• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRISHNAMagirus-Deutz
    Už je nás na nyxu víc, co vlastní tenhle skvost a jelikož mě konkrétně teď čeká období servisu, tak bych rád vyměňoval zkušenosti, rady, tipy s ostatníma.

    Servisy
    http://promotor.cz/deutz/
    http://www.damcoservice.cz

    rozbalit záhlaví
    MELDA
    MELDA --- ---
    KRISHNA: Tak aspon sla prace od ruky a byla lepsi nalada 😀
    JAMES23
    JAMES23 --- ---
    KRISHNA: lol :) posilej updaty!
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    MELDA: jojo, tu a tam dostávám zprávy, jak je na tom

    MELDA
    MELDA --- ---
    Fakt mu to slusi :-) Vypada jak kara od Desert Storm !!
    MELDA
    MELDA --- ---
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    Skoro by se chtelo rict - hezci nez predtim! :) #teamfeldgrau
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    KRISHNA: úpně do Před a Po :-)
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    KRISHNA: snad jim dlouho vydrzi slouzit..auto je to skvely..
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Teď je ve Lvově a jede do Khersonu

    TOMASS
    TOMASS --- ---
    NIMATEK23: Cenim sladěný barvy auta a fasády.
    NIMATEK23
    NIMATEK23 --- ---
    PPNEKK: No nejdřív jsem dlouze špekuloval nad tím, co zezadu na tom "náboji" povolit, abych to měl lehčí (viz.: KRISHNA). Ale protože jsem si nebyl jistý a dvojnápravu jsem ještě nesundával, tak jsem to nakonec odstrojil a "opravil" kladivem. Kupodivu to šlo dost dobře a dal jsem to "skoro" celé sám. Do příště jen musím vychytat lepší nářadí..... Na jaře jsem ty brzdy stejně chtěl dát do kupy, tak jsem to aspoň omrknul...

    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    NIMATEK23: zdarec. Tak jak jsi dopadl?
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    FEEX: u nas stejna situace..musi se zaprit o volant, aby mohla radit a to proste do provozu nejde..
    23NAUTILUS
    23NAUTILUS --- ---
    D_B_M: ti 2 roky ubehnou jak voda... :)
    FEEX
    FEEX --- ---
    U mě jde hodně tezko, chystám se to projit, tak to třeba povolim trosku
    VMF
    VMF --- ---
    FEEX: Jasan dám..taky to zatím řídila jen po polnačkách a tak.. ale na spojku si nestežovala, musím říct ze jde celkem dobře.. ale je pravda ze v provozu atd to bude asi jiny.. to se ukáže.. a taky toho asi tolik nenařídí.. šlo mě spíš o větší přesuny, ať se mužem prostřídat..
    FEEX
    FEEX --- ---
    D_B_M:
    VMF: tak pak dej vedet jak ji to jde, žena to uridi mimoofiko cesty, ale na krzhbr neumackne spojku takovým způsobem, aby si mohl byt někde v provozu v kopcích atp. nevím jestli jde nak udělat posilovač
    VMF
    VMF --- ---
    D_B_M: Zatím ne, ale bude!! :D
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    VMF: nechtel jsem bejt hnusnej a ptat se, kdo z vas ma zenskou, co ho vozi 4x4x nakladakem, ale vyhrals :]
    VMF
    VMF --- ---
    D_B_M: Díky taky pozdravuj.. btw Lenka jde na jaře do autoškoly na C kuli kurzhauberu, tak kdyby ste to přehodnotili můžou to dat spolu..;)
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    VMF:
    NIMATEK23:
    23NAUTILUS:
    Kluci, je to od vas hezky, ale to neprojde..Terka to ridila jednou na tankodromu v milovicich a na silnici jsme se shodli, ze to neda..

    A mam vas vsechny tri pozdravovat ;]
    23NAUTILUS
    23NAUTILUS --- ---
    VMF: to uz sem mu kdysi taky rikal :P


    NIMATEK23: ridi se to spis jeste jednodusejc, nez ta tvoje 120-170ka, ma to o skoro pul metru kratsi rozvor, a tim ze to je bez cumaku je to prehlednejsi pri manevrech. :)


    D_B_M: jeste bych si to kurva rozmyslel! baracek na kolech do nepohody je to posledni co bych prodal, se muze jeste sakra hodit! takovyho si v dnesni dobe uz jen tak neporidis ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam