• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOTCOMFuji X aneb cihly nechávame doma
    FUZZSTORTION
    FUZZSTORTION --- ---
    Tak se to pohlo, ozvali se, mám si jít pro nový kus dle doporučení Fuji servisu a dohody s ostravskou pobočkou Megapixelu. Ale ještě jej nemám v ruce. ;-)
    2MEK
    2MEK --- ---
    Nechcete nekdo x100s?
    Vali se mi tu roky ve skrini, tak bych ji poslal do sveta.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FUZZSTORTION: no zalezi na tom, co od toho pozadujes. pokud chces proste aby ti jen vratili fotak/dali novy, tak bylo urcite dobre udelat bordel na pobockach. pokud bys vyzadoval penize, normalne bych odesel odpoledne na pobocku s tim, ze si jdu pro vyrizenou reklamaci a pokud by ji nemeli, odstupuji od smlouvy. Takhle maj prostor na to s tebou vyjebat. Coz je imho to, co udelaji, pokud dnes nedostanes fotak zpet.
    FUZZSTORTION
    FUZZSTORTION --- ---
    DRAGON: Asi to tak dopadne. Nicméně, před chvíli jsem rozeslal lehce hysterický e-mail na ostravskou pobočku s kopiemi na reklamační oddělení, informační oddělení a oddělení péče o zákazníky. Tak o tom teď budou vědět asi všichni v rámci ČR. :-)))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FUZZSTORTION: ja bych si nechal okamzite vratit penize, odstoupeni od smlouvy z duvodu nedodrzeni reklamacnich podminek
    FUZZSTORTION
    FUZZSTORTION --- ---
    LAUNCHER: Dnes je to 30. den co jej nemám. Dle reklamačního protokolu Megapixelu by se mi měli ozvat a informovat o dalším postupu. Já jsem mezitím v obchodě byl asi 3x a dotazoval se. Odpověď vždy stejná, X-Pro2 je někde v zahraničí a na jejich dotazy ohledně stavu věci vůbec v zahraničním servise nereagují. Tak přemýšlím jak to dnes v obchodě vyřešit. Zdali čekat dál nebo chtít nový fotoaparát či nechat vrátit peníze atd.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    FUZZSTORTION: Prosim Te, jak to dopadlo s tou reklamaci?
    FUZZSTORTION
    FUZZSTORTION --- ---
    X-Pro2, 16mm/f1.4




















    FUZZSTORTION
    FUZZSTORTION --- ---
    :-)
    Fujifilm X-E3 Wrap-Up And Mock-Up! - Fuji Rumors
    http://www.fujirumors.com/fujifilm-x-e3-wrap-mock/
    FUZZSTORTION
    FUZZSTORTION --- ---
    LAUNCHER: Taky dobrý. :-))) Sic to není můj šálek kávy, ale když budu mít možnost, tak se rád s tímto monstrem seznámím.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    FUZZSTORTION: Tss, radeji takto! :-D

    FUJIFILM GFX 50S
    http://www.tipa.com/awards-en-new/fujifilm-gfx-50s
    FUZZSTORTION
    FUZZSTORTION --- ---
    :-)))
    Fujifilm X-T20 | EISA – European Imaging and Sound Association
    https://www.eisa.eu/awards/fujifilm-x-t20/
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Ahoj,
    dovoluji si přidat odkaz na zánovní X-T1 s 18-55mm, komplet v originálním balení, s příslušenstvím navíc.
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Fuji X-T1 s 18-55mm + filtry zdarma / Praha 5 / 18990 CZK ]
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Ten cas leti :-)

    X-T1 + 16/1.4



    AETHER
    AETHER --- ---
    LAUNCHER: mám 16/1,4 - takže osmnáctka by mi k tomu přišla trochu zbytečná. A zas tak malá ta osmnáctka není, to mě překvapilo,když jsem ji viděla naživo. Já bych vyloženě užila malé sklo na XT10, aby to bylo skladné. Plánuju do budoucna X70, ale čekám na tu novou generaci, co má přijít na podzim (snad to má být X70F), to se pak bude hodit, že to bude malé a lehké i na cesty...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MIMA_A: Mam stejny problem, rad bych vic fotil s 14/2.8, ale svetelnost 16/1.4 je pro me vetsi zaruka, ze "bude fotka" i v interieru nebo za sera. A nosit sebou vic objektivu me neba.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    AETHER: Zkus 18/2. Neni to sice nejostrejsi sklo, ale take to neni velky prusvih. Ostri to dostatecne rychle a je to male. Pripadne X100 nebo X70 rada, ale ne kazdemu vyhovuje mit na jednu FL jine telo.
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    AETHER: pouzival jsem tehdy soucasne hodne tento a 23/1.4 a 27 sel rychle z domu, protoze pocit z foceni a vysledne fotky z te 23 byly o uroven vys
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    AETHER: mel jsem a 2.8 pro me casto bylo pomale. Pokud mas nejake kompaktnejsi telo a 2.8 je pro tebe ok, tak to urcite muze udelat dobre fotky. S touto ohniskovou vzdalenosi bych se pomaleho ostreni nebal, za dobreho svetla samozrejme.
    AETHER
    AETHER --- ---
    Máte někdo 27/2.8? Zvažuju to kvůli tomu pancake efektu, ale při zkoušení jsem měla pocit, že to ostří pekelně pomalu... ale třeba to byl jen ten zkušební kousek, nějaké vlastní zkušenosti, prosím?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam