• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LALINAINTELIGENCE - MYSL - VĚDOMÍ - Turingův test - čím se liší člověk od AI ?
    LALINA
    LALINA --- ---
    LALINA: to je fuk, stejně jsem guglila a ten chlapík mě zaujal... jméno jsem samorřejmě sem tam potkala, ale nikdy jsem se mu nevěnovala nějak celkově. Napravím, vypadá hodně sympaticky, Laplace:)) A třeba narazím i na to, co řekl Napoleonovi :)
    Pierre Simon de Laplace – Wikipedie
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Pierre_Simon_de_Laplace
    LALINA
    LALINA --- ---
    KAKAO23:
    SATAI:

    já jsem jednou absolvovala kurz superlearningu (a to byl ten starej, primitivnější), nicméně docela to fungovalo..jojo, sada triků, vychytávek, pomůcek...
    LALINA
    LALINA --- ---
    SATAI: takže moderní věštec, psycholog a analytik :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    SATAI: chceš abych guglila nebo mě napínáš? ;)
    SATAI
    SATAI --- ---
    KAKAO23: nevim, zda tvurci, ale je to hlavne sada ruznych triku, ktere ti najednou umozni pouzit daleko vetsi a hlubsi site, nez slo driv.
    KAKAO23
    KAKAO23 --- ---
    SATAI: jakoby sofistikovanejsi propojeni s vetsi moznosti si pohravat s temi informacemi? Ze to bude mene primocare a o to vic "tvurci"??
    SATAI
    SATAI --- ---
    LALINA: Asi tak, jak to rekl Laplace Napoleonovi...
    SATAI
    SATAI --- ---
    LALINA: Spis mas par (desitek) milionu zaznamu o tom, co tvoje firma loni prodala, komu, kdy, za kolik... a extrahujes z toho, jak vypadaji tvoje prodelecne obchody, co maji spolecneho. Nebo mas kopec informaci o tom, co lidi kupuji v tvem eshopu a snazis se prijit na to, co je na tom zajimaveho. Nebo predpovidas z minulych dat, co si v tve videopujcovne tenhle zakaznik pujci priste ;)

    KAKAO23: O dost chytrejsi pouziti neuronovych siti, nez co se delalo driv.
    LALINA
    LALINA --- ---
    tak mě napadlo: co by bylo ekvivalentem k drogám, galucinogenům v případě AI ?
    LALINA
    LALINA --- ---
    my máme zase mysl uvezněnou v lebce:))) nebo ne? ;)))
    LALINA
    LALINA --- ---
    KAKAO23: seš moc emaptická:)))
    KAKAO23
    KAKAO23 --- ---
    Mno ale ve finale sem odchazela s pocitem uveznene mysli v krabicce plne obvodu a dratu atd... Blbej pocit;)
    SATAI: co je to deep learningv tomhle podani?
    LALINA
    LALINA --- ---
    SATAI: třeba jako že mám výšku tlak teplotu rosný bod a vyextrahuju, z tho, že je akorát na koupání?
    KAKAO23
    KAKAO23 --- ---
    LALINA: netusim prislo mi ze jsem na nej byla mirna pak napsal ze me podcenil a dvakrat vyjela errorova hlaska pak to napsalo ze to musi k doktorovi opravit obvody;))
    SATAI
    SATAI --- ---
    LALINA: máš nějaká data a automaticky z nich extrahuješ nějakou znalost. Třeba abys mohla předvídat další data, uměla v nich klasifikovat...
    LALINA
    LALINA --- ---
    SATAI: jo to bych brala, naučit se takhle anglicky !!
    LALINA
    LALINA --- ---
    KAKAO23: asi tam, kde na tvůj vstup nenajde potřebné procento shody, asociace, dost silný argument, tak nahodí nějakou takovouhle hlášku, ne?
    SATAI
    SATAI --- ---
    KAKAO23: o těhle vím jen to, co je v rozhovoru, který je linkovaný z toho inzerátu.

    Obecně teď afaik univerzální AI nijak zvlášť nefrčí ale všichni makají na aplikacích. Buzzwordem dne je deep learning.
    LALINA
    LALINA --- ---
    KAKAO23: to je jenom frikulínská vytáčka:)))))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam