• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOTCOMFuji X aneb cihly nechávame doma
    Klub uživatelů fotoaparátů řady Fuji X. Fotky, tipy, návody, slintání povoleno.

    Na fuji X pouzivam

    65 hlasy od 51 respondentů

    rozbalit záhlaví
    FUZZSTORTION
    FUZZSTORTION --- ---
    LAUNCHER: Taky dobrý. :-))) Sic to není můj šálek kávy, ale když budu mít možnost, tak se rád s tímto monstrem seznámím.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    FUZZSTORTION: Tss, radeji takto! :-D

    FUJIFILM GFX 50S
    http://www.tipa.com/awards-en-new/fujifilm-gfx-50s
    FUZZSTORTION
    FUZZSTORTION --- ---
    :-)))
    Fujifilm X-T20 | EISA – European Imaging and Sound Association
    https://www.eisa.eu/awards/fujifilm-x-t20/
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Ahoj,
    dovoluji si přidat odkaz na zánovní X-T1 s 18-55mm, komplet v originálním balení, s příslušenstvím navíc.
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Fuji X-T1 s 18-55mm + filtry zdarma / Praha 5 / 18990 CZK ]
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Ten cas leti :-)

    X-T1 + 16/1.4



    AETHER
    AETHER --- ---
    LAUNCHER: mám 16/1,4 - takže osmnáctka by mi k tomu přišla trochu zbytečná. A zas tak malá ta osmnáctka není, to mě překvapilo,když jsem ji viděla naživo. Já bych vyloženě užila malé sklo na XT10, aby to bylo skladné. Plánuju do budoucna X70, ale čekám na tu novou generaci, co má přijít na podzim (snad to má být X70F), to se pak bude hodit, že to bude malé a lehké i na cesty...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MIMA_A: Mam stejny problem, rad bych vic fotil s 14/2.8, ale svetelnost 16/1.4 je pro me vetsi zaruka, ze "bude fotka" i v interieru nebo za sera. A nosit sebou vic objektivu me neba.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    AETHER: Zkus 18/2. Neni to sice nejostrejsi sklo, ale take to neni velky prusvih. Ostri to dostatecne rychle a je to male. Pripadne X100 nebo X70 rada, ale ne kazdemu vyhovuje mit na jednu FL jine telo.
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    AETHER: pouzival jsem tehdy soucasne hodne tento a 23/1.4 a 27 sel rychle z domu, protoze pocit z foceni a vysledne fotky z te 23 byly o uroven vys
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    AETHER: mel jsem a 2.8 pro me casto bylo pomale. Pokud mas nejake kompaktnejsi telo a 2.8 je pro tebe ok, tak to urcite muze udelat dobre fotky. S touto ohniskovou vzdalenosi bych se pomaleho ostreni nebal, za dobreho svetla samozrejme.
    AETHER
    AETHER --- ---
    Máte někdo 27/2.8? Zvažuju to kvůli tomu pancake efektu, ale při zkoušení jsem měla pocit, že to ostří pekelně pomalu... ale třeba to byl jen ten zkušební kousek, nějaké vlastní zkušenosti, prosím?
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    MIMA_A: Takze cca 25k dohromady? To by asi slo, zkusim..
    Odhad ceny v Megapixel bazaru je 15k

    Jinak novy je docela za dost.. nesly ty ceny nahoru? Pred 3 lety stal snad uplne stejne nebo o par tisic Kc mene.
    https://www.megapixel.cz/fujifilm-xt-1-18-55-mm

    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    MIKEKT: No tak ono tech lidi,co ten objektiv za tech skutecnych 26 v retailu koupi, asi neni zase tolik. Pri cenach v zasade novych bazarovych kusu...

    Ale samozrejme nekdo to kupovat musi, to zase jo, aby na tom bazaru a ebay pak neco bylo:-)
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    MIKEKT: Ano, můžou za to velké slevy při nákupech v kitech a různé kombinované slevy při nákupu..
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Já moc nechápu stanovování ceny Fuji objektivu na bazaru. Přijde mi že je tam velký rozdíl třeba proti Canonu. Tam si objektiv držel celkem cenu. U Fuji objektiv nový 26 tisíc a po roce by ho lidi koupili tak za 18 přitom ten objektiv je třeba jako nový ještě se zárukou. Fakt to nechápu. Asi to udělali na začátku ty jejich cash backy nebo nevím
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    MIMA_A: pokud mas zaruku, pokud ne, tak to bude spis mene.
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    ARMADILLO: Asi hlavne zalezi, kde a komu prodat, a jak jsi sikovny.

    X-T1 17-19k
    18-55 treba 8k, pokud najdes spravneho kupce..
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Ahoj, za kolik se dá prodat X-T1 s 18-55? Stav nového, komplet originál balení.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    PETRPEDROS: Jojo, tohle je uz ok :-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    PETRPEDROS: Unauthorized Access

    You have attempted to access a page for which you are not authorized.

    This page will automatically redirect to the Flickr home page in 10 seconds,

    or click the following link to go straight to the home page.

    2017-07-21T11:56:33+00:00-6c53fc82@client
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam