• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SICKBOY4000Tieto Czech Tietoevry
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    SICKBOY4000: To ani nevim, ale ze srandy jsem se dala na studia a na VSB je tieto cosi jako totem. Zminka o tom, ze pracuju ve firme mi automaticky pridava deset bodu k cemukoliv.
    Nicmene vzal to za dobry konec, vychovava si uz od zakladky svoji vlastni budoucnost. Az vyrostu, chci byt jako Lukasik. (teda krome bydleni ve Lhotce, brala bych az Hostalkovice;))
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Ten Lukasik je hustak. (TietoEvry vysila zive). Novy barak podle nej bude pro celou IT komunitu (a ze se prisrouboval k univerzitam fakt silne) a bude to cele fungovat trochu jinak.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    CTP urcite ne...
    SZKANDI
    SZKANDI --- ---
    tusim CTP
    nicmene, ten pozemek jeste neni prodan, je stale ve vlastnictvi mesta, takze pravdepodovne ani nebezi stavebni povoleni atd.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    By me zajimalo, co by o tom napsali hosi na msstavbach
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Ach tak, on uz ten meeting jel:) No, mela jsem jine starosti:) Kazdopadne pekny barak, jen se nejak nemuzu smirit s tim konceptem bez vlastniho vyprdeneho mista.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    SICKBOY4000: Ja myslela, ze do meetingu je to strasne tajny?
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Nepřemýšlí, jak udělat papíry bez papírů, popisuje finský přístup k digitalizaci šéf IT firmy Lukasík | Plus
    https://plus.rozhlas.cz/...k-udelat-papiry-bez-papiru-popisuje-finsky-pristup-k-digitalizaci-8418170
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    SICKBOY4000: submited;)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Bude se mi hur vyslovovat nazev spolecnosti
    EVRY ma legislativne zmaknute preshranicni aktivity (i outside EU), takze se budu o neco min bat, ze mi bude pri praci hazet klacky pod nohy nejaky nedoreseny GDPR
    Vzhledem k spolupraci EVRY+IBM a soucinnosti IBM+RH zacnu oprasovat rhcsa:)

    Ve skutecnosti mam dojem, ze pro lidi v CR a mimo infra se nezmeni nic. Rohliky levnejsi nebudou.
    DREEK
    DREEK --- ---
    Co to znamená?
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Tak se jeden z mych kolegu dovedel dneska, ze ma cerneho petra...
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    KUZNA: postizenym to budou rikat v prubehu celeho roku, nekolika stastnym uz naopak rekli, ze jich se to najisto netyka.
    KUZNA
    KUZNA --- ---
    ETERNITY: a uz to teda oznamuji postizenym lidem nebo kdy to bude?
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Tieto propouští 250 lidí kvůli reorganizaci. Po změnách chce ale opět nabírat - Moravskoslezský deník
    https://moravskoslezsky.denik.cz/...vuli-reorganizaci-po-zmenach-chce-ale-opet-nabirat-20190418.html
    DREEK
    DREEK --- ---
    Softwarová firma Tieto v Česku propustí 250 lidí, změny se rozjely tento týden - Lupa.cz
    https://www.lupa.cz/...oftwarova-firma-tieto-v-cesku-propusti-250-lidi-zmeny-se-rozjely-tento-tyden/
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Pochopila jsem to spis tak, ze miri na netechnicke pozice v nerentabilnich odvetvich, ktere hodlaji utlumovat. Takze to dava smysl - ti pruzni se posunou na jina patra a nepruzneho managera se zlatymi trenkami v mrtve divizi mit nechces...
    DREEK
    DREEK --- ---
    Zase se potřebují zbavit seniorů a nabrat absolventy za málo peněz? :)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    SICKBOY4000: Neni to male cislo, vetsina z nich bude z kraje. Kdyz se na to podivam optikou toho, ze kraj haji OKK, protoze zamestnava cca 500 lidi, a muze nam za to prasit vzduch (viz vedlejsi diskuse), vypada to trochu jako katastrofa.
    Ona jich (nas?) ale polovina nekam odrotuje, otevrenych pozic je taky stale dost...
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    SICKBOY4000: resp uz je to nekde venku krome mailu a hubu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam