• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOTCOMFuji X aneb cihly nechávame doma
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    SN0WCRASH: asi podobne jako TCL..tzn. dost, ale na to se da zvyknout, pokud OVF pouzivas hodne, tak to pak ani tolik nevnimas myslim.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    riesili ste niekto slnecnu clonu na X100? Nejake tipy? Premyslam nad obdlznikovym formatom, nieco ako http://www.ebay.co.uk/itm/322287967336 Mate niekto skusenost s tym, ako velmi to zasahuje do zorneho pola hladacika?
    ALDRICK
    ALDRICK --- ---
    tak to mně by se ta stříbrná líbila, ale dávat za to prachy navíc se mi teda nechce.
    BERNIE
    BERNIE --- ---
    ja mam proste radeji tu rernou variantu.
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    P4INTER: Ale tak kdyz jsou ty Vanoce tak se neco najde ne?;)
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    HUGGI: 14 bych bral hned ale ted na ni neni rozpocet :-/
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    LEHUOK: technika je mnohem odolnější než čekáš...ale jinak existuje spousta druhů pláštěnek..asi nejlepší jsou od Peak Desing
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    Nejake zajimave tipy jak uchranit proti pocasi non-WR objektiv? Porad pokukuju po XF 10-24 ale vzhledem k tomu ze dost casto fotim v nepriznivych podminkach tak se bojim ze a) ho budu nechavat doma ze strachu nebo b) znicim ho
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    HUGGI: nahod fotky....
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    Musím se pochlubit...jsem si dneska udělal Vánoce..X-T2 + XF 16mm :)

    A kdyby někdo chtěl XF 14mm tak je k dispozici..
    BERNIE
    BERNIE --- ---
    EGGH: myslim, ze neni, resil jsem, googlil, nevyresil.
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    EGGH: Lightroom 6.6
    EGGH
    EGGH --- ---
    Je nějaká metoda, jak otevřít rawy z Fuji X-T2 v Lightroomu 5.7.1 aniž bych je musel konvertovat na dng?
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    LAUNCHER: ja nevim...ja zase bezne fotim s x100t a kdyz mam chvili navic a moznost, tak si vezmu pevna skla a vzdycky me to s nima strasne bavi, no, ale ted jsem na to nemel v posledni dobe moc casu..snad do budoucna..x-t2 vypada dobre..nahodim aspon jednu fotku

    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    ja jsem zvedav jestli prijde jeste nejaky FW update na x-t10. Mam ho asi rok a pul a prisel myslim jeden zajimavej update a pak nic
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MIMA_A: Ja se drze priznam, ze X100T asi nebudu upgradovat. Ted mam sice vetsinou naladu jen na skladny fotak s jednim sklem, ale i to u mne vetsinou vyhrava moje X-T1 + 18/2.

    Jsem rad ze mam i X100T, vzdycky jsem X100 radu chtel, je moc hezka a bavi me s ni fotit. Ale nemam pro ni tolik vyuziti, jako pro X-T radu.

    Takze casem nejspis budu upgradovat X-T1 na X-T2 (patrne az bude stribrna X-T2), ale tot zatim vse...
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    LAUNCHER: ale i tak na X100T nedam dopustit, s predsadkama je to ultimatni travel set, tak jsem zvedav s cim prijde to F-ko
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    LAUNCHER: mne to oproti x-e2 se kterou jsem ted fotil po delsi dobe prislo citelne pomaly, zvlast zapnuti, a celkove i odezva v hledacku/displeji je na tom takova lina, to same odezva po zmacknuti nekterych tlacitek, ale to mi prijde ze muze byt i temi tlacitky samotnymi, asi pouzitymi mikrospinaci, blbe se mackaji celkem ty male kulate. A jinak ano, "high performance" mam "on" ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam