• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: To je tim, ze D1 hrajes az kompletni, Vanilla byla podobne peklo jako D2 :-)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Já se přiznám, že mne to furt mate a nebýt tady Trageda, v tý hře se prostě nevyznám.
    Přitom v jedničce jsem si poradil sám a omylem jsme chodil a zkoušel i těžké strike a mise a zatnul jsem zuby a dělal je a ještě se všechno levelovalo a tady se cítím opuštěný, nešťastný a mám chuť na zmrzlinu :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KALTY: Je to v podste stejny jako to bylo D1, tam to bylo jeste vypecenejsi v tom, ze neketere ugrade mats padali jen v raidu.
    KALTY
    KALTY --- ---
    No já si právě říkám, že je to všechno nějaký strašně drahý na infusion.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Ani ne, Spider je normalne prodava :-)

    Spider - Destiny 2 Vendor - light.gg
    https://light.gg/db/vendors/863940356/spider/

    1. The easiest way to get Masterwork Cores is from new vendor Spider. You can buy them for Leendary Shards, but the cost doubles for each purchase on the same day. The first piece you can get for 10 Legendary Shards, the second one for 20 Shards, third for 40 shards, and so on. The great news is that the price resets daily.

    SRC: http://www.gosunoob.com/destiny-2/forsaken-masterwork-cores-best-way-to-get/
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: jen s těma core to přehnali, to je dost vzácná věc.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KALTY: Materialy neplytvat! Ve vanille byli jen na repku pro frakce, ted se za ne upgradujou zbrane jako v D1!
    KALTY
    KALTY --- ---
    :)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    KALTY: ja hraju kampan, s kucima behame strikei a nf. Plnim obcas bounty a daily. A do 50 lvl nic neresim a tak nejak zjistuju vse behem hrani. Na videa mam jeste cas.
    KALTY
    KALTY --- ---
    Ty jo. Koukal jsem na nějaké videa a nejsem z toho moc chytrý. Spousty nových informací.
    Teď se tím nebudu stresovat :)

    Jen tedy mám si na něco hodně dát pozor. Neplnit něco před max lvlem nebo naopak?
    Mám levelit ty frakce? Nebo si nechat ty materiály na potom?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    TRAGED: rozumim. Ted budu 10 dni off a po navratu je cil jasnej - 90 days streak :-)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    lost sectory jsou výborný
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: ano, Cayde byl můj kamarád a oni ho zabili. JInak díky.

    Po naplnění XP pro klan jsem chodil k tý paní (je hrozně sympatická), to bylo jediné místo kde jsem dostával lepší odměnu.

    Pak jsem chtěl ty syndikáty a ty se mi najednou vypnuly, ani na PC, kde jsem byl to najednou nejde.

    Já si asi někde něco rozmrdal.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: S temi odmenami za plne tydeni XP do clanu je to divny, to v endgame byl jeden z mala zdroju Powerfull engramu.

    Ad loot - to je normalni, loot se pocita z tveho maximalne mozneho LL, tzn ze oprti jednicce to bere v uvahu i banku, takze neni potreba se porad prevlekat do max gearu. Modre veci s vyssim LL ovsem padaji jen do urciteho LL, pak se aplikuje jine RNG, takze od urciteho LL se da upgradovat jen pres legendary, tresholdy jsou myslim po 5LL, takze kdyz jsem byl 300, padali mi mylim mordre 270 a fialove ten sami LL co jsem byl a jediny upgrade sel res Powerfull legenday nebo exotic engramy, tzn ze clovek co nemel partu ci cas na raid a nightfall byl motivovanej kazdy tyden naplnit XP do clanu a splnit flashpoint. Meli smysl i Cayde stash, tam pomerne casto padali i exotiky, ale ty jsou uz dnes pase. Co me prijemne prekvapilo, ze v Tangled Shore padaji itemy i z Local truhel (na mape znacene jako jako krizky s teckou uprostred)

    CHEWBACCA: Pro zakladni navysovani LL equipovanim do modre, coz znamena nez hitnes max LVL, cili aktualne 50, se vyplati vybirat Lost sectory. Krome toho to byvaji i uzasne prostory,:



    A od Forsaken davaji vetsi smysl, protoze se v nich ukryvaji Wanted uprchlici z Elder's prison.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CHEWBACCA: Vlastne jen s vama, doted me mrzi, ze jsem nemel ani cas si vyzvednout bounties od Zavaly, a pak jsem pomstil Cayda na Raiderovi a Trickstrovy.

    A co si vybavuju, tak z kazdeho toho strikeu mi padl nejaky modry upgrade.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    já nejspíš k tomu všemu dělám něco i asi špatně, akorát nevím co.
    U jedničky jsem ale takhle nebloumal :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    No mě nasralo, že mám rozdělaný Milestone na strikes. Mám complete 50% (1/2) a teď další udělat nemůžu, protože asi koupí DLCs a Forsaken se to posunulo na vyšší itlvl.
    Ale tak stejně jedu příběh a rychle na 30ku.
    F0N
    F0N --- ---
    Mne od noveho rozsirenia nepadla ani jedna exotika takze teraz davam tu nekonecnu Sleeper simulant misiu nech mam aspon pocit, ze nieco "padne" :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    já nemám ještě FOrsaken a taky nic nedostávám, navíc hře zjevně vadí, že sjem v jednom klanu ale na PC a Xbox zároveň a pod jedním accountem, protože se mi bugly třeba syndikáty (na Xbox do nich nemůžu ani vlízt), nebo odměny o kterých mluví Traged, nic z toho nemám a to jsem 7 týdnů běhal tejdně až s 5 postavama (tj 5x 5000 xp) do klanu a mám z toho hovno.
    Už jsem jim psal a ptal se co mám špatně, akorát jsem dostal odpověď že se na tom něco zpracovává a že mi pak odpoví.

    A odměny taky padaj divně – jendou mi popadá všechno pod úrovní mýho vybavení a pak jeden den v běžných eventech dostanu po sobě tři věci co jsou o hodně silnější než můj průměr.

    TO je taky důvod proč jsem to odložil na hraní na pak, po hrách co teď na podzim vycházejí (plus ta cena), protože ze současnýho hraní jsem akorát zmatenej.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Me vcera z tech striku co sme jeli uplnej kokot
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam