• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    CROME
    CROME --- ---
    CORNELA: Logika me rika, ze tyhle lidi by se meli utratit.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    já jen že ten blicí kemp existuje, ale v Peru.
    Jak jsem zvracela v Peru. Léčba magickou ayahuascou očima čtenářky - iDNES.cz
    http://cestovani.idnes.cz/...a-lecba-peru-0lk-/rady-na-cestu.aspx?c=A170116_134248_tipy-na-vylet_hig

    Nepilý je strašnej zmrd a potešilo by mě, kdyby někdo na něj podal TO.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Asociuju staré známé "Mozog nie je prsník, silikónom ho nenahradíš..."
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CORNELA: naštěstí. A místo, aby měl klid, rýpe do něj manželka, že ota nepilý, řekl...
    MUZA
    MUZA --- ---
    CORNELA: jezisikristepane!!!!! :(((
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MEANDER: nebyl by (teda byl, ale neúčinně), kdyby jeho posluchači neměli v hlavě nas... Chlep v jedné větě napíše, že neví, co jsou imunosupresiva a že by se neměly užívat. A někdo takovému člověku uvěří? Nebo řekne, ž enetuší, kolik je v těle jater. Sám je játro.

    Transplantace orgánů by měli být povoleny jen lidem s iq nad 110 s maturitou, je mi líto, ale hloupí a nevzdělaní se velmi obtížně poučují a přesvědčují o náročném potransplantačním režimu a zbytečně se zničí orgán, když umřou.
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    CORNELA: To je tak strašnej zmrd ten Nepilý!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Zázračné tantrické kořínky uhranuly svět. Zákazníci dostávají neúčinné varaní penisy — ČT24 — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/...icke-korinky-uhranuly-svet-zakaznici-dostavaji-neucinne-varani-penisy
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    CORNELA: no já primárně myslela manželku, Nepilý z toho vyjde bez poskvrnky...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    CORNELA: jeslti ho ukecá k vysazení léků, půjde to kvalifikovat jako pokus o vraždu?
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    člověk kterého trápí plísně na noze po transplantaci jater asi nebude normální. ikdyž to vypadá, že nejvíc to trápí jeho ženu
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Nevím, co jsou imunosupresiva, ale měl by je vysadit. To je prostě dokonalý.
    HUDOUS_ML
    HUDOUS_ML --- ---
    CORNELA: z toho se mi úplně zatajil dech... to je fakt děsivý!!
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Hledači ideálna...

    Já se třeba fakt necítím lidsky důstojne při vyšetření na gynekologickém křesle - ale beru to jako výrazně lepší variantu než společenské klima, kde plně zahalená pacientka pouze ukáže doktorovi na panence, kde ji to jako bolí...
    Tak jo, ona to má důstojnější...
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    ANABEL_LEE: ... fakt?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Sitovy luzko je proti lidsky dustojnosti, ale rvat do nekoho Apaurin tzv. jak se rika "dokud nepadne" a udelat z nej zeleninu, to je jakoby...dustojny, asi.
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    SHEALA: chilli klyzma?? to chci videt jak to budou nekomu davat, fakt!
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    CORNELA: No však.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    FUNTL: Ano, s lidskou důstojností apod. jsou problémy tak trochu všude. Nebo "problémy", jak se to vezme. Protože když budu chtít být urážlivá, budu za porušování lidské důstojnosti považovat i to, že se ke mě doktor chová jako k debilovi, což už se mi taky párkrát stalo, a já přece nejsem debil.
    Jenomže nikdy nebude možné jaksi zařídit, aby zdravotnictví - nebo jakýkoli podobný systém, školství, soudnictví, železnice... fungovaly vždycky perfektně a tak, aby vyhověly všem. Obávám se, že nikdo není nadšen, že potřebuje toho pacoše v amoku někam zavřít, stejně jako nikdo nebude nadšen, že je potřeba pacošovi s ošklivým úrazem uříznout nohu, ale nějak se to řešit musí, protože když budeme všichni stát a krčit rameny, že polstrovaná cela nebo amputace jsou zlé a ošklivé, nestačily by vonné svíčky a meditace, nastane průser.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam