• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    ZUZKAOU: Možná není, na druhou stranu mám kolem sebe lidí, kterým konvenční léčba boreliózy nezabrala (resp. nevymizely příznaky a neměla vliv na krevní testy), víc než dost.
    CROME
    CROME --- ---
    ZUZKAOU: Je to dobra cesta v pocatku onemocneni, pokud je borelioza uz chronickou neda se zel uz nic moc delat.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALDEMIK: netuším- ale ukazuje se, že cpát do sebe atb pod tlakem holt není dobrá cesta...
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    ZUZKAOU: K tématu - je teda oficiálně něco, co jde dělat s člověkem, co prodělal boreliózu, vychází mu výsledky, jejichž interpretace je nejasná (chronicita/reinfekce/něco divnýho), má borelické příznaky typu kolující bolesti a únava, periodicky se měnící, a pět let chcípe?
    Kromě "no co chcete, není vám dvacet".
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Bludy kolem léčby boreliózy: měsíce na antibiotikách i testování klíšťat - Zdravotnický deník
    http://www.zdravotnickydenik.cz/...-kolem-lecby-boreliozy-mesice-na-antibiotikach-testovani-klistat/
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MAR_TINA: Jasna lobby vyrobcu mericu!!!
    DAHY
    DAHY --- ---
    MAR_TINA: Ctu "meric radiace z přírodního pozadi" a leknul jsem se, ze jsme se vratili ke Klystyr Kempu 2017.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MEANDER: Ó díky za odkaz. Měřič radiace z přírodního pozadí jen za cca 3 tisíce korun, který měří v řádech vteřin, to potřebuju.

    (Pro vysvětlení : Nejlevnější měřič radiace, který připouští jako věrohodný SUJB, stojí asi desítku a měří každou lokaci 2-5 minut.)
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    SHEALA: " ... a dejte mu klystýr, ale pořádný, až bude volat všechny svaté, aby se to jeho rheuma leklo a vyběhlo.“
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    CROME
    CROME --- ---
    CORNELA: Logika me rika, ze tyhle lidi by se meli utratit.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    já jen že ten blicí kemp existuje, ale v Peru.
    Jak jsem zvracela v Peru. Léčba magickou ayahuascou očima čtenářky - iDNES.cz
    http://cestovani.idnes.cz/...a-lecba-peru-0lk-/rady-na-cestu.aspx?c=A170116_134248_tipy-na-vylet_hig

    Nepilý je strašnej zmrd a potešilo by mě, kdyby někdo na něj podal TO.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Asociuju staré známé "Mozog nie je prsník, silikónom ho nenahradíš..."
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CORNELA: naštěstí. A místo, aby měl klid, rýpe do něj manželka, že ota nepilý, řekl...
    MUZA
    MUZA --- ---
    CORNELA: jezisikristepane!!!!! :(((
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MEANDER: nebyl by (teda byl, ale neúčinně), kdyby jeho posluchači neměli v hlavě nas... Chlep v jedné větě napíše, že neví, co jsou imunosupresiva a že by se neměly užívat. A někdo takovému člověku uvěří? Nebo řekne, ž enetuší, kolik je v těle jater. Sám je játro.

    Transplantace orgánů by měli být povoleny jen lidem s iq nad 110 s maturitou, je mi líto, ale hloupí a nevzdělaní se velmi obtížně poučují a přesvědčují o náročném potransplantačním režimu a zbytečně se zničí orgán, když umřou.
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    CORNELA: To je tak strašnej zmrd ten Nepilý!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Zázračné tantrické kořínky uhranuly svět. Zákazníci dostávají neúčinné varaní penisy — ČT24 — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/...icke-korinky-uhranuly-svet-zakaznici-dostavaji-neucinne-varani-penisy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam