• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEAPOCKETBOOK - čtečka e-knih a typy, triky, doporučení aneb občas jedem bez kabelů
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    FERRYH: To koukáš, co? :)

    FERRYH
    FERRYH --- ---
    JYRKA: nerikej... Motýlku Emanueli...
    :O)
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    Hele, mám Kindle s modrejma motýlkama. A to jsem výrazně heterosexuální. :)
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    JYRKA: nojo ale ten vyber skinu! pfuja! :O) no ale mozna pro baby tam neco bude co snesou... :))
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    LADY_MYSKA: neřekl bych. Spíš vidím problém v googlování :)
    https://www.aliexpress.com/item/32854778091.html
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    FERRYH: beru to jako svoje prokleti, ze si koupim jedinou ctecku, na kterou neni pouzdro
    IDLE
    IDLE --- ---
    FERRYH: Máš-li teplokrevnou čtečku, tak možná. :)
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    LADY_MYSKA: Aqua je vodotesna? tak to bude chtit nejakej neopren... :)
    (sorry blbej humor ...:O)
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Rada bych se zeptala, jake pouzdro mohu pouzit na PocketBook 641 Aqua 2? Co by se dalo tak nejak rozumne pouzit
    Zatim si ctu doma, tak zatim neresim, ale na cestovani to moc neni.
    MA747
    MA747 --- ---
    PocketBook InkPad X zachovává výhody e-ink čtečky a přidává rozměry pořádného tabletu – MobilMania.cz
    https://www.mobilmania.cz/...-ctecky-a-pridava-rozmery-poradneho-tabletu/sc-3-a-1346411/default.aspx
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    ERGOSUM: to jo, to souhlasím.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    JYRKA: Kdyby utekla knížka, kterou mám zatím jen já a autor, byl by to docela trapas.
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    ERGOSUM: Asi je rozdíl v tom, že ve čtečce mám knížky a ne interní dokumenty BIS :)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    JYRKA: A to se dělá s rozbitou čtečkou, nebo čtečkou bez proudu jak? :-)
    Řečnická otázka. Blbě.
    Nedělám to kvůli zálohám(ty řeším jinak), ale aby tam nebylo nic, co nechci dát z ruky. Například kdyby šla do opravy.
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    ERGOSUM: k tomu používám dropbox, ten funguje i na telefonech, kde není čtečka kartet
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    FERRYH: No tak mě nešlo o místo a HC nebylo podmínkou. Prostě jen jsou případy, kdy chceš oddělit čtečku a její obsah a to i v případě, kdy čtečka neběží a/nebo ho nemáš čím přetáhnout. Strčíš kartu do kapsy a vyřízeno.
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    ERGOSUM: ja ten ex. slot na micro SD ve cteckach zatim nikdy nevyuzil - tech 4Gb v interni karte bylo vzdycky az moc na ty me ebooky... :))
    Priznam se, ze jsem nikdy ani nemel micro SD HC karticku, abych to vyzkousel :) ten format SD karet me nejak zdarne mijel :O))
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    FERRYH: "zatim budu davat ebooky na tu externi ve slotu ... "
    Tak tohle dělám u všech čteček dobrovolně. :-)

    HELVETE: FERRYH: S tou vnitřní kartou jsem nevěděl. Díky vám.
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    HELVETE: mel jsi pravdu! vzpomnel jsem si ze tu mam jednu stejnou ctecku s rozbitym displayem, co mi tu nechal jeden znamy na soucastky... tak jsem ji rozebral... (tu svou jsem bez pripravy nechtel ... ale kupodivu ty Lux 2 stroje jdou pekne snadno otevrit! takze si pak troufnu i na tu svou...;O)

    zdanlive ta vnitrni karta vypada jakoby byla pripajena k desce, ale neni tomu tak! :O)) je jen na desku pripajenej takovej plisek okolo karty, ktery brani karte se vysunout... s mensim nasilim - mirne ohnuti toho plisku - pak ta karta sla vyndat... strcil jsem ji do nahradniho slotu (je to uplne bezna microSD 4GB karta) a ejhle na tuhle kartu ebooky normal jdou a ctecka je cte a vidi...
    mno az bude chvili cas tak tu mou vnitrni za tuhle vymenim :)))
    zatim budu davat ebooky na tu externi ve slotu ...
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    FERRYH: Kdysi jsem měl Pocketb mini a rozbil ho, takže jsem měl příležitost ho rozebrat. Vnitřní paměť byla řešena microSD kartou zasunutou v uživatelsky běžně nepřístupném konektoru, takže se mohlo stát, že to je u tvého podobné a karta odešla (tyto příznaky bych neviděl u flash paměti poprvé)....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam