• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRISHNAMagirus-Deutz
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    klidne..pohybuju se ted kolem roudnice n.l.
    nebo to muzu casem,az se dostanu k rozumnymu pripojeni, nekam uploadnout..
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    D_B_M: a že bych se pro to někde stavil? Mohl bych to pak vystavit na netu :)
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    KRISHNA: hele,mam na cdcku par manualu na motor,udrzbu auta,uzivatelskou a servisni prirucku a nejaky prospekty, neco v nemcine,neco v anglictine, neco francouzsky..poslat asi ne,celkem je toho 700mega :]
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    D_B_M: Co to je za pdf? Nechceš mi ho poslat? :)
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    D_B_M: JJ tak to nikdo nerekl :D tenhle se delal i 6 valec do velkejch aut
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    JENDAVB: on ma ale vidlicovej 8valec :]
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    :]

    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    KRISHNA: Jo jakej tam mas motor by to chtelo napsat :)
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Neporadite, kde presne mate vyrazeny cislo motoru?
    SYSTEMTERROR
    SYSTEMTERROR --- ---
    JENDAVB: dobrý odkaz;)
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    KRISHNA: Jiank asi celkem dobra zkušenost co se motoru tejka tak je http://promotor.cz/deutz/ sic brnaci ale vetsinou vedej co se ma do jaky ho motoru lejt delaj i repase motoru tak asi na nastenku ja od nich kupoval nizkotlaky cerpadlo na naftu za 980 :) a tesneni pod parohy
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    KRISHNA: Našel sem si odpověď

    Cinol OT HP 3
    Doporučeno od prodejce hydraulickejch pump
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    SYSTEMTERROR: napis mu jestly ti k tomu ta normalni tecnicak pred par mesicema se to drazivalo na tom retrade coz prej del webu je nejakej primej prodejce dansky armady
    SYSTEMTERROR
    SYSTEMTERROR --- ---
    JENDAVB: Čau Jendo:) měl bych zájem o tohle http://autoline-eu.cz/...lo-MAGIRUS-MAGIRUSDEUTZ-168-M-11-FAL-4X4-EX-ARMY--14052710111228025900.html asi bez boxu, je mi malý, hlavně na vyšku:(


    TUKI: jak by jsi mi mohl pomoci? má tak dobré kontakty? :)

    zájem mám, chci prostě truck:) hlavně 4x4. No zatím sosám informace, vyžádal jsem si vice detailů a detailních fotek....
    TUKI
    TUKI --- ---
    SYSTEMTERROR: blbje, a pokud nemáš známí, ani bych se nepouštěl do nákupu auta s těchto zdroju...moc aut, ale jen málo dobrejch kousku, ty lepší putujou většinou přes ruzné specifické prodejce dál, kteří tomu dělaj papíry aby to mohlo na pozemní komunikace...znám pár lidí co by mohly pomoct....pokud máš opravdu o něco takového zájem, dej vědět pomužu ti s tím...když tak pošta..
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    SYSTEMTERROR
    SYSTEMTERROR --- ---
    Čaute chlapi, myslíte že půjde přihlásit Magirus deutz z dánské armády u nás? konkrétně 110-16 (168 M 11) ??
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    DRED: jaja
    DRED
    DRED --- ---
    KRISHNA: Si jel v patek ne? Sem vas videl nekde u sjezdu na branik sem zrovna jel taky pro velky :) a prehlidnout se to nedalo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam