• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXNyx pro iOS
    MUXX
    MUXX --- ---
    FUZZSTORTION: me to na iphone 7 funguje (ios 14.4.2). ale mazal jsem apku a znovu instaloval, tak nevim jestli to treba nemelo vliv.
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIASHECK: Ani ne tak appka, ale to volani API. Tohle zvladnu opravit bez zmeny appky az se k tomu dostanu.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    NYX: jo, mam. Appka vyzaduje delsi heslo nez pc?
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIASHECK: A nemas heslo kratsi nez 8 znaku?
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Iphone 7 a 14.4.1 a nepusti me to ani pres prihlaseni. Zadam jmeno, heslo, nahore bezi modrej prouzek a az dobehne, tak to zustane stat na prihlasovaci strance.
    NYX
    NYX --- ---
    Opravu notifikaci mam pripravenou a budu testovat jeste chvili nez to poslu na review.

    Hlavne, ze tam mam FIXME...
    NYX
    NYX --- ---
    Tak v emulatoru 8 i SE 2nd gen mi to funguje v poradku. Tak nevim :-/
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    NYX: iPhone 8 SE na 14.4.2 a to samy.
    FUZZSTORTION
    FUZZSTORTION --- ---
    iP7+ s iOS 14.4.2 a také na appce Nyx (dnes ráno stažený z AppStore) nelze sledované diskuse kliknutím sbalit pouze na nepřečtené.
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    NYX: Tak updatovano na 14.2.2, iPhone 7. Porad stejny, zobrazuji se jen vsechny diskuze. Vecer zkusim na jinych verzich iPhone.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    NYX: To je moje jedinecne heslo na nyx ... ja ho nechci menit!!! :/
    NYX
    NYX --- ---
    Pokud se vam do appky nejde prihlasit a mate heslo kratsi nez 8 znaku, zmente si ho na delsi :-) Zkusim kdyztak opravit.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    me to Sledovane vsechny/nove na XS Max 14.5b6 funguje
    STANIIIK
    STANIIIK --- ---
    Mam stejny problem. iPhone X, 14.4.2. A taky nektere obrazky co jsou nahrane uzivateli se nezobrazuji, kdyz na ten obrazek kliknu, tak projede jakoby nacitani obrázku a hodi me to zpet do diskuze.
    NYX
    NYX --- ---
    EZECHIAS: Ty mas taky nejaky starsi telefon? At vim, jestli to muze souviset.
    ZAK
    ZAK --- ---
    NYX: me to taky nefunguje, a jsem na 14.4.2 na iphone 7
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    NYX: Hm, tak mi dej jeste den. Dneska v praci approvnou 14.4.2 (jsme zatim na predchozim update). Dam vedet jestli se to chova jinak po update.
    NYX
    NYX --- ---
    EZECHIAS: Tak to nechapu...ted jsem to zkusil a slape mi to ok :-/
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    NYX: Mozna jsem pako, nebo jsem se nevyjadril spravne. Nefunguje mi tohle:

    NYX
    NYX --- ---
    EZECHIAS: Tohle urcite funguje. Klik na bookmarky (kdyz jsi v nich) to sbaluje/rozbaluje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam