• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOTCOMFuji X aneb cihly nechávame doma
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    MORPHLER: nemyslim si, ze tam neco takoveho je. v X100T je shutter count v Menu (Kladivko - 2). Nevim jestli je to tak i u X100(S). S kazdym reinstallem firmwaru se ale cislovani nuluje.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    RODWY: z exifu fotky. bude tam neco jako total shutter count nebo podobne pojmenovane.
    RODWY
    RODWY --- ---
    jak pls zjistit kolik ma nacvakano x100(s)..diky
    PEPO
    PEPO --- ---
    Nenašla by se tu hodná duše, která by mi zapůjčila slevovou kartičku do fotoškody? pošta - díky!!!

    nebo megapixel?....
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    pouzival jsem to nejvic asi s xf35 na nejaky produktovy foceni na detaily a taky s nikkorem 50mm co jsem mel pres redukci. ted to moc uz nefotim, a kdyz, tak si poradim vetsinou s x100t. ale zbavovat se mi toho moc nechce, clovek nikdy nevi... ;-)
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    MIMA_A: to vypada docela podobne. jinak s jakym objektivem to pouzivas?
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    Mam tyhle: http://foto-predsadky-redukce.heureka.cz/viltrox-sada-mezikrouzku-10-16-mm-pro-fujifilm-x/
    Funguji 100% oba, nebo dohromady. Je pomerne sikovne mit oba a dle toho jak moc se potrebujes dostat blizko s danym objektivem pouzit bud 10/16/10+16
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Nemate nekdo zkusenosti s timhle?
    Auto Focus Macro Extension Tube Set for Fujifilm Fuji x E2 x M1 x Pro 1 FX Mount | eBay
    http://www.ebay.com/...E2-X-M1-X-Pro-1-FX-Mount-/331733509738?hash=item4d3cdba66a:g:LA8AAMXQueRRZAAm
    Pouzil bych to asi parkrat do roka a za ty penize to nevypada spatne.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HUGGI: Z tech 5 kousku nemam ani jeden :-/ A bohuzel me ani tolik nelakaji. No uvidime s jakymi skly jeste prijdou.
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    Super článek..

    http://fujifilm-x.com/de/x-stories/is-the-x-pro2-af-faster/

    ....Unfortunately, there are only 5 XF lenses that can receive the benefit of the fast contrast AF: XF16-55mm, XF50-140mm, XF90mm, XF35mmF2, and the XF100-400mm.
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    jinak k ty 90.. mel jsem ju pujcenou na jedny svatbe i s xt1 a 16mm a prislo mi to rychlejsi nez 35 a 56. Me se libila hodne ta 16 ale tam mi to ostreni dost ustrelovalo nekam do pryc casto :-/
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    P4INTER: Polud jste liny stravit par minut v saline tak tak muzete vklidu zajet sutem, to driv poradne neslo
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    HUGGI: ste meli nechat i to na moravaku :-D taky me to ser... uz jsem tam jednou musel jet a je to opruz misto :-D
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    BERNIE: No metro taky nemate:p

    Proc? Protoze v centru nejde sehnat dobrej prostor
    BERNIE
    BERNIE --- ---
    HUGGI: ja hlavne nechapu, proc presouvat takovej obchod az na aljasku ke hrbitovu. Z centra je to daleko, jak na mesic. A tramvaje v brne nemame ;)
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    BERNIE: Byl tam jeden kus, ale prosal se asi behem pul dne..
    Vzdyt je to sotva 20min tramvaji z centra..muzu ja za to ze v ty vesnici nejste zvykli si nekam dojet
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    BERNIE: No, spis mission impossible. Synka muzu fotit, jen kdyz ho drzi maminka, nebo kdyz sedi.
    BERNIE
    BERNIE --- ---
    LAUNCHER: urcite si udelej vlastni nazor, ja jsem na AF narocny, i kdyz si myslim, ze deti, zvlast jak se zacnou rychleji pohybovat, jsou pro Fuji vyzva.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    BERNIE: Dekuji za uprimny feedback ohledne 90/2 a X-Pro2.

    U me se ted zmenila situace, mam male decko, takze bych uz rychly AF tez ocenil. Bohuzel koukam, ze nejspis ani s X-T2 me zadny zazrak cekat nebude :-/
    BERNIE
    BERNIE --- ---
    a pro zajimavost, tohle ja na EF 70-200/4L, nasazenej na x-t1, f4, ostrenej manualne
    https://www.facebook.com/...=a.10204499676706243.1073741850.1062336676&type=3&viewas=100000686899395
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam