• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Last Week Tonight with John Oliver: Conspiracies (Web Exclusive)
    https://www.youtube.com/watch?v=fNS4lecOaAc
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Leoš Kyša - Konspirační teorie: proč jim lidé věří a jak zjistit pravdu? (Pátečníci PEN 4.12.2015)
    https://www.youtube.com/watch?v=L7H2foTk9H8
    PRSK
    PRSK --- ---
    chudák kočka
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    K rakovině paní Pohlreichové jsem se onehdá někde dočetla, že samozřejmě odkyseluje, což jí úžasně prospívá, a protože si nechce blahodárné účinky nechat pro sebe, odkyseluje i svou milovanou kočku. A jsme zase u toho, že co je v lidské alternativní medicíně neškodné placebo nebo třeba i přesun ke zdravějšímu životnímu stylu (více zeleniny, méně svinstev), to může to nebohé zvíře zabít. Kdyby si lidi aspoň tohle uvědomili, že alternativní medicína je jen a pouze pro ně.
    EKG
    EKG --- ---
    SHEALA: No vidis, drow, ja pozoruju celkem solidni vysledky. Je teprve nedele a z tebe uz vypadlo cosi jako souhlas s lecenim, zadny snad, at je sranda. Dokonce vyzva, to je co rict.

    Btw mas to blbe, iluminati jsou proti nam.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    EKG: hele ilumináte, je neděle, furt ještě nejsem na dálku vyléčená, se trochu snaž, ni?
    EKG
    EKG --- ---
    SHEALA: Nekterym typum jebnuti se obecne rika "nalezt viru". Jindy hovorime o nalezeni diagnozy.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    mám obavy že v pomáhající profesi buďto vyhoříte, nebo vám jebne, nic jinýho není možný. Proč se o tom nemluví? Určitě to tutlají ilumináti.
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    ZUZKAOU: ale mám vlastní zkušenost s automatickou perokresličkou, reikistkou, která mě uvedla do ještě větších sraček, než které jsem tehdy řešila :/

    jo, nacpala mě k ní tehdy "kamarádka", od té doby jsem neviděla ani jednu :)
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    ZUZKAOU: nemám :(
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    JAJITA: byl by někde odkaz na "psychoterapeutku aničku"?
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    ZUZKAOU: já to ale slyšela i od lidí, které jsem do té doby považovala za.... no, příčetné :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    JAJITA: zdroj je zcela adekvátní...
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    Pomiňte zdroj ;)
    Rakovina manželky Pohlreicha? Může za ni prý dávno mrtvý otec, při léčbě se setkala s dcerou z 12. století! - Super.cz
    https://www.super.cz/...e-za-ni-pry-davno-mrtvy-otec-pri-lecbe-se-setkala-s-dcerou-z-12-stoleti.html
    KARETAKARETA
    KARETAKARETA --- ---
    SHEALA: nosní kapky->eustachova trubice. To je asi jediné, co může pomoci- tvdila mi dokorka na ORL. Já píchání uší absolovovala v dospělosti, bolí to jak kráva, zánět ale víc, po propíchnutí se sice ulevilo, ale 3 dny jsme zobala poctivě analgetika. hlavu jsme nosila na stranu jak Velký šéf. není to sranda.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TUILE: Ja trpela cely detstvi silenejma zanetama stredniho ucha.
    Máti nedala na babský rada a dovezla mě do Motola k nějaký babo-docentce, která nenáviděla uši a děti. Prorazila mi při vyšetření bubínek. (Potvrzeno následným ošetřením doma u běžného ORL).
    Si nevybereš.
    TUILE
    TUILE --- ---
    Ja trpela cely detstvi silenejma zanetama stredniho ucha.
    Mati uz nevedela co s tim a tahle babska rada se k ni taky dostala. Nastesti sem vyvazla bez kakykoliv uhony. Svou hluchotu mam zdedenou :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SHEALA: Já bych řekla, že to bude v pohodě. Hlavně si necpi zázvor do uší.
    KULA
    KULA --- ---
    GENTIANA: nejsem s tím už originální ale opět, rčení, že "blbé maso musí pryč" je nesmírně nadčasové.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    GENTIANA: omfg... ihned zjisti o koho šlo a nominuj to na letošní Darwinku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam