třetí at to dam na reklamaci - což asi udělam, jestli to má smysl?
    Jdou nějak zazálohovat záložy v Kalendáři?
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    nemáte tu někdo zkušenost s telefonem LENOVO A1000 ??? Zajímalo by mne zda li je normální že velmi kolísá signál , nikdy nevypadne uplně ale dost často kolísá mezi jednou a třemi čárkami ... přitom jsem v místech kde T-mobile má 100% pokrytí a jiné telefony mají signál plný ... plný signál neni skoro nikdy
    BLAMI
    BLAMI --- ---
    IMUM_COELI: Dela to ten root. V KingRootu proste root vypni (jen na ten OTA update). To by melo pomoct.
    JAKES
    JAKES --- ---
    JAKES: Takže jsem pořídil, zatím spokojenost.
    Vypadá, že kabely a krytky jsou potenciálně vyměnitelné, až odejde kabel, půjde vyměnit.
    Jinak zapojení je CTIA.
    JAKES
    JAKES --- ---
    Nemáte někdo sluchátka, headset P190 ?
    Sluchátka In-Ear Headset P190 černé - LenovoOnline.cz
    http://www.lenovoonline.cz/...islusenstvi-repro-a-sluchatka/sluchatka-in-ear-headset-p190-cerne/7610
    Zkušenosti, jak to hraje ?
    Co jsem koukal na google, tak to má hliníkový obal a v tom zacvaknuté měniče.
    Tj, když odejde kabel, mohlo by to jít otevřít, vyměnit, zacvaknout zpět ?
    BLAMI
    BLAMI --- ---
    Nevite nekdo k cemu jsou u P70-A ty kontaktni plochy pod baterii? Prip. kde by se to dalo zjistit?
    BLAMI
    BLAMI --- ---
    352610000051N: nema, ale funguje KingRoot (mam P70 od CZC, coz predpokladam je stejna vec)
    PYRO
    PYRO --- ---
    nemá GPS modul, ale jenom A-GPS, takže si polohu tahá přes data nebo ze sítě
    To je příšernej nesmysl.
    A-GPS tahá normálně data ze satelitů, jen je vylepšen o možnost stáhnout si almanachy z netu (ale i to se dá vypnout, jen potom nalezení místa trvá o něco déle.)

    viz.
    A-GPS – GeoWiki
    http://wiki.geocaching.cz/wiki/A-GPS
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    máte někdo Lenovo A6000? Jakou to má GPS?
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    Prodám outdoor telefon Lenovo a 660.Prasklé sklo(nové 500Kč),jinak OK.v záruce,Cena 1500Kč.
    352610000051N
    352610000051N --- ---
    Zdravim, muzete mi prosim rict zda-li Lenovo P70 od Alzy, pripadne jinych prodejcu ma root? Dekuji
    ONLY_Q
    ONLY_Q --- ---
    Ahoj, hledám nějaký soft který mi zobrazí na LTE frekvenci na které telefon zrovna maká.. poraďte..
    Díky
    BABBA
    BABBA --- ---
    ALIENJEDNA: uz ho taky mam ;)
    ALIENJEDNA
    ALIENJEDNA --- ---
    Aktuální testy rychlosti LTE u T-Mobile
    Lenovo P70
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/3205869/Screenshot_2015-03-17-17-14-25.jpeg
    ALIENJEDNA
    ALIENJEDNA --- ---
    BABBA: co by tě zajímalo ? :)
    Jsem maximálně happy
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Nema nekdo zkusenost s S850? Libi se mi parametry a cena neni zla..
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    máte někdo zkušenost jak fungujou apps když si je všechny prehodite na sd kartu ( ne jen jako odkaz, ale úplně celý a v paměti ti na nich zůstane odkaz v řádech par kb )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam