• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SVOROSurvival games
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Má někdo konkrétnější zkušenosti s následujícími hrami?

    Dead State
    Don't Starve
    7 Days to Die
    Life is Feudal: Your Own
    Rust
    The Forest
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    77WHITE: Třeba to rádio a pár drobností v lokacích jsem myslel.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    jakýpak novinky, on novýho rádia jen samý bug fixy :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---

    Hraje vůbec ještě někdo TWoM?

    22 hlasy od 22 respondentů

      SVORO
      SVORO --- ---
      BURKHAR: Dal jsem ti práva tak to tam můžeš dát sám.

      Kdo by chtěl pomoci se správou tohohle klubu je vítán ;) Hlašte se prosím všichni :D
      BURKHAR
      BURKHAR --- ---
      Svoro, nechceš dát do záhlaví třeba nějakej menší rozcestník na tyhle auditka + třeba nějaký další info? ;)

      [ DayZ Standalone/Mod Tactically Significant Carps ]

      [ The Long Dark ]
      OLDASADLO
      OLDASADLO --- ---
      v poslední době jsem celkem pařil hru neo scavenger, je to tahový rpg-ish survival. hraješ za nahatého chlapa co se probudil v kryogenické laboratoři dlouho po nějaké podivné katastrofě. má to všechny náležitosti dnešních survival her (crafting, scavenging, spoustu zábavných možností jak umřít, dost frustrující obtížnost) a navíc to má i jakýsi příběh, byť je teda dost volný. herní systém je dost originální a funguje výborně, celkem se těším až bude hra hotová a trochu vybalancovanější.

      jinak možná jste už četli, ale před časem proběhl na rockpapershotgun.com survival week. psali o spoustě novějších i starších survival hrách a o žánru obecně.

      Survival Week | Rock, Paper, Shotgun - PC Game Reviews, Previews, Subjectivity
      http://www.rockpapershotgun.com/tag/survival-week/
      BURKHAR
      BURKHAR --- ---
      WRYKOLAKAS: Jak nic z toho? U téhle hry jde imho o tu challenge přežít, ne vykydlit všechny bosse a zachránit planetu... Počkej si na tu příběhovou linii a hlavně si to proboha nekupuj, abys náhodou neutratil peníze zbytečně.
      AVATAR
      AVATAR --- ---
      WRYKOLAKAS: pockej a kdy jsi mel co z hrani? :D
      BURKHAR
      BURKHAR --- ---
      WRYKOLAKAS: Palivo na oheň nasbíráš dycky kdekoliv venku v lese. ;)
      WRYKOLAKAS
      WRYKOLAKAS --- ---
      BURKHAR: jako jestli bych to měl hrát 50 hodin a nakonec nic z toho.... no nevim, jestli bych byl nadšenej z utracenejch peněz
      WRYKOLAKAS
      WRYKOLAKAS --- ---
      BURKHAR: ale my víme, že nestačí zabít všechny jeleny, že?
      taky to chce mít palivo na oheň
      BURKHAR
      BURKHAR --- ---
      WRYKOLAKAS: Jestli jsi vyčerpal všechny suroviny z obou map, čili sežral všechny vlky, jeleny, zajíce, udělal tunu bandáží ze starejch hader, opravil nejlepší hadry na max a ještě ti zbyly náboje, tak to musíš bejt buď pánbůh, nebo ti to trvalo 50 hodin, což je na hru za 10 éček kurva porce zábavy.
      SVORO
      SVORO --- ---
      Imho by jste si neměli nechat ujít Don't Starve http://store.steampowered.com/app/219740/?l=czech za ty prach dost HC hra ;)
      NAGASAWA
      NAGASAWA --- ---
      77WHITE: koupeno, vecer se uvidi
      WRYKOLAKAS
      WRYKOLAKAS --- ---
      Nebo jinak: radim tu hru koupit až když bude v pokročilejší fázi vývoje... v tý současný mi to připadá celkem zbytečný
      WRYKOLAKAS
      WRYKOLAKAS --- ---
      BURKHAR: jo je to hardcore, ale vždycky dojdeš k bodu kdy to dál prostě nejde, s těma dvěma mapama co zatim jsou.... (vyčerpáš všechny suroviny co na tý mapě jsou)
      no a hrát to pořád dokola, to je nuda, ne?
      BURKHAR
      BURKHAR --- ---
      WRYKOLAKAS: To bych oponoval. Hrál jsem to několikrát od začátku a pokud nemáš vyloženě štěstí, že najdeš ze startu pušku a dost jídla, je to hardcore celkem.
      WRYKOLAKAS
      WRYKOLAKAS --- ---
      77WHITE: nechci trollit, ale 10 za hru která je hotová tak z deseti procent?

      moje rada: stáhni přes torrent poslední dostupnou verzi a nejdřív odzkoušej....

      mě osobně zatim to přijde jako hodně krátkodobá zábava...párkrát si to zkusíš, a pak ti dojde že tam nemáš zatim čeho dosáhnout.....
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam