• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOTCOMFuji X aneb cihly nechávame doma
    AETHER
    AETHER --- ---
    Máte někdo 27/2.8? Zvažuju to kvůli tomu pancake efektu, ale při zkoušení jsem měla pocit, že to ostří pekelně pomalu... ale třeba to byl jen ten zkušební kousek, nějaké vlastní zkušenosti, prosím?
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    MIMA_A: Takze cca 25k dohromady? To by asi slo, zkusim..
    Odhad ceny v Megapixel bazaru je 15k

    Jinak novy je docela za dost.. nesly ty ceny nahoru? Pred 3 lety stal snad uplne stejne nebo o par tisic Kc mene.
    https://www.megapixel.cz/fujifilm-xt-1-18-55-mm

    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    MIKEKT: No tak ono tech lidi,co ten objektiv za tech skutecnych 26 v retailu koupi, asi neni zase tolik. Pri cenach v zasade novych bazarovych kusu...

    Ale samozrejme nekdo to kupovat musi, to zase jo, aby na tom bazaru a ebay pak neco bylo:-)
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    MIKEKT: Ano, můžou za to velké slevy při nákupech v kitech a různé kombinované slevy při nákupu..
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Já moc nechápu stanovování ceny Fuji objektivu na bazaru. Přijde mi že je tam velký rozdíl třeba proti Canonu. Tam si objektiv držel celkem cenu. U Fuji objektiv nový 26 tisíc a po roce by ho lidi koupili tak za 18 přitom ten objektiv je třeba jako nový ještě se zárukou. Fakt to nechápu. Asi to udělali na začátku ty jejich cash backy nebo nevím
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    MIMA_A: pokud mas zaruku, pokud ne, tak to bude spis mene.
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    ARMADILLO: Asi hlavne zalezi, kde a komu prodat, a jak jsi sikovny.

    X-T1 17-19k
    18-55 treba 8k, pokud najdes spravneho kupce..
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Ahoj, za kolik se dá prodat X-T1 s 18-55? Stav nového, komplet originál balení.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    PETRPEDROS: Jojo, tohle je uz ok :-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    PETRPEDROS: Unauthorized Access

    You have attempted to access a page for which you are not authorized.

    This page will automatically redirect to the Flickr home page in 10 seconds,

    or click the following link to go straight to the home page.

    2017-07-21T11:56:33+00:00-6c53fc82@client
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    uplne bych zapomnel - do konce tohoto vikendu bezi vystava Vystup v galerii kritiku, kde mam i par fotek (castecne) focenych na X-T1. ne ze by to teda bylo moc poznat ;)
    Nabídka obrazů : Galerie Kritiků
    http://www.galeriekritiku.cz
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Jedno rychlo odpoledni foceni s kamaradky detma v parku
    Máťa a Vojtíšek
    https://www.youtube.com/watch?v=ghk4l-sRFVc
    FUZZSTORTION
    FUZZSTORTION --- ---
    FUZZSTORTION: Tak nic, dávám X-Pro2 k reklamaci. Už se to vypínání po sérii focení děje i v klimatizovaných kancelářích. O venkovním focení ve vedrech ani nemluvě. :-) Jsem zvědavý jak to dopadne.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    FUZZSTORTION: Tez bych ji chtel :-)
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    pre odvaznejsich je tu aj ebay :)
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    FUZZSTORTION: si to objednej normalne z nejakyho eshopu v EU ne? Prvni DE eshop ktery jsem otevrel, LH-XF16 54 EUR, postovne 10E
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    FUZZSTORTION: Pokud ti obchod dle infa dodavatele napise ze neni aktualne dostupna tak holt neni;)

    Tohle neni zbozi, ktery by se bezne bralo na sklad u vsech prodejcu..a dodavatel je hen jeden pro vsechny stejnej
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam