• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXNyx pro iOS
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    Zajimava vec po updatu na iOS 16. Pokud jsem ve foru, autorotace funguje. Jakmile otevru obrazek, autorotace nefacha. Pokud se chci na obrazek podivat v “landscape” pozici, musim otocit telefon nez otevru obrazek :]
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Co s tím?

    ALI
    ALI --- ---
    me by se zas libila moznost filtrovat podle plusu. zvlast u veci verejnych nebo podobnejch klubu, kde denne pribyde klidne 200+
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    NYX: !!! ooo dekuji.) tohle mi nejak uniklo
    NYX
    NYX --- ---
    DARKINA: Ta uz je. Podrz na ankete prst a nabidne to moznosti. Jen je mozne hlasovat jen pro jednu volbu.
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    Nesla by dodelat moznost hlasovani v anketach?
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    NYX: chodilo to blbe jen v poste a to protoze jsem mel zapnutou funkci chatovaciho okna... vypnul jsem a ted uz zas ok..
    NYX
    NYX --- ---
    AAHHWISEGUY: Zkus se odhlasit a prihlasit? Ale dnes rano mi prisla, tak obecny problem to asi nebude.
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    od nove aktualizace iOS (snazim se tipnout pricinu) mi prestavaji chodit notifikace..
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    V trzisti kdyz otevru detail inzeratu a tuknu do textu, cela aplikace lehne
    NYX
    NYX --- ---
    Jezis ted koukam, ze to oboje je rizene serverem, akorat pro FCM co pouziva Fyx to posilam takhle a pro APNS jsem to posilal postaru. Tak uz sjednoceno :)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Jo, tohle by melo byt snadne
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Neuvazujes taky o rozsirene notifikaci. Z FYXu alespon vim zda to chci otevrit hned a nebo ignorovat.

    NYX
    NYX --- ---
    V nove verzi jde zobrazit hodnoceni prispevku i v diskuzi.

    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    Btw v notifikacich se mi objevi i kdyz na svuj prispevek reaguju sam, to by tam asi byt nemuselo
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DEIKSAC: To i na webu. Bo to ukazuje jen to. Uz se to tu resilo a nevyresilo :-(
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    Btw kdyz mi nyx da systemovou notifikaci, ze mi napr nekdo odpovedel a ja jejim prostrednictvim vlezu do prislusneho klubu, ve sledovanych i v aplikacnich notifikacich to zustava nezobrazene
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KAZATELL: Na 11” tabletu mi uz bez problemu vyhovuje web.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    KOC256: Na tablet není apka a přes web je to takové nemotorné
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZAK:
    Tak uz jen pockat az ti dojde, ze mobil neni cesta. Chce to tablet, pripadne pocitac :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam