• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    BERUSKA_CA: chtel bych frndu videt, jak bude s klidem pozorovat doma umirajici dite, ze se to jako stava... bude prvni, kdo obvini doktory, ze neco zanedbali...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    MAR_TINA: včetně odložení do ústavu.
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    MAR_TINA: vyzniva to, ze ona by si klidne vyrobila dalsi tri, vyroba je prijemna a s "odpadem" (pardon) pani pocita.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CORNELA: teď ještě to dodržet v praxi, až na ni dojde. Zejména nežádat žádné dávky a pomoc.
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    Všelék a tekuté zlato. Kravská moč je v Indii trhák, vynáší víc než mléko - iDNES.cz
    http://ekonomika.idnes.cz/...ny-v-indii-d6t-/eko-zahranicni.aspx?c=A160727_095301_eko-zahranicni_nio

    Jak už jsem psal v jiný diskuzi: opravdu nádherná kultura ze který se máme hodně co učit.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ZUZKAOU: díkec :) "Potešila" mě moje kamarádka z děství, co napsala "ale když jim to pomůže".
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    kdyby někdo hledal argumenty proti Prekopové...

    O terapii pevným objetím a jiných běsech | A2larm
    http://a2larm.cz/2016/07/o-terapii-pevnym-objetim-a-jinych-besech/
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MAR_TINA: To je vůbec diskuse.
    ZUZKAOU: červené bobule? A můžu třeba lilek potměchuť?
    TAPINA: máš těžký, se furt dokola mele, jak se malý děcka nemají dávat na slunko, protože melanom...
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    CORNELA: prostě nechtěj. že prej tyhle věci se sledujou spíš preventivně a většinou z toho nic není a že do dětí se zbytečně neřeže
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ZUZKAOU: ne, to snad ne!
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    MAR_TINA: my tam stejně tak plus mínus třikrát do roka musíme kvůli ekzému, a pokud si přitom chce prohlédnout i záda, budiž jí přáno. před ukončením růstu mu neškodný pigmentový névus, který se jen sleduje a je nepravděpodobné, že by z něj něco bylo, nevyndají, mluvila jsem s ní o tom.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Nature's Raw Organics: Finally!! 100% Raw,Organic, VEGAN BABY FORMULA
    http://naturesraworganics.blogspot.cz/2012/07/finally-100-raworganic-vegan-baby.html

    kokosová voda
    mandle nebo konopné semínko
    chia
    datle
    vitamín D3 v tabletkách
    sušené červené bobule v prášku se stévií
    sušené listí s toxickou aloe vera
    kapky proti zakyselení obsahující hydroxi draselný, sodu draselnou a jedlou sodu.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BALAENA: to bych to nechala odstranit hned, než to pořád fanaticky mazat a každý rok se táhnout na kontrolu.
    Ale jsou lidi, co mažou sobě i dětem obličej a ruce v květnu na cestu do školy.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    MAR_TINA: já dítě krmím Vigantolem, jde do puberty, slibují prudký růst, bude to potřeba.
    ale OF ho mažu taky, najmě záda, má tam jakýsi pihoútvar, který chce kožařka aspoň jednou ročně vidět dermatoskopem (resp. chce ho vidět pokaždý, když tam přijdeme, a máme už kvůli tomu přijít aspoň jednou ročně). ale nějak víc to řeším až od chvíle, kdy se s tím dermatoskopem vytasila, nehysterčím od začátku
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    ZUZKAOU: To by ho nejdřív musela mít dostatek matka. Plus taky to vystavování slunečnímu záření, které dnešní většinový kojenec prakticky nepozná. A zrovna v tom nejmenším věku dokáže deficit podle nejnovějších poznatků napáchat nejhorší paseku, dost možná i ten vakcínám připisovaný autismus. Vitamin D je důležitý pro raný rozvoj mozku.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    (přemýšlím jak moc se mi chce hledat, jestli existuje veganská umělá kojenecká výživa a nebo recepty na domácí veganskou UM
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TAPINA: tak kojenci by ho měli mít v mlíce, ne?
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    ZUZKAOU: Jo, jenomže dospělých. Dávat to dětem, nebo dokonce kojencům, to už je zas problém.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BALAENA: počkej, vždyť na dávky Dčka přísahá spousta alternativců. I když většinou je to ta nebýložravá část a tuším že ona křivice bude mít co společného s rostlinou stravou...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam