• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    ATREY
    ATREY --- ---
    No myslim, ze by se tady taky melo resit, jestli tomu kdo se stara o detatko, se taky jako kojici matce vylucuje do krevniho reciste Oxitocin.
    Nekojicim chlapum evidentne ne.
    Ne, ze by chteli sve ditko hned sezrat, jako to delaji krecci, ale na vrcholu blaha z toho taky nejsou.
    Nemate tady nejaky kontakt na ty vymeditovany, co umeji poradit?
    Obvodacka mi rekla, ze pri zachvaticku vzteku, mam dite drzet, dokud ho to neprejde.
    Kdo to ma tu 3/4 hodinu vydrzet................Kdyz mu zakazete Tractora Toma a nabidnete jinou alternativu zabavy.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ZUZKAOU: He, moje matka šla do práce, když mi byly asi dva měsíce, někdo musel vydělávat na chléb náš vezdejší. Sunar vařil tata, byl na neschopence po těžkém úraze. A nejsu deprivovaná :D
    ZUZKAOU: Tak těmhle fakt lámat nohy v kolenou. Ksindl, který říká lidem, že rakovina je nevyřešený spor s matkou a nemají se léčit, ale řešit spor s matkou, si nic lepšího nezaslouží.
    EFT je taky totální píčovina.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KDyž začínáte jako vizážistka, ale chcete víc...

    Ebook Osm pohledů na OCTO CODES - Táňa Havlíčková
    http://www.tanahavlickova.cz/ebook-osm-pohledu-na-octo-codes/

    Moje metoda OCTO CODES dlouho neměla název. Kdysi jsem to nazývala spíše profesí - stylová poradkyně, až po letech, co jsem se začala věnovat více své fashion terapii, jsem začala používat hezký a výstižný slogan "OBLÉKNI SVOU DUŠI" - to se mi líbilo velmi a podobně jsem nazvala i svůj první eBook - 8 KLÍČŮ K VAŠÍ DUŠI. Svou metodu jsem nazývala STYLOVÝ KLÍČ.
    Ale pořád to nebylo ono. Věděla jsem, že existuje název, který je určen pro to, čím moje metoda je - něčím naprosto novým, nikým dosud neobjeveným a taky netradičním - dalo by se říct nekonvenčním :).

    A pak mi najednou došlo, že chci jazyk latinský. Já osobně vnímám latinu jako něco hlubokého, jako základ všech evropských jazyků, nevnímám ji jako jazyk mrtvý, nepoužívaný a zastaralý. Latina je pro mě něco jako staré tajemství, které neodkrývá svou pravou tvář snadno a lehce.
    Možná právě proto mi připomíná moji metodu, která ke mně přišla jako velké tajemství a já ji postupně rozkrývám. Odkryju jednu vrstvu tajemství a jsem šťastná, že nacházím nové souvislosti a dosud skryté nové zákonitosti našeho pravého Já. A když si pro sebe to tajemství zveřejním, napíšu si ho, prozradím vám ho na seminářích anebo přednáškách, oddechnu si, že vím zase o kus víc. Ale jen co si to všechno hezky sedne a já spokojeně odpočívám... začnou přicházet neodbytné myšlenky... cosi mě ponouká: běž dál, nespokojuj se s tím, co víš... je ještě hodně vrstev, které čekají na to, až je objevíš...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU:

    Když se Dr. Hamer snažil dosáhnout, aby jeho poznatky byly podrobeny vědeckému prověření a
    přezkoušení, setkal se s odporem a nevraživostí. Došlo k mnoha pokusům zbavit se ho - zavřít ho na
    psychiatrii, uvěznit nebo zabít.

    ...



    Pro lékaře, kteří by chtěli používat Novou medicínu, je ovšem potřeba znát ještě jeden důležitý objev Dr. Hamera: zákonitost pravorukosti a levorukosti. Přiřazení orgánu k určitému místu v mozku se u těchto dvou skupin liší. Při konfliktu „ztráty partnera“ budou mít pravačky postižený jiný orgán než levačky
    ¨
    ¨...

    http://www.gaaba.cz/GNM.pdf
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Prezentace GNM :: Zdraví a štěstí s EFT
    http://www.eft-cb.cz/nova-medicina/prezentace-gnm/

    Germánská nová medicína Dr. Hamera. Přednáška Haralda Baumanna na konferencii "Koalice proti cenzuře". Farmaceutický průmysl se snaží tyto poznatky utajovat a potlačovat.

    Na Slovensku na fakultě medicíny v Nitře proběhla verifikace GNM.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    LUCIASHECK: tak jsem vyhořela ve 14. (Protože jsem nebyla líná osoba s DMO, ale docela namakaná dystrofička). Když se rodiče snaží, tak všechno jde...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VYHULENY_UFO: dítě potřebuje jednu stálou pečovatelskou osobu. U kojence se hodí ta osoba, co může kojit.

    Ale to není úplně téma tohohle auditka, že.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUZKAOU: prave ze dite vychovava jenom chlap pisu. zadni prarodice. chlap je v domacnosti. tady se to spis tluce s mym tradicnim pohledem, ze dite potrebuje do jistyho veku spis matku nez otce.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VYHULENY_UFO: hele to je tradiční výchova ze 70. let - dvojkariérní manželství a děti jsou u prarodičů.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUZKAOU: to mas pravdu, v mem okoli je pouze nekolik rodicu, kdy ona (matka) dela karieru na universite, furt je v luftu na cestach a dite vychovava jenom chlap a tech deti je mi lito.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Tímto se jen snažím říct, že psychické problémy zázračných dětí na prahu dospělosti jsou vlastně docela logické.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VYHULENY_UFO: koukám že se ti nepodařilo potkat s ambiciozními rodiči, co dokopou skoroještě batole k budoucí profesionální dráze.

    Jinak právě okolo těch 4-5 let se právě už dá poznat výraznější hudební/sportovní talent a začít ho drilovat, aby se tedy během cca 1. stupně už rozpoznalo konkrétnějš nadání.

    A to se vůbec nebavíme o Číně a její produkci šampionů.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    PETER_PAN: ??? Co to placas? Tigerovy problemy se zady fakt nezacaly kvuli zadnemu systemu, ale kvuli tomu, ze dlouhodobe jel nadoraz.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    LUCIASHECK: Uz je to tady OT, omlovam se. Ale jen proste ja osobne bych ty penize ozelel, ale nenechal bych se zlomit. Tohodle typka mi je obvzlaste lito, ale v urcitou chvili si proste nemel nechat slapat po hlave.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    LUCIASHECK: No to si delas legraci, ne ? Curackej americkej legislativni system nazvat jako "zdravotni problemy".
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    PETER_PAN: Jak presne dopadl? Byl 20 let absolutni hvezda (coz mu trochu prerostlo pres hlavu - bodejt by ne, malokdo se v 25 stane legendou), kterou neuspech vinou zdravotnich problemu srazil na kolena. A od chvile, co si problem priznal, k nemu pristupuje s obrovskou pokorou a odhodlanim ho vyresit. Tak velkej pad, jakej zazil on, jen tak nekdo nezazije. A vetsinu to totalne semele.

    Coz uz je ale hodne mimo od puvodniho tematu, ze dvacetileta holka preci nemuze vyhoret, ofc.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    LUCIASHECK: A taky jak dopadl. Troska.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Vyhoření není otázka věku, ale toho, jak dlouho se člověk věnuje konkrétní činnosti. Takže někdo může klidně ve dvaceti, jiný až v padesáti.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    VYHULENY_UFO: Ano, dá. Třeba Tiger Woods ve 4 letech hrál lépe než většina české špičky.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUZKAOU: zeptam takhle: myslis, ze se da ve 4 letech u ditete poznat, jestli ma talent na golf?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam