• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOTCOMFuji X aneb cihly nechávame doma
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    AETHER: X100 rada je fajn, ale cim dele pouzivam X100T, tim vice mi vadi, ze to neni ~28mm nebo ~24mm. Na bezne toulani se svetem je to proste malo siroke. Oni dobre vi, proc tyhle ohniska davaji do mobilu.

    Kdyz jsem zminil ty mobily, koupil jsem si Google Pixel XL, coz je solidni zabijak chuti sebou brat fotak.

    Akorat proste nevypada tak hezky, jako Fujinky :-)
    AETHER
    AETHER --- ---
    Tak X100F vypadá dobře, ale to se dalo čekat, btw. tohle se mi líbí dost: http://hurych.cz/blog/2017-01-19-jaky-je-nejlepsi-fotak-no-preci-x100f

    Jakožto vlastník x-t10 jsem si u review x-t20 řekla wow, ale naštěstí tam pro mě není žádná zásadní vlastnost, kvůli které bych musela řešit upgrade...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MIKEKT: GFX je paradni na fotky, ale (neprekvapive) krute draha, skla tez. Zajimalo by me, jake z toho poleze video, ale nejspis zadny zazrak.

    Vsem fotakum opet chybi IBIS. Obzvlaste bolestive je to prave u GFX, ktera ani za tuhle cenu proste neumi vsechno. Navic pri tech megapixelech by stabilizaci potrebovala jako sul, jinak nechci videt ty casy co to bude vyzadovat pro ostre fotky.

    Mrzi me tez vzhled GFX, ktery vypada oproti X-T2 Silver / X-Pro2 GS a X100F tak nejak nezajimave.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Tak co rikate na dnesni novinky? :)
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    MIMA_A: škoda, že X-T řada je ve stříbrné a né té antracitové..to bych si potom i připlatil:)
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    MIMA_A: ok, myslel som si. Fotim prakticky iba cez OVF. Dik, myslim, ze si to kupim :)
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    SN0WCRASH: asi podobne jako TCL..tzn. dost, ale na to se da zvyknout, pokud OVF pouzivas hodne, tak to pak ani tolik nevnimas myslim.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    riesili ste niekto slnecnu clonu na X100? Nejake tipy? Premyslam nad obdlznikovym formatom, nieco ako http://www.ebay.co.uk/itm/322287967336 Mate niekto skusenost s tym, ako velmi to zasahuje do zorneho pola hladacika?
    ALDRICK
    ALDRICK --- ---
    tak to mně by se ta stříbrná líbila, ale dávat za to prachy navíc se mi teda nechce.
    BERNIE
    BERNIE --- ---
    ja mam proste radeji tu rernou variantu.
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    P4INTER: Ale tak kdyz jsou ty Vanoce tak se neco najde ne?;)
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    HUGGI: 14 bych bral hned ale ted na ni neni rozpocet :-/
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    LEHUOK: technika je mnohem odolnější než čekáš...ale jinak existuje spousta druhů pláštěnek..asi nejlepší jsou od Peak Desing
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    Nejake zajimave tipy jak uchranit proti pocasi non-WR objektiv? Porad pokukuju po XF 10-24 ale vzhledem k tomu ze dost casto fotim v nepriznivych podminkach tak se bojim ze a) ho budu nechavat doma ze strachu nebo b) znicim ho
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    HUGGI: nahod fotky....
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    Musím se pochlubit...jsem si dneska udělal Vánoce..X-T2 + XF 16mm :)

    A kdyby někdo chtěl XF 14mm tak je k dispozici..
    BERNIE
    BERNIE --- ---
    EGGH: myslim, ze neni, resil jsem, googlil, nevyresil.
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    EGGH: Lightroom 6.6
    EGGH
    EGGH --- ---
    Je nějaká metoda, jak otevřít rawy z Fuji X-T2 v Lightroomu 5.7.1 aniž bych je musel konvertovat na dng?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam