• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOTCOMFuji X aneb cihly nechávame doma
    Klub uživatelů fotoaparátů řady Fuji X. Fotky, tipy, návody, slintání povoleno.

    Na fuji X pouzivam

    65 hlasy od 51 respondentů

    rozbalit záhlaví
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DRAGON: Nejsem a jentak nebudu. Co mi chybi na me X-T1:

    1) IBIS
    2) USB charging (ma X-T2)
    3) High fps video, rekneme alespon 1000 fps (ma RX100 IV), ale cim vice tim lepe
    4) Lepsi kvalita videa (ma X-T2)
    5) Mam rad panda(stribrne) fotaky - moje X-T1 je cerna, pozdeji vysla panda, myslim ze by totez mohlo byt u X-T2
    6) Vyrazne lepsi dynamic range (predpokladam ze X-T2 ma alespon o fous lepsi)
    7) Vetsi a kvalitnejsi EVF (doufam ze ma X-T2)
    8) Kvalitnejsi zadni display (ma X-T2)
    9) Mene sumu na vyssi ISO (ma X-T2)
    10) Vetsi rozliseni sensoru (ma X-T2)
    11) Vyrazne vyssi vydrz na baterii (bezne to nepotrebuji, ale pridavam kvuli videu)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LAUNCHER: a duvod? nejsi spokojenej s tim co mas?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Koukam ze vysla X-T2, ale zda se, ze neni stribrna(panda) verze. Uz se nenecham nachytat a objednam az bude k dispozici stribrna. Moc se mi libila X-T1 GS.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    A jeste jedna

    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    tak ja taky nahodim neco :)

    testoval jsem mezikrouzky.


    P4INTER
    P4INTER --- ---
    Jedna z Drážďan, ať to tady není tak mrtvý :-D
    x100 (jo ta stará a nejlepší x100)

    REEFER
    REEFER --- ---
    LAUNCHER MIMA_A: ten minus je ode mne. prijde mi neprirozena - retuse, nebo teda upravy ktery mely vest ke zlepseni, pro mne vedly k tomu, ze je to umely. ja tyhle + a - vubec neresim, pokud by to melo branit hodne stesti do dalsich fotek, tak ho rad odstranim.
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    Máte někdo praktický zkušenosti s neorig gripama pro X-T1? Všechny druhy, asi budu chtítí ten menší i ten bateriovej..
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---

    X-T2 vs X-Pro2

    9 hlasy od 9 respondentů

      MIMA_A
      MIMA_A --- ---
      LAUNCHER: Presne tak. Me to taky bavi, +- neresim, kdyby to bylo asi -10, tak bych se zamyslel :-D
      MIMA_A
      MIMA_A --- ---
      Ja ted vubec nestiham fotit ale tak pridam jeste neco starsiho, se*ou me ty dolni rohy, ale co uz.

      LAUNCHER
      LAUNCHER --- ---
      MIMA_A: Cvakam si pro radost a nastesti me to nezivi, tak s dovolenim nemusim resit, jestli jsou malo nebo moc vytazene stiny v ocich :-)) Ale chapu, ze to pro nekoho muze byt skoro otazka zivota a smrti :-) Bavi me to cele, preji hodne stesti do dalsich fotek :-)
      MIMA_A
      MIMA_A --- ---
      LAUNCHER: Ha ha, ted kdyz na to koukam s odstupem, tak ty vytazene stiny v ocich jsou asi moc, mozna to nekoho nastvalo:-) Mne na ty fotce nejvic bavilo to prijizdejici auto vzadu.
      LAUNCHER
      LAUNCHER --- ---
      MIMA_A: Tahle fotka ma moje plusko a koukam ze i s nim je na nule, takze tam je nejake minusko. Hezka slecna a Fujina, nevim co by na fotce melo byt vic, aby to bylo pekny :-)) Nemate srdce lidi :-)
      LAUNCHER
      LAUNCHER --- ---
      Centro Direzionale, Napoli, IT

      Kancelarska ctvrt - vlakove nadrazi - pristav :-) Foto z nove prace. X-T1 + 18mm, protoze lenost sebou brat rozmernejsi skla :-) Az bude cas, projdu mesto a zkusim neco vic nafotit, ted toho mam az nad hlavu.

      MIMA_A
      MIMA_A --- ---
      Nemate nekdo na prodej(nebo i pujceni jen) navic nabijecku na np w 126? Praha/Praha 6, ted o vikendu..
      LAUNCHER
      LAUNCHER --- ---
      Ja mam na tohle fakt smulu. Dneska 10-24mm pry dorazil domu a ted ctu tohle :-))

      FUJIFILM will develop an XF 8-16mmF2.8 WR lens! (SRP) – With POLL – Fuji Rumors
      http://www.fujirumors.com/fujifilm-will-develop-a-xf-8-16mmf2-8-wr-lens-srp-with-poll/

      Ale co uz, kdyztak 10-24mm pozdeji prodam...
      MIMA_A
      MIMA_A --- ---
      BERNIE
      BERNIE --- ---
      PEPO: a jeste jedna, konvertovana primo ve fotaku.
      Dropbox - DSCF5704.JPG
      https://www.dropbox.com/s/7jctaq2dbjouy0k/DSCF5704.JPG?dl=0
      35/1,4 @ f3,2, ISO 250
      BERNIE
      BERNIE --- ---
      PEPO:
      fotka z hospody.
      35/1,4, ISO 5000, push o 0,5 EV na 7500 v
      C1Pro
      Noise Reduction 0
      Sharpening 0
      Dropbox - DSCF5606.jpg
      https://www.dropbox.com/s/t4bxpz0bhibnl8m/DSCF5606.jpg?dl=0
      BERNIE
      BERNIE --- ---
      PEPO: musim upravit. Pak hodim.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam