• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přístup odmítnut.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRISHNAMagirus-Deutz
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    kdyztak par fotek je tady https://dbm.rajce.idnes.cz/170d11/
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    kluci a devcata, doslo na nejhorsi..
    musim aspon zkusit prodat svuj magirus, idelalne jenom podvozek bez skrine a uplne idealne nekomu, kdo trochu vi a nejlip to auto i zna..zatim jenom tady, vaznymu/dost magornymu zajemci vice info i nejaky fotky postou..

    cena vyrazne rozumna-dost dlouho/pokud jeste vubec/ nebudu ridit a fakt to neni auto pro zenskou, ani pro tu moji..
    TUKI
    TUKI --- ---
    MELDA: to je pravda, auto je v Litvě, nevím kde je problem
    MELDA
    MELDA --- ---
    TUKI: Ten uz se parkrat prodaval.
    TUKI
    TUKI --- ---
    IVECO Magirus 120E16 4x4 Expedition truck LKW, 1989, 17500 EUR – Truck1 ID: 6474382.
    https://www.truck1.ch/lkw/iveco-magirus-120e16-4x4-expedition-truck-a6474382.html
    TUKI
    TUKI --- ---
    Doppelkabine Fahrerhaus / Renault / Magirus / Vierer-Club in Nordrhein-Westfalen - Jüchen | Nutzfahrzeugteile & Zubehör | eBay Kleinanzeigen
    https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/doppelkabine-fahrerhaus-renault-magirus-vierer-club/2232865275-276-1186
    1N7RUD3R
    1N7RUD3R --- ---
    KRISHNA: mel jsem na mysli nakladaky... ty nase.

    osobaci jsou pekne kamuflovany :)
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    1N7RUD3R: Jako ty osobaky? Jo, no. Dovezli jsme jich tam 12. Dneska jede další (já se neúčastnim) várka, trochu větší. Sharan, x-trail, terrano, pajero, prostě samý auta, co jsou tady off-topic :))
    1N7RUD3R
    1N7RUD3R --- ---
    Oni maji zajem o takovy auta?
    23NAUTILUS
    23NAUTILUS --- ---
    KRISHNA: jenom mesic zivota? skoda ze si na tom nestravil vic, asi evidentne malo, jinak bys ses ho tak lehkomyslne nezbavoval! :P
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    🥺
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    HEJSEK23: To voni si ho tam vezmou Ukrajinci do parády hned, jak se tam doveze.
    Takhle dopadly osobáky, který jsme tam vezli

    Což je asi trochu škoda, strávil jsem s ti celolakem fakt asi měsíc života, byl to hroznej voser. Ale co, jen to stojí v garáži...

    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Já se modlím aby ho tam ty zasraný rusáci nezničili,
    přecejen je nepřehlédnutelnej
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    1N7RUD3R: correct
    1N7RUD3R
    1N7RUD3R --- ---
    KRISHNA: Posilas ho na UA?
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    NIMATEK23: jono, stojí v garáži a práší se na něj. Na UA bude mít smysluplnější využití
    NIMATEK23
    NIMATEK23 --- ---
    KRISHNA: Jinak držím palce s prodejem auta (viz. Donio). Pokud ses ho rozhodl "dobrovolně" zbavit, bude fajn kdyby to auto mělo zase nějaký smysluplný účel a využití....
    NIMATEK23
    NIMATEK23 --- ---
    KRISHNA: Omrknu to, na DE fórech jsem se dočetl že by tam podobné "nouzové odbrzdění" mělo být, ale byla to diskuze k jinému Magirusu. Tak jsem zvědavej..... Ale díky.
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    NIMATEK23: Já mám na vnitřní straně tý bubnový brzdy takový napůl zašroubovaný šrouby, který se daj vyšroubovat a zašroubovat o závit vedle, čimž ty pakny zatáhnou. Jednou jsem si vlastní blbostí úpálil startér cestou na mejdan, napadlo mě to roztlačit, což jde blbě, když to je zabržděný, ale tohle pomohlo. V tý době jsem nevěděl, že ta ruční brzda je jenom na zadní kola.
    MELDA
    MELDA --- ---
    NIMATEK23: Hmm, ja si pamatuju, ze tohle nam kdysi udelalo u Spanelaku na busu, vse se nafoukalo, ale rucka nepovolila, protoze to byl bezpecnostni prvek pri otevrenych dverich busu. Tedy dokud se jednou dvere nezavreli, tak brzda nepovolila. Ale pochybuju, ze tohle tam nekde bude. Ten bus mel samozrejme vzduchovej okruh spilecny, jak na dvere, tak brzdy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam