• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SVOROSurvival games
    WILL
    WILL --- ---
    Musím říct, tohle video mě neuvěřitelně namotivovalo k tomu zahrát si Rimworld :)

    Why'd it have to be squirrels? A RimWorld tale.
    https://www.youtube.com/watch?v=HEJ6QymV7-o
    SVORO
    SVORO --- ---
    HIDESPY: Tý jo to se mi celkem zamlouvá.. ale počkám až to bude na steamu :) Abych to koupil a asi nehrál :)
    HIDESPY
    HIDESPY --- ---
    77WHITE: Tady přímo Artist developer říká, že je neoriginální a že to okopčil.
    Relation to Prison Architect
    https://ludeon.com/forums/index.php?topic=23.0
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    HIDESPY: od tvůrců prison architecta? NEbo jen prachsprostá kopie ?
    HIDESPY
    HIDESPY --- ---
    Začal jsem teď hrát už docela starou early access hru (jak jinak než early access v téhle době) Rimworld. Je to sci-fi colony sim, ale dá se to považovat za survival. Mám nahráno tak 10 hodin.
    Spadnete s třemi kolonisty na planetě, kterou si v menu vygenerujete. A snažíte se vytvořit kolonii; postupně přijímáte víc lidí a útočí na vás jiné kmeny a kolonie. Obchodujete s loděmi co lítají nad planetou a snažíte se vytvořit vlastní loď. Je to něco mezi Dwarf Fortress a Prison architect.

    RimWorld Pre-Alpha Trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=DJmYKKzC0uA
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    WULFEN: Nemusíš ho ani zabíjet, stačí vyzdrhat.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    WULFEN: pozitivne
    WULFEN
    WULFEN --- ---
    btw.. jak se promitne na moralce grupy zabiti vojaka v supermarketu kdyz si tam hraje s tou divkou?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NAGASAWA: Super.

    Pro Long Darkisty: Taktez novej patch, tri mody hrani (od neutocici fauny po uplnej harkor). Hraju ten harkor a najednou neni loot, je zima, rozdelat ohen je porod a vlci jsou vsude a imho aj konecne stopujou. Novy veci k vyrobe. Uz se tesim na vlci plast. Podrobnejsi report zitra v prislusnem klubu, chystam i malej guide.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Venku je aktual patch pro This War of Mine - novej shelter atd..
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    DO_IT: Vypadá to zajímavě a dost HC, uvidíme, kolik mi zbyde po vánočním šílenství na účtě. :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    WULFEN: Hodně pomůže zaplý rádio, nebo Zlata s kytarou. Když už maj teda depréze.
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    hraje nekdo ci hral neo scavenger? zkouseno za posledni dny padesat rkat, ale jeste se mi nepovedlo prezit vic jak tri herni dny. Nekdo zakladni rady?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    WULFEN: me se osvedcil stealth, anebo posilani Katii, ktera vetsinu situaci zvladla diplomaticky ukocirovat.
    WULFEN
    WULFEN --- ---
    koupeno a napoprvy 26dnu. Btw... co delat aby se lidi nemlatili mezi sebou take, da se to delat bez zabijeni? tz abz se nepristupovalo k statusum jako depressed nerkuli broken?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    This War of Mine
    WULFEN
    WULFEN --- ---
    7 days to die hraju ale jen single. Docela dobre ale chtelo by to vice veci. Je to nadejne. Life is feudal hraju na ceskem serveru forhardcoreandglory.eu a je to cimdal lepsi, jen problem je ta nutnost kooperace [nebo expeni x postav]. rust jsem chvili hral ale nedalo se to diky nevyvazenosti.
    LOST_DOG
    LOST_DOG --- ---
    BURKHAR: já mám 7 Days to Die, ale hrál jsem to jen chvíli. Je to alpha, takže to vypadá ještě hodně nedodělaně. Jako pozitiva bych viděl rozsáhlý systém craftění a sandbox mod, kde si můžete nastavit hodně parametrů. Od grafiky nelze čekat úroveň DayZ, je tam jedna mapa plus možnost nechat si prostředí vygenerovat. Působí to tak nějak prázdně a sterilně. Až na divoká zvářata, která lze lovit. Zedi jsou docela drsní, nelze je oběhnout jak v dayz, a je jich hodně (počet se dá navolit v nastavení). Musí se sundat headshotem, což když máte jen klacek, jde docela těžko, protože vám mezitím vymlátí půlku zdraví. Taky mě docela štvalo, že většina domů je defaultně zabarikádovaná, takže se musíte všude promlátit, což zabíra docela dost času.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    BURKHAR: don't starve bylo nejaky ten rok zpet kdyz jsem to hral fajn. Bylo tam relativne dost veci co delat, adventure mod byl super, ale zas tak variabilni to nebylo a stacila mnohdy mala chybicka a umrel jsi a vsecko odznova. coz po chvili omrzi uz podesate delat pasti na kraliky a tak
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam